Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016 ОБЩА ТЕМА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

    Първоначално публикуван от РОСЕН РАЙЧЕВ Преглед на мнение
    Работим си по трасето
    [ATTACH=CONFIG]858174[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]858170[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]858171[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]858172[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]858173[/ATTACH]
    Роска тея от екстрема ли са????хаххахха

    Коментар


    • #62
      От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

      Първоначално публикуван от 3301 Преглед на мнение
      Роска тея от екстрема ли са????хаххахха
      Не, по екстримите работи Тенев.
      В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
      TLC-80 1HD-FT

      Коментар


      • #63
        От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

        Първоначално публикуван от komarowski Преглед на мнение
        На 100% съм ОК..................но като си помисля че после няма да можем да караме.....

        Мисля си друго обаче,
        Ако организацията решат да направят нещо за нас, може да ни пуснат по някой от класовете само по трак. Няма да ангажираме допълнително хора и съдий, иииии ОТНОВО ЩЕ СМЕ ЗАЕДНО .
        В краен случай, Варнанлиичи могат да разчитат на нас и като спешни-бързо движещи се по трасетата помошници .
        Мисля в същата насока. Понеже екстремите съм ги карал атв и са трудни, но не и непреодолими за леката машина, може да се карат по-късно след всичките джипки. Даже ще е по-хард.
        Ще има атв-та!
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #64
          От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Мисля в същата насока. Понеже екстремите съм ги карал атв и са трудни, но не и непреодолими за леката машина, може да се карат по-късно след всичките джипки. Даже ще е по-хард.
          Ще има атв-та!
          Браво. Една добра новина.

          Коментар


          • #65
            От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

            Къде да се записваме??

            Коментар


            • #66
              От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

              Тия дни ще пуснем бланки и окончателни цени и такси.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #67
                От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                Мисля в същата насока. Понеже екстремите съм ги карал атв и са трудни, но не и непреодолими за леката машина, може да се карат по-късно след всичките джипки. Даже ще е по-хард.
                Ще има атв-та!
                Ееее - значи ще дойдем !!!

                Коментар


                • #68
                  От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                  Евгени можеш да разчиташ на нас за клас отворен,ние ще участваме.

                  Коментар


                  • #69
                    От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                    борис борисов и венимир великов патрул клас МОДИФИЦИРАН nova cherna

                    Коментар


                    • #70
                      От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                      Първоначално публикуван от DENDYTO Преглед на мнение
                      Евгени можеш да разчиташ на нас за клас отворен,ние ще участваме.
                      OK
                      Не се сещам кой си или по точно ника-ти не ми говори нищо. Но явно се познаваме.
                      Надявам се си забелязъл,че в клас отворен Пламен е написъл,че ако са по малко от 5 екипажа ще се кара без класиране. Незнам дали ако са повече от 5 ще има класиране а и мен не ме интересува класирането.
                      Така,че аз ако ходя ще карам в клас отворен само да ми оставят финала и по един роуд бук за ден друго не искам.
                      В зависимост от таксата може да се намерят още два екипажа но и с тях ставаме 4 броя.
                      Нещо не виждам рибката (делфина) да пише миналата година като ме видя каза:здрасти ще пръсна.
                      Може тази да няма желания към мен.
                      Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                      Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                      Sofrace Offroad Team

                      Коментар


                      • #71
                        От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                        Евгени, според регламента, ако няма пет парчета важи за класовете. Така или иначе ще се търси платен лиценз. Тези които искад да са отворен клас ще карат след (или преди) с достатъчно комфортно време от класовете.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • #72
                          От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                          Аз винаги съм готов Евгени.Преди месец Пламен ми отговори че такъв клас няма да има ,но ако ще играем гаражният Любимец е готов с вас съм-Пишете ме
                          Евгени обичам дълбоки води и сериозни колеги.А миналата година след като Ваня се счупи останахме двамата и имаме интересни спомени.А сега ако стане Аванта никаква???
                          ПРАВЕЛНИКА е за всички ,а колко се спазва бъдещето ще покаже.
                          Последно редактирано от delfin; 24-03-16, 08:48.

                          Коментар


                          • #73
                            От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                            Първоначално публикуван от delfin Преглед на мнение
                            Аз винаги съм готов Евгени.
                            А сега ако стане Аванта никаква
                            Добре де сега защо ги пишеш тези работи да се излагаме тук пред хората?
                            Един път само съм те молил за нещо.
                            И това беше миналата година като ми каза,че ще ме пръснеш ако може да е след финала на третия ден щото как ще карам пръснат три дена.
                            Айде изтегляй котвата наливай корабно гориво и почвай да зачервяваш желязото. И ме чакай на старта.
                            Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                            Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                            Sofrace Offroad Team

                            Коментар


                            • #74
                              От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                              Евгени, според регламента, ако няма пет парчета важи за класовете. Така или иначе ще се търси платен лиценз. Тези които искад да са отворен клас ще карат след (или преди) с достатъчно комфортно време от класовете.
                              Пламене, поздрави за ентусиазма и мотивацията която имате толкова години да правите това състезание при все повече намаляващия брой участници.
                              В началото си мислех,че победата е важна в последствие разбрах че никой не помни победите и загубите на другите.
                              В толкова много състезания и толкова малко все едни и същи участници всеки е имал своя звезден миг и своя момент на падение.
                              Така,че за мен е важно след това състезание както и след всяко друго да останат добрите спомени от карането и срещите с приятелите.
                              Затова и не ми се напряга да карам в Т1 защото ако съм там ще ми се наложи да се напрягам а сега не ми е момента.
                              Останах малко учуден дори разочарован от избора на Обзор като локация защото спомените ми както и не само моите не са много добри от трасето там.
                              Но след като миналата година за първите два дни от състезанието имаше 5- обърнати автомобила може този избор да не е чак толкова лош въпреки,че никога не се знае.
                              След разговор с Росен се надявам да сте махнали особено гадната част от трасето на 2013-та
                              За лиценза мисля,че това не е било проблем никога.
                              За 5-те аз не помня в Т2 скоро да е имало повече от 2-ма най-много 3-ма пък класа си съществува.
                              А така като гледам може да не са толкова малко колите в отворен клас.
                              Поздрви и е крайно време да пуснеш хотела и таксите да видим кой колко.
                              Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                              Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                              Sofrace Offroad Team

                              Коментар


                              • #75
                                От: ПЪРВИ КРЪГ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФФРОУД 6-8 МАЙ 2016

                                Напразно се разочароваш. През 2013-та предложих трасета, които се доближаваха максимално до виждането ми за интензивен офроуд на високи обороти. Доста достъпно се прави бърза машина и това в комбинацията с не много опит и пропуски в концепцията на автомобила, поражда предпоставки за инциденти.
                                Гладки ще са трасетата тази година за ралирейда и брутални за останалите. Лесно е да изправиш трасето и...да се надяваш да не стане нещо. За пример ; 2014-та на едно състезание в което участвах имах макс 167 км/ч и средна скорост към 90 км/ч. Мисля, че всичко над 65-68 км/ч средна скорост е прекалено бързо за двутонките ни.
                                Хотела няма да избяга, ще пусна цените другата седмица, макар че не са тайна. Имат сайт и цени за сезона. Ще ползвате и отстъпка.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X