Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

    Georgio,
    в момента като минеш аспаруховия ми звъниш, може и на Таргата. ще те ориентираме. ... а бира?
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

      Това е най-апокрифното състезание. Всичко се пази в дълбока тайна.
      Медиите нищо не знаят, състезателите също нищо не знаят, дали поне самите организатори знят нещо....
      100 човека ме питаха: "Къде да ходим да гледаме??" В отговор аз гледам тъпо и си ми мисля (Бах ли маа му...)
      После отварям форума и им диктувам GPS координатите... по мълчанието им разбирам, че сега те гледат тъпо.
      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
      http://www.cardomain.com/ride/2562837

      Коментар


      • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

        Абе Пламене,
        не можа ли на ПРОСТ български език да напишеш:
        на 02.май около (еди колко си) часа между селата (това и това) по черно пътче в ляво/дясно, ще има табела. И т.н.
        Сега да не те уча как стават тея неща, щото би трябвало по-добре да знаеш.
        "Народа иска ХЛЯБ и ЗРЕЛИЩА" - Цезар.
        Е ти ХЛЯБ не раздаваш, поне кажи на харода къде е сеира.
        Последно редактирано от Kaskadiora; 01-05-08, 06:09.
        Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
        http://www.cardomain.com/ride/2562837

        Коментар


        • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

          Интересно и опасно !!!

          Вчера прегледах маршрутите за състезанията , с тях са свъразни някои забележителности и особености.
          Зоната с пясъците е южната част от комплекса "Побити камъни"
          Който се намира в зоната от с.Слънчево - до баирите между с.Здравец и с.Аврен ( община Аврен) Това че Варненско езеро ( бившото Белославско-преди да се направи канала) минава от там не променя нещата. Районът се характеризира с фин кварцов пясък и специфични варовикови образувания (побити камъни). Кварцовият пясък е невероятен абразив ! ! ! - много фин и много по твърд от останалите видове пясък (и много лесно се затъва в него ) . Кварцов е пясъкът в пясъчните часовници , а и самите пясъчни часовници са направени от него - стъклената им част.
          В Белослав има завод за стъкло - и основният фураж за него е същият този пясък. До с.Слънчево е сниман филма Осъдени души.
          Забележителности около Варна колито можете да посетите ако искаре да съчетаете участието - гледането на състезанието с опознаването на родината .
          - Побити камъни (между Повеляново и Белослав.
          - Музеят на мозайките в Девня (уникални мозайки от римско време и разкрита част от Римският град Марцианопол).
          - Вълшебният извор в Девня (не говоря за механата а за самият извор до нея).
          - Археологическият музей във Варна - Тук е открито Наи-староро залто по нашите земи(енеолитно) - исключителна ювелирма изработка , както и находки от цивилизация живяла тук 5000 години преди новата ера ( Египет е в Разцвета си 400 - 300 години от н.е.) Цифрите са верни.
          - Местността и крепоста Петрича Кале до Разделна - има скали за катерене както и Хижа(мизерна - не е супер лукс- (не пипайте пердетата ако я посетите).
          - Аладжа манастир го знаете ...ако не - до Виница - скален манастир .
          - Обсерваторията Варна и Аврен (нужна е уговорка с Варненската обсерватория за посещение - за препоръчване е нощно време .
          - Морето също го знаете , но на юг от Галата - точно посредата между Фичоза и х.Черноморец - е брегът на океана чиста гладка вода или страхотни големи вълни , без камъни по дъното -
          - За гъбите (ще говорим наесен)

          И една молба,
          Природата ни е достатъчно замърсена , недейте да хвърляте през прозорците Моля ви !
          Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

          Коментар


          • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

            Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
            Georgio,
            в момента като минеш аспаруховия ми звъниш, може и на Таргата. ще те ориентираме. ... а бира?
            Ъъъъ... аз за това питам, да знам къде да донеса бирата, преди да се е стоплила...
            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

            Коментар


            • Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

              Здравейте,тъй като съм нов в този форум искам да попитам всеки път ли огласявате мястото на събитието с GPS координати?Няма ли по просто обяснение за по прости хора?

              Коментар


              • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                Погледни стр.5
                Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

                Коментар


                • Благодаря за информацията

                  Бих казал който търси намираНамерих координатите в Google Earth!
                  Фен съм на офроуда и затова се регистрирах,за да знам за предстоящи събития и за да присъствам когато мога!А знае ли се,може в бъдеще да се присъединя към клуба като състезателУспех на всички в състезанието!

                  Коментар


                  • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                    ако говориш за плаката на 5та страница нямаше да е зле старта да е с зелени кръгчета а финала с червени наистина голяма мистерия се върти около това събитие. доколкото чета май всички са объркани и желанието им да присъстват се изпарява поради причината че никой не знае къде да бъде. единствено знам че на 4.05 затворения кръг ще е под Осеново. ако имате какво да допълните време е. мисля че и самите състезатели ще се радват на повече публика

                    Коментар


                    • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                      Привет! Гледам днес сте направили път в края на нивата ми в Куманово, това отклонение от маршрута ли е или проба за нов маршрут, казвайте че като се съберат зяпачи да почерпят по бира поне или да сложа някоя скаричка това онова знаменца да продавам абе да се включа в надпреварата поне косвено. И още нещо ако ви потрябва наоколо Трактор звънкайте, Иво ни знае телефоните.За калта да бяхте казали че маршрута минава през нашите ниви, щтях да ви пусна малко водица над дръвчетата минава централния водопровод за Златните, можеше да направим нещо по въпроса.
                      Последно редактирано от Доби; 01-05-08, 18:09. Причина: допълнение по темата
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                        Ето малко снимки ПРЕДИ началото на състезанието. Снимките са от Зорница Богданова.

                        Все пак ще има и снимки от пролога, предоставени от Галиан
                        Последно редактирано от Чавдар (V93); 01-05-08, 21:18.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                          Джорджо , ако помниш пътя до вкъщи гледам , че точките са съвсем близо . Аз ще тръгвам към 10 , като си изпия кафето . Ако искате и ти , и Тарга , пък и който друг иска , елате да го пием заедно и да ходим.

                          Коментар


                          • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                            Първоначално публикуван от ивайло Преглед на мнение
                            Джорджо , ако помниш пътя до вкъщи гледам , че точките са съвсем близо . Аз ще тръгвам към 10 , като си изпия кафето . Ако искате и ти , и Тарга , пък и който друг иска , елате да го пием заедно и да ходим.
                            Ако не дойда, поне ще се обадя... пък и там ще се видим...
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                              Първоначално публикуван от donia Преглед на мнение
                              Привет! Гледам днес сте направили път в края на нивата ми в Куманово, това отклонение от маршрута ли е или проба за нов маршрут, казвайте че като се съберат зяпачи да почерпят по бира поне или да сложа някоя скаричка това онова знаменца да продавам абе да се включа в надпреварата поне косвено. И още нещо ако ви потрябва наоколо Трактор звънкайте, Иво ни знае телефоните.За калта да бяхте казали че маршрута минава през нашите ниви, щтях да ви пусна малко водица над дръвчетата минава централния водопровод за Златните, можеше да направим нещо по въпроса.
                              лично се извинявам за пресичането на нивата. не бе в трасето, но нали ги знаеш децата, като ги изпуснеш после не можеш ги събра.
                              за 2-ри вече си знаят пътя.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                                на пролога стартираха 37 екипажа.
                                трасето бе с дължина 10 км.
                                пръв с най-добро време бе екипажа на "Булмикс" Краси Илиев и Иван Маринов. резултата им е 9мин и 29 сек.
                                днес е официалното откриване от 9 - часа. и състезателите ги очакват 96 изпълнени и напрежение километри.
                                на село Изворско ще е финала за клас Адвенчър.
                                днес ще стартират 38 екипажа след снощното късно включване на г-жа Вера Лагадова. желая успех и спортен късмет.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X