Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

    Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
    Аз също искам да благодаря на екипажите:

    Мариян Манолов/Тодор Симеонов и Диян Пенев/Валентин Георгиев

    без помоща на които нямаше да можем да финишираме през първия ден в който ни свърши бензина на 5км. преди финала и след като Мариян и Тодор ни задърпаха след още 2км. и на тях им свърши бензина.......тогава дойдоха спасителите Диян и Валентин които не ни оставиха въпреки твжките ни машини с тази крехка Витара ни теглиха до финала без колебание!

    Дълбок поклон и огромно благодаря пред спортсменския дух който носите момчета!
    За нищо колеги, аз съм сигурен че и вие бихте постъпили по същия начин.
    SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
    Nissan Patrol Y60

    Коментар


    • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

      Ние също искаме да благодариме на организаторите (няма да изброявам имена защото кажеш ли един трябва и всички а маловажни нямаше )за уникалните 3 дни офроуд . Много подготвени екипи , дадоха всичко от себе си и от машините . Организацията мога да кажа от първо лице че са врели и кипели и се работеше със замах и идея кое,кога,и как. Имаше от всичко ,кал,адреналин,купон,абе БРАВО .
      Надяваме се и ние да сме били полезни и да сме оставили добри спомени за нас. Благодариме за незабравимото състезание. Симеон и Таня.
      о897ч87о3о

      Коментар


      • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

        Първоначално публикуван от penev_dch Преглед на мнение
        За нищо колеги, аз съм сигурен че и вие бихте постъпили по същия начин.

        Sent from my HTC Desire 516 dual sim using Tapatalk

        Коментар


        • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

          atv?

          Коментар


          • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

            Благодарности към организаторите от екип 114! Росене, шапка ти свалям за трака! Такова хубаво трасе не се беше срещало отдавна!
            Ето малко видео от нас

            Коментар


            • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

              Благодарности и от нашия екипаж, за добре прекараното време с вас. Всичко беше на високо ниво, и който не е дошъл само може да съжалява. Автомобила остана здрав и трите дни, като бяхме дошли на ход и така се прибрахме. Независимо, че в Т2 бяхме сами карахме достойно и трите дни и си заслужихме купата . Пиша това защото в фейса имаше нападки , че сме били сами. Темата за Варна е обща и всеки може да се запише където поиска. Като няма хора в Т2 това значи ли да не карам и аз. Джипа е абсолютно оригинален с двигател 2.3 бензин 125кс. така, че там ни е мястото тази година!Успех на Орга тима, и догодина живи и здрави пак сме там!
              0887 526 564/ 0897 933 755 /

              Коментар


              • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

                Още видео от 2-ри ден:

                https://youtu.be/19eDWAjgZVU

                Коментар


                • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

                  Невероятно преживяване !
                  Страхотно Състезание се получи , ДОВОЛЕН Съм !
                  Изказвам, адмирации и поздравления към основните организатори на "Варна Офроуд 2016".
                  Благодаря Ви ,че ми дадохте възможност да бъда част от Вас !
                  Благодаря на състезателите за спортсменския им дух !
                  Благодаря за прекараните четири дни в компанията на добри приятели !

                  Честито на всички победители!!!
                  Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                  Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                  Mercedes Benz ML55 AMG
                  Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                  Коментар


                  • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

                    Избрани моменти от състезанието:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:37.JPG
Прегледи:1
Размер:309.7 КБ
ID:5714970Натиснете снимката за да я уголемите

Име:64.JPG
Прегледи:1
Размер:366.3 КБ
ID:5714971Натиснете снимката за да я уголемите

Име:66.JPG
Прегледи:1
Размер:301.0 КБ
ID:5714973Натиснете снимката за да я уголемите

Име:68.JPG
Прегледи:1
Размер:353.1 КБ
ID:5714974Натиснете снимката за да я уголемите

Име:72.JPG
Прегледи:1
Размер:299.9 КБ
ID:5714975Натиснете снимката за да я уголемите

Име:75.JPG
Прегледи:1
Размер:330.3 КБ
ID:5714976Натиснете снимката за да я уголемите

Име:82.JPG
Прегледи:1
Размер:354.4 КБ
ID:5714978Натиснете снимката за да я уголемите

Име:84.JPG
Прегледи:1
Размер:366.8 КБ
ID:5714979Натиснете снимката за да я уголемите

Име:93.JPG
Прегледи:1
Размер:309.6 КБ
ID:5714980Натиснете снимката за да я уголемите

Име:95.JPG
Прегледи:1
Размер:334.4 КБ
ID:5714981

                    Коментар


                    • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

                      БЛАГОДАРЯ ,БЛАГОДАРЯ на организаторите на ВАРНА ТРОФИ, на ПЛАМЕН ТЕНЕВ И НАСКО АРАБАДЖИЕВ ,че ми гласувахте доверие за състезание от такъв ранг.
                      Ако трябва да бъда честен НАИ ДОБРОТО ТРОФИ ОТ НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОНАТ на което съм съдииствал.Ако шампионата върви все така нагоре таиничко си мечтая да бъда във ОРГА ТИМА НА ФИНАЛА.Прекарах четири незабравими дни с много приятели ,уникален хотел с фантастичен КЕТЕРИНГ,за които всеки ОРГАНИЗАТОР си мечтае да предостави .ТРАСЕ на което фона му беше ПЛАЖ И МОРЕ ,СЪСТЕЗАТЕЛИ с тях проблем никакъв ,израснаха много професионално и да съдиистваш е истинско удоволствие и да им се наслаждаваш на техните умения БРАВО МОМЧЕТА ,Видях млади звезди които по никакъв начин не отстъпваха на СТАРИТЕ КУЧЕТА И даже се качиха на подиум. БРАВО С ВАС ОФРОУДА ЩЕ ГО ИМА.БЛАГОДАРЯ ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ЧЕ БЯХ ЧАСТ ОТ ВАС ,УСПЕХ ВЪВ ВАРНА ТРОФИ 2017г.
                      Последно редактирано от valerisuper; 11-05-16, 23:29.

                      Коментар


                      • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

                        Извинявам се че не по темата , но на връщане от състезанието съм загубил двете резервни гуми на платформата (железни джанти с пет отвора за болтове) в отсечката между Каблешково и магистралата . Ако някой ги е забелязал край пътя нека да ми звънне или да пише на лични 0887938090 Живко Бакалов , предварително благодаря !
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

                          Още ме държи треската от Варна, голямо състезание, голяма организация. Един човек беше прав- защо карате всички състезания, аз седя и го гледам, казвам ,че всичките са хубави и най вече с добри приятели се срещаме. Но той ми отговаря, състезанията са Варна и Бреслау. Има нещо вярно но ние караме и трофи Хоби.Успех Организатори и , ще чакаме с нетърпение издание 2017г.
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

                            Вижте видео от стартовете на Рали-рейд:

                            Коментар


                            • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

                              Предложение за плакат за ВАРНА 2017:

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:krivaniva.jpg
Прегледи:1
Размер:132.8 КБ
ID:5715162

                              Коментар


                              • От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

                                Вижте един обзорен клип на по-интересните моменти от Офроуд Варна-2016:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X