Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

    Резултатите вече са качени на сайта на БФАС: http://sportinfo-bg.com/

    ...и малко снимчици:
    Старта на Ден I

















    "Нещото" което предизвика малка тапа





    Малката тапичка...





    И финала...

















    Коментар


    • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

      На това състезание присъствах като асистенция и ето малко снимки от мен
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

        И още малко
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

          А това е асистенцията в пълна бойна готовност и в очакване някой да излезе от дерето!
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

            Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
            Герчев успя да я изправи почти вертикално на задни колелета видях го. много сила и контрол! хубаво клипче.
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

              Малко клипчета и от мен. Скоро ще има още.
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/j...adrally/11.wmv - Победителите. Въпреки, че се загубиха на Изворско, а на Приселци не минаха без лебедка.
              https://htftp.offroad-bulgaria.com/j...adrally/20.wmv - Герчев. Много атрактивен.
              “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
              Walter Rohrl
              GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

              Коментар


              • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
                Малко клипчета и от мен. Скоро ще има още.
                https://htftp.offroad-bulgaria.com/j...adrally/11.wmv - Победителите. Въпреки, че се загубиха на Изворско, а на Приселци не минаха без лебедка.
                https://htftp.offroad-bulgaria.com/j...adrally/20.wmv - Герчев. Много атрактивен.
                Не се отварят нещо при мен
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  Не се отварят нещо при мен
                  Търси проблема при теб. Работят си.
                  Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                  LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                  Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                  Коментар


                  • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                    Здравейте,ето снимки и от мен:
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                      И още - всички които съм хванал в кариерата на Изворско.
                      https://htftp.offroad-bulgaria.com/j...rally/day1.wmv
                      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                      Walter Rohrl
                      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                      Коментар


                      • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                        Тази година знае ли някои,дали щте има офф роад на плажа между Албена и Кранево?

                        Коментар


                        • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                          Благодаря на публиката за подкрепата която ми оказа на траяла с.Изворско. Но там загубих една от резервните си гуми ,та ако някой знае нещо ще му бъда много благодарен за информацията.Благодаря.
                          --------------------------------------------------------------
                          Ал. Иванов
                          +359888561561

                          Коментар


                          • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                            Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                            Благодаря на публиката за подкрепата която ми оказа на траяла с.Изворско. Но там загубих една от резервните си гуми ,та ако някой знае нещо ще му бъда много благодарен за информацията.Благодаря.
                            В гората преди с.Изворско видях един колан от закрепване на гума,може да е бил и твоя но гума не видях.Може да се е търкулнала в гората.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                              В гората преди с.Изворско видях един колан от закрепване на гума,може да е бил и твоя но гума не видях.Може да се е търкулнала в гората.
                              Гумата 235/85/16 с джанта борбет пада в подножието на екстрема/източно/.И публиката е видяла джип да я прибира.
                              --------------------------------------------------------------
                              Ал. Иванов
                              +359888561561

                              Коментар


                              • До: Състезание Варна 2008 02-04.май.2008

                                О благодаря за предложението за почерпкатаКолкото до нивата няма проблем автомобилите са минали в края където така или иначе трябваше да се направи път, но ако знаехме по рано нямаше да пуснем багера да изравнява щяхме да използваме джипките за целта.
                                П.С. Янко, Христо каза че ако трябва и паркинг ще ви направи само да искате. Това което гледахме наистина беше красиво. Успех и за в бъдеще.
                                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X