Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

    [QUOTE=Кольо;3151706



    А това, че са обявили джип за издирване който не може да помръдне от мястото си без сериозна помощ-показва какви идиоти(да, напълно осмислено използвам думата) се занимават с тази дейност в "тази която ни пази"...

    Гадна, шибана държава.[/QUOTE]



    Коле,плюеш по навик.....Позаинтересувай се защо едно MПС се обявява за издирване,как става това и т.н.Примерно когато е бил обявен за издирване може да не приличал на това на което виждаш от днешните снимки
    NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
    ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

    Коментар


    • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

      Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
      Коле,плюеш по навик.....
      Кольо да плюе,да мрънка или да НЕ разбира от нещо?!? Това не може да бъде!
      "АСК ЗАГОРА 4х4"
      0897937797....по всяко време!

      Коментар


      • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

        Здравейте, 7,26ч. Понеделник, току що се прибираме, уморен съм до припадък и ще бъда кратък.
        1. МНОГО-МНОГО БЛАГОДАРЯ на всички които останаха до нашия екипаж в това премеждие. Адмирации към упоритостта и търпението, което проявихте. Имена няма да изброявам, защото гарантирано ще пропусна някой.
        Живко описва ситуацията много точно и ясно.
        Проблема със задържането на джипа е следното:
        Номерата на Роувъра са върнати в КАТ по логични причини, преди да започне рязането . Возенето без номера е изключително любопитно за пътните полицай и аз ЛИЧНО имам 3/ТРИ/задържания за такова транспортиране и най-краткия срок за освобождаване на джипа беше 1 месец. Практиката показва,че когато има някакви номера на полицаите им е по-спокойно и са склонни на компромис, личен съвет от полицай.
        Преди повече от 10 години си купих от морга в Своге Н.Патрул Y160 в насипно състояние но с талон и номера, тогава данъците бяха химера и никой не си правеше труда да връща номера в КАТ.
        Трябваше да бъде нов проект но се оказа че липсите са повече от наличностите, проекта пропадна. Ползвах някой дреболии от него вкл. и талон с документи, според "приятелския" съвет на полицая.
        В последствие ситуацията с данъците се променя. Собственика на Патрула тотално е изгубил дирите на джипа но той му се води данъчно. Най-просто е да го обяви за изчезнал и при така стеклите се обстоятелства, аз ставам крадец. Как талона на този автомобил е при мене щом съм го откраднал ? Остава тема за размисъл. Знам какво казват например застрахователите, когато им съобщиш че са ти откраднали колата, ама с ключовете и талона вътре........Не искам да изпадам в дълбоки анализи, имам талон и за Роувъра, макар и без регистрационни номера, сравниха рамата и тя съвпадна, ама защо бил с тези табели, страшна драма, вярвавам .
        Равносметката на тази ситуация е по-занимателна. Две патрулки и двама криминалисти, изхабиха 6-8 часа време на данъкоплатеца, за да ни чакат да свалим недвижимата собственост от баира, за да ми обясняват колко сериозно престъплението съм извършил и за да седят около мене сакън да не изчезна.
        Същевременно нито една минута не беше изхабена за бърза реакция във връзка откраднатите части и детайли от колата, във село с един вход и изход и двама достатъчно известни престъпници.
        Страшно съм смазан емоционално и ще си позволя да не следа темата, вярвам че ме разбирате.
        Когато има развитие на казуса, ще го направя обществено достояние.
        Ако някой някъде се спъне в нещо от горепосочените откраднати неща и му се споделя, ще съм благодарен.
        Благодаря на организаторите за съдействието.

        Коментар


        • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

          Всички са виждали джиповете отвън. Как изглеждат машините отвътре, в кокпита, къде седят пилотите?
          Малко снимки на тази тема:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01.jpg
Прегледи:1
Размер:351.1 КБ
ID:5752420Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03.jpg
Прегледи:1
Размер:317.3 КБ
ID:5752421Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04.jpg
Прегледи:1
Размер:284.8 КБ
ID:5752422Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05.jpg
Прегледи:1
Размер:366.8 КБ
ID:5752423Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06.jpg
Прегледи:1
Размер:280.9 КБ
ID:5752424Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07.jpg
Прегледи:1
Размер:330.4 КБ
ID:5752425Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08.jpg
Прегледи:1
Размер:371.8 КБ
ID:5752426Натиснете снимката за да я уголемите

Име:09.jpg
Прегледи:1
Размер:339.8 КБ
ID:5752427

          Коментар


          • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

            Вижте видео от Ден-2 Трофи

            Коментар


            • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

              Този последния клип да го види чичо Митко и да се сети за нашия коментар на мястото по миналата сряда.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                На "Розовата пантера " каква е машината ?
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                  Сеат Леон.
                  Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                  SSang Yong Kyron 2.0xdi
                  Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                  Коментар


                  • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                    Двуврат.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                      Още видео - продължение на Ден-2

                      Коментар


                      • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                        Този последния клип да го види чичо Митко и да се сети за нашия коментар на мястото по миналата сряда.
                        Дайте продължението на клипа.

                        Коментар


                        • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                          Дал съм го- виж по-горе!
                          "Ден-2 Част-2"

                          Коментар


                          • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                            След като всичко приключи искам да благодаря на всички за дните, в които бяхме заедно, за нервите, умората, за болките в кръста и краката, за прекрасните спомени!
                            Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                            0887 301 726

                            Коментар


                            • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                              Случайно участниците със спретнатия. бял Самурай да четат/пишат тук?
                              Имам нещо за тях - аз съм онзи с бялата Тойота 90.
                              Life is too short to drive dull cars!

                              Fight global warming !
                              ... turn on your A/С !

                              Коментар


                              • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                                Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
                                Случайно участниците със спретнатия. бял Самурай да четат/пишат тук?
                                Имам нещо за тях - аз съм онзи с бялата Тойота 90.
                                Четат но не пишат.
                                Ако мога нещо да им предам кажи. Аз го подържам от време на време
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X