Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

    Роската Райчев имаше.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
      Ще е весело да ви видя двамата. Интересното е как има липса на навигатори, трябва да стане професия със съответния хонорар. То пък тогава ще има липса на пилоти, абе няма угодия.
      Ти пък само за пари мислиш. Важното е да си в кириза. Пък с кого или какво, не е толкова важно. Сигурен съм, че с Каската ще е весело.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Ако ми сложиш възглавничка на седалката, може и да се разберем нещо.
        Няма какво да си губиш времето по разходки.
        GSM 0888 611 289; 0877 611 289

        Коментар


        • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Сигурен съм, че с Каската ще е весело.
          Убеден съм в това.

          Давай, после ще расказваш.
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • "Гласът на Форума" днес: предаването

            Часове преди старта в Лазарово, Ник Николов направи преглед на последните приготовления със Светльо Христов. Адашът му Светльо Генчев разказа за отминалото състезание в Бяла, което - май след близо четвъртвековно прекъсване - се е превърнало в празник за града.
            Дим.Боевски нахвърля поредни щрихи за очакваните "The Fun & The Road-bed" на "ендурото" и "банкета" във Варна по 24 май.
            Стана дума и за това как си отстояваме правата, когато някъде ни ощетят като клиенти - по повод случая с "онези 4 стотинки" в бензиностанциите на OMV. Които пък са реагирали съвсем по европейски.
            Всичко това го има и в записа на предаването от 10 май.
            Pink Floyd are a state of mind. The Alien mannikins too.

            Коментар


            • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

              Един рейн форест ни обзе вчера, а подкастрените храсти се бяха проклонили чак до земята,
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00238.jpg
Прегледи:1
Размер:179.5 КБ
ID:5372459
              и диференциални камъни, колкото щеш!
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00239.jpg
Прегледи:1
Размер:238.4 КБ
ID:5372460
              Та се стига до ТОВА. Разходкаджиите го знаят това място и лили да отидат и да махнат тия цепеници или да бутнат още малко та ние да отидем
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00240.jpg
Прегледи:2
Размер:237.2 КБ
ID:5372456
              Не е нещо кой знае какво, но все пак...
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00243.jpg
Прегледи:1
Размер:215.2 КБ
ID:5372457
              А долу тва прагче се правеше на водопад. Варненска Ниагара
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00254.jpg
Прегледи:1
Размер:170.4 КБ
ID:5372458
              ВЕЛКОМЕ ТУ ТРОФИЛЕНД!
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                Не виждам актуализиран списък на участниците.... нито в тази, нито в официалната тема.
                Замислям се и аз да се включа в Трофито, но ми трябва навигатор с GPS.
                Дано да имаш търпение, защото сме се уговорили по организационному да пускаме списък само на платилите.
                Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                Привет!
                Тюх...убих се да чета и да гледам снимки...Ама поне си оплакнах очичките...
                Наистина ще бъде интересно...
                Има идея да участваме в клас трофи с Тойотата Иво пилот пък аз навигатор ама трябва първо да и сменим задния мост...ако не успеем и не ме вземе някой за навигатор значи ще помагам...ако ме искате де...
                Ако някой има заден мост за тойота да свирка...0885 730 356 Орлин...ще предам на Иво...моля да се уточни и модификациата щото май има големи разлики...Иво си решава...
                Успех на организатори, участници и съдии...
                Ще ми едновременно и радостно и тъжно, ако караш. Ти си един от най-ценните в орга-тима. Но ако ще караш, стискам палци за добро представяне.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                  Дърветата на последната снимка са до Орешак нали?Те не са проблем за моторите и атв-тата ама за джиповете

                  Коментар


                  • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                    Първоначално публикуван от Prsf1 Преглед на мнение
                    Дърветата на последната снимка са до Орешак нали?Те не са проблем за моторите и атв-тата ама за джиповете
                    Ако не се лъжа, понеже като ме возят, ме прихваща "географския кретинизм" ...... Миналия уикенд минахме от там с два Самурая...... Не че могат да се нарекат джипове, по скоро АТВ-та с покрив, ама все пак.
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                      Нови финансово подкрепени заявки:

                      Веселин Петков -Варна
                      Владимир Владимиров - Варна

                      Деян Димитров - Русе
                      GSM 0888 611 289; 0877 611 289

                      Коментар


                      • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                        [ATTACH=CONFIG]449731[/ATTACH]
                        Вече картинката е променена.Нямаше заявки в клас трофи-кабрио и се наложи да махнем дръвчето.
                        Последно редактирано от boevski; 11-05-12, 20:21.
                        __KTM__

                        Коментар


                        • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                          Ако не се лъжа, понеже като ме возят, ме прихваща "географския кретинизм" ...... Миналия уикенд минахме от там с два Самурая...... Не че могат да се нарекат джипове, по скоро АТВ-та с покрив, ама все пак.
                          Повече няма да те возя щом обиждаш така
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                            Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                            Ако не се лъжа, понеже като ме возят, ме прихваща "географския кретинизм" ...... Миналия уикенд минахме от там с два Самурая...... Не че могат да се нарекат джипове, по скоро АТВ-та с покрив, ама все пак.
                            Май забрави как Самурая мина между дърветата, а ти тръгна като диво прасе ?
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                              Това е фенската тениска на състезанието.
                              Тениските за състезатели...като стане готов проекта! И бъде одобрен на художествения съвет.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0301.jpg
Прегледи:1
Размер:116.2 КБ
ID:5373739
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                                Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                                Г-н Цонков, финала на първия ден на трофито ще е преди старта на втория ден на трофито. От сега ми е трудно да кажа поименно, кой кога ще се справи с трасето. Ако търсиш под вола теле обаче много скоро ще стане ясно. Програмата е предварителна и подлежи на доизграждане.
                                Благодаря за поздрава за ентусиазма. Дано и ти имаш такъв, а и кураж да застанеш на старта.
                                Г-н Тенев, извинявам се ако съм Ви засегнал! Не се заяждам, и не търся под вола нищо! А относно предизвикателството за заставането на старта /понеже имам куража/, го приемам като ПОКАНА и се записвам за участие:
                                Пламен Пеев и Петър Янков-РЕНДЖ РОВАР-Бяла Слатина, клас ТРОФИ.

                                Поздрави и успех с организацията!
                                0885 777 899

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X