Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

    Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
    Поради зачестилия брой обаждания,искам да припомня на всички,подали заявка за участие във "Varna Off Road Rally 2008" в електронен,писмен или устен вид:

    ПРОГРАМАTA на ВАРНА ОФРОУД РАЛИ 2008

    01 МАЙ 2008
    РЕГИСТРАЦИЯ
    11:00-15:00 записване и регистрация
    14:00-16:00 технически преглед на паркинга на хотел "Персей"- гр. Варна;
    17:00 старт на пролог за определяне на стартовата решетка

    Успех на всички
    Нали състезанието беше 2-4 май поне така е заявено в календара на БФАС. http://www.bfas-bg.org/ Сега стана 1-4 май от тук ли започнахме с промените. Мисля, че такава промяна трябва да се съгласува с БФАС. Дано да няма други промени по трасето като миналата година.

    Коментар


    • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

      Колеги , до петък трасето си беше сухо и бързичко,но след като НАЧАЛНИКА пусна дъжда ,нещата се промениха коренно.Носете си ВЕРНИТЕ гуми!!!
      Варненска ,,мааазна'' глина
      ПС Оправяйте се ! Аз утре се изнасям от страната
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

        Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
        Колеги , до петък трасето си беше сухо и бързичко,но след като НАЧАЛНИКА пусна дъжда ,нещата се промениха коренно.Носете си ВЕРНИТЕ гуми!!! Варненска ,,мааазна'' глина
        ПС Оправяйте се ! Аз утре се изнасям от страната
        Е той началникът май нещо прави сечено на организаторите. В Троян Тодор гласеше трасе за трофи с много кал, ама онзи отгоре спря кранчето и теренът изсъхна. Сега Пламен планира рали и, разбира се, прогнозите са за дъжд ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

          Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
          Е той началникът май нещо прави сечено на организаторите. В Троян Тодор гласеше трасе за трофи с много кал, ама онзи отгоре спря кранчето и теренът изсъхна. Сега Пламен планира рали и, разбира се, прогнозите са за дъжд ...
          Така де... стига скоростно каране с джипове.
          Да имаме и ние някакъв шанс.
          То както се е почнало да вземем да направим и ДРИФТ шампионат с джипки. За там имам подходящи гуми 295/50/15.
          Прикачени файлове
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

            Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
            Така де... стига скоростно каране с джипове.
            Да имаме и ние някакъв шанс.
            То както се е почнало да вземем да направим и ДРИФТ шампионат с джипки. За там имам подходящи гуми 295/50/15.
            Охоооо каскадьоре, там съм ти първа конкуренция

            PP
            Какво ЕТ са ти широките джанти ?
            Прикачени файлове
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

              Къде ще е прологът ?
              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

              Коментар


              • имах днес удоволствието да видя как се държи трасето на много мокро. ами държи се добре, но ако не се напъваш много да бързаш.
                послушайте Чуров, вземете си верните гуми. той знае какво говори.
                да успокоя духовете, не се очакват допълнителни лебедки, породени от хубавата кал в повече.
                очакваме изсъхване.

                Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                Е той началникът май нещо прави сечено на организаторите. В Троян Тодор гласеше трасе за трофи с много кал, ама онзи отгоре спря кранчето и теренът изсъхна. Сега Пламен планира рали и, разбира се, прогнозите са за дъжд ...
                че ще е рали, то си е заложено в трасето.
                че няма да е бързо, това вече го казах.
                че ако има дъжд ще е веселичко, то се подразбира.
                че НАЧАЛНИКА ще удари едно рамо за да имаме едно истинско кално хард-рали, искрено се молим.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                  Защо състезанието го няма в календара на форума? Аз си мислех че има още една седмица до тогава ,пък то било от утре. Баси и медийното затъмнение.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                    Защо състезанието го няма в календара на форума? Аз си мислех че има още една седмица до тогава ,пък то било от утре. Баси и медийното затъмнение.
                    E как да го няма?!?

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/ca...o=displaymonth
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                      Сега да ,до преди малко беше празно
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                        Сега да ,до преди малко беше празно

                        Имаше си го. Преди около седмица коментирах със Злати, че датата не е точна (беше 2 май, както е в календара на БФАС, а не 1).

                        Може да си уцелил някаква редакция на календара.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                          Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                          Е той началникът май нещо прави сечено на организаторите.... ...
                          "че НАЧАЛНИКА ще удари едно рамо за да имаме едно истинско кално хард-рали..."

                          Еййй,тоя Сашо Ковачев голямо кихане и сърбеж по дупето го е хванал...

                          Коментар


                          • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                            Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                            Еййй,тоя Сашо Ковачев голямо кихане и сърбеж по дупето го е хванал...
                            абе наистина ли той пуска и спира дъжда
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                              Пламене, аз съм се обадил за дъжда, където трябва... Обаче не знам, ако дойда на 2-ри, къде да ви търся, или къде да отида, за да не изпусна най-интересните моменти...
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар


                              • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                                Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                                Пламене, аз съм се обадил за дъжда, където трябва... Обаче не знам, ако дойда на 2-ри, къде да ви търся, или къде да отида, за да не изпусна най-интересните моменти...
                                Обади се като пристигнеш.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X