Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отзиви и снимки от Варна Трофи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    отзиви Варна Трофи

    Няма никаква завист,а и не съм казал,че трасето е лошо,говоря за организацията.Всяко едно състезание от този тип освен състезание трябва да е и шоу,а за добро шоу трябва добра организация.

    Коментар


    • #62
      Re: отзиви Варна Трофи

      Първоначално публикуван от Пламен Бешков
      ...Всяко едно състезание от този тип освен състезание трябва да е и шоу,а за добро шоу трябва добра организация.
      Абсолютно съм съгласен за шоуто! Аз винаги съм бил публика и си мисля, че много по-голямо шоу би станало, ако затворените трасета са доста по-трудни (не оттам да минават всички безпроблемно, пък и отгоре на това, да правят по две обиколки)! Добрата организация е важна, но според мен, трасето и състезателите определят шоуто !
      RB Patrol Team

      Коментар


      • #63
        Бешков,самият факт,че след Варна Трофи 2006 има такава полемика, е показателен колко добро е било самото състезание.Никой от хората застанали на старта и вложил огромни средства в колата си,а претендирам,че познавам повечето лично, не го интересува каква е арката и в колко часа е стартирал,по простата причина,че не там е тръпката от състезанието.
        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

        Коментар


        • #64
          извинявам се, че пак зачеквам темата, но понеже ми се наложи да си тръгна почти веднага след финала, не разбрах достатъчно ясно кои са подавали контестации, защо, и в крайна сметка какви решения са взети (т.е. уважиха ли ги или не). И дали това е внесло промени в крайното класиране?
          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар


          • #65
            ох, изпуснах му края - оттук-оттам всеки различна информация ми дава, затова по-добре, за да не засегна някого несправедливо, ще си спестя коментарите в статията, пък то явно всеки за него си знае
            [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

            Коментар


            • #66
              искам да обърна внимание - на филма се видя един полу-разрушен гараж, върху който се бяха качили над 30 души... в същото време се виждат и 1-2 души вътре - под плочата... е, тия хора живеят 2-ри живот! ако гаража се беше срутил, щяхме сега да пишеме скръбни постове... малко ъкъл се иска ама навреме...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #67
                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                искам да обърна внимание - на филма се видя един полу-разрушен гараж, върху който се бяха качили над 30 души... в същото време се виждат и 1-2 души вътре - под плочата... е, тия хора живеят 2-ри живот! ако гаража се беше срутил, щяхме сега да пишеме скръбни постове... малко ъкъл се иска ама навреме...
                Не знам как издържа.И си мислех дано не се срути когато минава някой джип,че тогава щеше да стане една.

                Коментар


                • #68
                  Първоначално публикуван от KOLEV
                  ne sam siguren 4e tova e dobre za sporta
                  А кое е добро за спорта ? Да си признаваш че си нарушил правилата но понеже не си бил само ти , да искаш да си в челната тройка ! Г-н Колев дръж се като истински състезател а не като в 5-ти клас : И аз бях ама и еди кой си беше с мене ........излагаш се !Току виж ти излязло име : " Лъже като Краси Колев от Габрово ......."
                  подпис : Драги ми смехурко;))

                  Коментар


                  • #69
                    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                    ако гаража се.....
                    Защо вместо да изразите благодарности на организаторите за това, което са направили за да може и Вие да се насладите на възможностите на тези машини търсите "кал под ноктите"
                    На плажа в един от състезателните участъци също имаше публика, ами ако някой се беше удавил в морето пак ли те щяха да бъдат виновни,че не са осигурили спасители
                    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                    Коментар


                    • #70
                      Браво, Пламка! Напълно съм сагласен с теб. Всеки зрител трябва да си носи отговорността. Във WRC шампионата, да не би някой от състезателите да носи отговорност за публиката, всеки си има глава на раменете да мисли какво прави, а не да гледа другите какво правят!

                      Коментар


                      • #71
                        Първоначално публикуван от plrussev
                        Защо вместо да изразите благодарности на организаторите за това, което са направили за да може и Вие да се насладите на възможностите на тези машини търсите "кал под ноктите"
                        На плажа в един от състезателните участъци също имаше публика, ами ако някой се беше удавил в морето пак ли те щяха да бъдат виновни,че не са осигурили спасители
                        А някой да е казал,че организаторите са виновни .
                        На мен лично състезанието много ми хареса.

                        Коментар


                        • #72
                          Re: отзиви Варна Трофи

                          Първоначално публикуван от Пламен Бешков
                          Изключително слаба организация на състезанието,а да не говорим за мерките за сигурност.Мотаеха се двама,трима с жълти елечета,на които съвсем не им беше ясно за какво са там.Не се спази и предварително обявения час за начало на състезанието.
                          Само в Пловдив организацията беше перфектна,абсолютно перфектна.
                          Шоу не се прави само со дупе , недобре работещ микрофон и арка,която е спукана и трябва някой да стои до нея с тиксото.Иначе нужните интриги са налице и в офроуд обществото.
                          Да,бяха хвърлени упреци,Исаев,прочети цитата
                          "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                          „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                          Коментар


                          • #73
                            не визирам организаторите, а:
                            1. Хората дето са се завряли отдолу/качили отгоре!
                            2. На 5м от тях се мъдреше един шапкар, ама не му дойде на акъла, че това е опасно, да ги предупреди...

                            Ако тая плоча беше смачкала 2-3 души, след това надали щяхте да се надувате така "всеки сам се пази" и "кал по ноктите"...

                            Като всеки сам се пази, защо ако сгазиш пешеходец на Цариградско /точно над някой подлез/, те съдят и осъждат?!
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #74
                              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                              2. На 5м от тях се мъдреше един шапкар, ама не му дойде на акъла, че това е опасно, да ги предупреди...
                              Аз бях отстрани на локвата/до рекламите които бяха на земята/ точно до този шапкар и по едно време той им каза да слезнат от там , че иначе ще спре състезанието. Хората които бяха отгоре му казаха ,че другите от публиката които били около трасето пречели повече и така си остана работата
                              http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X