Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

    Вижте видео от стартове - Ден-1

    Коментар


    • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

      в колко часа ще е програмата на посочените координати?поне приблизително

      Коментар


      • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

        Видео от Ден-1 - Трофи

        Коментар


        • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

          Еййй, свърши хубавия купон.Три чудесни дни с хубави хора в трасето и извън него.Весел празник на рожденника Пламен Тенев и до скоро.
          Честито на победителите и все повече стълбички!
          Последно редактирано от lubomir dimitrov; 07-05-17, 18:58.
          GSM 0888 611 289; 0877 611 289

          Коментар


          • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

            Да, стана доста добро състезание! Поздрави на всички участници за страхотното им представяне!
            Най ме е яд за Крум и Стефан и това което се случи...дано поне веднъж полицията си свърши работата!

            Коментар


            • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

              Свърши си я. Доутрепа ги. Няма такава държава. И прокурори кретени.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                Стоянчо,къде са Румънците? Искам да шляпам Мамалигари
                Голям залък лапни,голяма дума не казвай.

                Коментар


                • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                  Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                  Най ме е яд за Крум и Стефан и това което се случи...дано поне веднъж полицията си свърши работата!
                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Свърши си я. Доутрепа ги. Няма такава държава. И прокурори кретени.
                  Кажете какво се е случило?
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                    Срамна работа, ама нека някой по-запознат пише!
                    мисля, да зема а се замисля...

                    Коментар


                    • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                      Малко ще наруша хронологията и ще ви предоставя видео от Ден-3 с награждаване и закриване. Останалите видеокадри - следващите дни.

                      Коментар


                      • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Кажете какво се е случило?
                        Вчера , заради тежка авария машината на Крум остана в екстрема , който се намира на километър от Шкорпиловци . Сутринта ги закарах на екстрема за да ремонтират доколкото може машината и да си я приберат . Тъжна гледка беше това което заварихме , откраднати бяха - петте гуми с джантите , акумулатор , ел лебедка с въже , въжето на механичната лебедка , хай джак , всичкия инструмент и резервни части , дори коланите бяха срязали с нож гадовете ... Подадоха сигнал до полицията , всички състезатели се организираха да помогната за да се свали машината до бивака , но на тръгване разбрах че полицаите искат да задържат машината защото била обявена за национално издирване !? Не знам как са се развили в последствие нещата , но определено не бяха добре ...
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                          Честито ни ново правителство...

                          Докато такива ни управляват-така ще е.

                          Срамна работа, но не е нещо което е невъзможно за разкриване от "органите". Те са си една мафия, и се знаят едни-други. Ако искат-ще намерят кой е взел оборудването, и ще го "посъветват" да го върне, но...

                          А това, че са обявили джип за издирване който не може да помръдне от мястото си без сериозна помощ-показва какви идиоти(да, напълно осмислено използвам думата) се занимават с тази дейност в "тази която ни пази"...

                          Гадна, шибана държава.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                            Голям залък лапни,голяма дума не казвай.
                            Прав си.Не дойдоха
                            "АСК ЗАГОРА 4х4"
                            0897937797....по всяко време!

                            Коментар


                            • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                              Миленчо, с това четвърто място, което си е предпоследно-мислиш ли, че щяхте да се класирате по-напред от румънците, ако бяха там?
                              Не се заяждам, нито искам да омаловажавам качествата на теб като навигатор, и на бат'Любо като пилот, просто съм реалист. Знам от собствен опит от доста състезания как се справят румънците(сериозните де, щото има и такива само за купона), та силно се съмнявам да успеете да се класирате преди тях.
                              Не търся конфликт, просто казвам какво мисля. Най-вероятно няма да ти хареса, но нямам какво да направя по въпроса.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: На Варна на Морето. оффроуд Черно море 5-7 маи 2017

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Миленчо, с това четвърто място, което си е предпоследно-мислиш ли, че щяхте да се класирате по-напред от румънците, ако бяха там?
                                Не се заяждам, нито искам да омаловажавам качествата на теб като навигатор, и на бат'Любо като пилот, просто съм реалист. Знам от собствен опит от доста състезания как се справят румънците(сериозните де, щото има и такива само за купона), та силно се съмнявам да успеете да се класирате преди тях.
                                Не търся конфликт, просто казвам какво мисля. Най-вероятно няма да ти хареса, но нямам какво да направя по въпроса.
                                И ти си прав Кольо
                                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                                0897937797....по всяко време!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X