Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

    това за трофито ли е понеже ми се струва доста време

    Коментар


    • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

      Есене,Калинков,че сте екипаж добре, че сте от Добрич пак добре, че ще карате на собственото си състезание няма лошо, разбирам, трупате точки за Шампионата, ама стига се правихте на "ни лук яли ни лук мирисали".Ще си позволя да цитирам един мой приятел от Шумен:
      - "Нищо, че сме от село, различаваме домат от кол".
      Не ми отговаряйте и Аз се шегувам......
      Последно редактирано от Zahari; 22-10-12, 15:06.
      Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
      "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

      Коментар


      • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

        Снимки от рейда има във всеки специализиран сайт за земеделие!
        Последно редактирано от Деян Давидов; 22-10-12, 20:11.

        Коментар


        • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

          Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
          Есене,Калинков,че сте екипаж добре, че сте от Добрич пак добре, че ще карате на собственото си състезание няма лошо, разбирам, трупате точки за Шампионата, ама стига се правихте на "ни лук яли ни лук мирисали".Ще си позволя да цитирам един мой приятел от Шумен:
          - "Нищо, че сме от село, различаваме домат от кол".
          Не ми отговаряйте и Аз се шегувам......
          Казано и под шеговит тон, ви моля без такива коментари. Разбира се, че намека е към екипажа им и това, че щом са от клуба знаят къде ще се кара. Но не е така, гарантирам! Да не започва спор и т.н. мисля че се разбрахме. Благодаря.
          TT-Tuning Team
          АСК Добрич

          Коментар


          • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

            Любителите се увеличават. Любителският клас ще бъде много интересен и забавен за състезателите, точките са маркирани както по поясите така и в гори където ще пада купон! Точките се достигат и с обикновен джип с асфалтови гуми!
            Последно редактирано от Деян Давидов; 24-10-12, 19:01.
            TT-Tuning Team
            АСК Добрич

            Коментар


            • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

              Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
              Казано и под шеговит тон, ви моля без такива коментари. Разбира се, че намека е към екипажа им и това, че щом са от клуба знаят къде ще се кара. Но не е така, гарантирам! Да не започва спор и т.н. мисля че се разбрахме. Благодаря.
              Никой не казва , че местните екипажи знаят трака . Да караш по познати пътища е огромно предимство спрямо екипажи , които за пръв път минават по тези места . Да знаеш какво следва като наближиш дере , река или някое стръмно изкачване или какъв е пътя си е голям плюс за екипажа и това макар и никой да не го казва си е факт .
              Извинявам се за спама .
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                Никой не казва , че местните екипажи знаят трака . Да караш по познати пътища е огромно предимство спрямо екипажи , които за пръв път минават по тези места . Да знаеш какво следва като наближиш дере , река или някое стръмно изкачване или какъв е пътя си е голям плюс за екипажа и това макар и никой да не го казва си е факт .
                Извинявам се за спама .
                Може аз да не съм разбрал правилно. Написаното от теб е много правилно, факт! А да ви питам аз, от вашият край няма ли някой да дойде към Добруджа да се подруса?
                TT-Tuning Team
                АСК Добрич

                Коментар


                • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                  Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
                  Може аз да не съм разбрал правилно. Написаното от теб е много правилно, факт! А да ви питам аз, от вашият край няма ли някой да дойде към Добруджа да се подруса?
                  С голямо удоволствие щях да дойда , но финансите са малко на привършване и затова мога само да дойда като семкаджия разбирател .
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                    Дайте координатите за гледане на рали 2-ри - 3-ти ден.
                    Последно редактирано от Деян Давидов; 22-10-12, 20:59. Причина: Главни букви

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                      Първоначално публикуван от kakala6ka Преглед на мнение
                      Дайте координатите за гледане на рали 2-ри - 3-ти ден.
                      Ще бъдат дадени за Крос Кънтри, Трофи и Любители, малко време остана но няма да забравим.
                      TT-Tuning Team
                      АСК Добрич

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                        Чакаме видео от Networx Recing.
                        GSM 0888 611 289; 0877 611 289

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                          Видео ще има от тях, вече са и с един екипаж повече в клас Трофи.
                          TT-Tuning Team
                          АСК Добрич

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                            А който няма шнорхел? дане се удавим
                            Последно редактирано от Деян Давидов; 23-10-12, 15:13. Причина: проблем с цитат
                            SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
                            Nissan Patrol Y60

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                              Имам в нас плажни шнорхел и очила.
                              TT-Tuning Team
                              АСК Добрич

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ДОБРУДЖА 4х4 - 2012 ....Вие питате, ние отговаряме!

                                Според организатора, за крос-кънтри( рали-рейд), каква е предполагаемата достижима средна скорост по дни и етапи при сухо време?
                                ще има ли необузначени "камикадзе" характерни особености от релефа на пътя или ще се налага да си отваряме очите на Х.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X