Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

    Никола Благодаря за обратна връзка.

    1. Снимки от официалното начало. 2. Снимки на парка. 3. Снимки от началото на областта.



    http://tractariautoconstanta.blogspot.ro/2013/05/off-road-varna-10-edition-pictures-from.html



    http://tractariautoconstanta.blogspo...service-1.html


    http://tractariautoconstanta.blogspo...k-day-123.html

    Коментар


    • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Меха, приятелски те съветвам-не започвай интриги. Знам, че не го искаш, но понякога се започва от някаква невинна дреболия.
      Аз даже не съм разбрал, че са удължили времето за преминаване, сега научавам от тук. Но няма значение, важното е, че няма недоволни състезатели.

      По отношение на моята машина-за сглобена от скрапа се представя повече от добре.
      Ако не беше проблема с лебедката третия ден-Петьо и таргата щяха да са след мен. Днес лебедката е почти позиционирана по новия начин, надявам се да съм отстранил грешките които се появиха на това състезание.

      @таргата-коя беше тази точка, просто ми е интересно...

      Готино допълнение на подписа...
      Сега да почваме да споделяме проблемите си ли??
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

        А тапата на втория екстрем на втория ден?Всички си отвисяхме там поне 1 час.Ама мен там най-много ме изкефи каква истинска трофи атмосфера се заформи ,когато всички с дружни усилия се хванахме и измъкнахме 2 безнадеждно забити машини.
        Иначе трасетата бяха много готини-имаше си от всичко от което обичаме с достатъчно трудни и нтересни предизвикателства.И моята единствена забележка е относно пътните книги-това е леко отстъпление от предишните 2 години,когато бяха отлични.
        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

        Коментар


        • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

          А бе ти кажи коя е онази точка. Ако пазиш пътните книги може да я дадеш по номера.
          Точно втория ден не си спомням да сме ходили надалеч за гъби. Имаше няколко загубвания, но за сравнително малко време и за малко разстояние.
          Та ми е интересно коя е била проблемната точка.

          Ама аз забравям какво е било преди 2 часа, та може да не си спомням и ситуацията с изгубването на проблемната точка...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

            След сухата река имаше 900 метра и между тях в дясно на полето със забележките, беше вмъкнат един игрек ляво на 580 , който се оказа на 200 метра. Там се бяхме събрали 5-6 джипа и си вилнеехме напред назад.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

              Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
              А тапата на втория екстрем на втория ден?Всички си отвисяхме там поне 1 час.Ама мен там най-много ме изкефи каква истинска трофи атмосфера се заформи ,когато всички с дружни усилия се хванахме и измъкнахме 2 безнадеждно забити машини.
              Иначе трасетата бяха много готини-имаше си от всичко от което обичаме с достатъчно трудни и нтересни предизвикателства.И моята единствена забележка е относно пътните книги-това е леко отстъпление от предишните 2 години,когато бяха отлични.
              Да, там се получи много готино! Бяхте много задружни - особенно на живата лебедка за Гюнито Добре, че бях там контрола и видях за какво стана защото и с хиляда снимки няма как да се опише атмосферата на състезанието!

              Коментар


              • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                След сухата река имаше 900 метра и между тях в дясно на полето със забележките, беше вмъкнат един игрек ляво на 580 , който се оказа на 200 метра. Там се бяхме събрали 5-6 джипа и си вилнеехме напред назад.
                Хе хе, там имаше едни сериозни коловози нали?..

                Там се оправихме, междинната точка си беше на точното разстояние(580), после имахме леко загубване, но бързо и сравнително лесно намерихме верния път. Е, метрите наистина не излизаха, но по картинката и по интуиция-работата стана.
                Тук е мястото да похваля навигатора си. От състезание на състезание става все по-добър, започна да действа много по-адекватно, и вече започвам да му се доверявам като ми казва накъде да карам, нещо за което си мечтая от първите си състезания.

                И още една благодарност-към човекът който сложи изпита кутийка от ред бул в шнорхела ми. Благодарение на него разбрах, че имам и истински приятели които ми казаха за кутийката(Сашо Ковачев и чопъра) След развиване на телта с която е хванат шнорхела и изтръскването му, кутийката падна, и можех да запаля и да карам нормално.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  След сухата река имаше 900 метра и между тях в дясно на полето със забележките, беше вмъкнат един игрек ляво на 580 , който се оказа на 200 метра. Там се бяхме събрали 5-6 джипа и си вилнеехме напред назад.
                  За съжаление на голямата част(надявам се) на участниците, и за радост на по-малката част, траковете не се четяха! Колето е прав, че отклонението си беше на приблизително 580 метра, но в края на краищата и двата пътя след сухата река си водеха на едно и също място. Третия ден ние имахме технически проблем малко преди финала и съкратихме трасето ,може би , с не повече от двеста метра преди моста на плажа на Шкорпиловци. Това не беше отчетено като наказание! Но иначе, като изключим дребните субективни грешки- дали от пристрастие, дали от претовареност на организаторите, всичко беше страхотно- трасетата, емоциите, изживяванията, екипажите и т.н. Благодаря на всички организатори и участници за незабравимите дни! И аз като в онзи стар виц- бати го биха, мене ме е..ха, ... ама догодина пак ще съм на Варна!
                  Красивите думи невинаги са истина, а истинските - невинаги красиви!
                  0887 301 726

                  Коментар


                  • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

                    Браво,много качествени кадри.Благодаря.

                    Коментар


                    • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Удължиха го заради всички изгубени на грешната точка.
                      Пак се изказах неподготвенАма аз бях до края на финала и никой не обяви удалжаване на времето със 1час.
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

                        Снимки от първия ден на курса и плажа.

                        http://tractariautoconstanta.blogspo...-1-part-1.html


                        http://tractariautoconstanta.blogspo...-1-part-2.html

                        Коментар


                        • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

                          Адмирации за организаторите!
                          sigpic
                          Land rover lightweight-series 3
                          Range Rover V8
                          Range Rover Classic Vouge SE V8
                          Mercedes G280

                          ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

                          Коментар


                          • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

                            Поздравления за орга тима , много добро състезание !
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

                              Знаех си така ще стане.

                              Поздрави на организаторите!!!

                              Коментар


                              • От: ВАРНА 10 - трофи & крос...юбилейно издание

                                Поздравления!!!Наистина добро трофи стана !!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X