Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

    Актуален списък на получените до момента заявки: http://www.offroad-bulgaria.com/show...88#post1842688


    Екипажи, които са заявили желание за участие, но не са изпратили заявки:
    1 Десислав Славчев / Маргарита Стайнова
    2 Ивайло Върбанов / Георги Антов
    3 Траян Траянов / Истилиан Маринков
    4 Иван Маринов - 2/3 екипажа
    5 Т.Танев / С.Василев
    6 Атанасов / Стайнова
    7 Бойко Манчев / Владимир Раденков
    Разузнаването доложи, че още два екипажа се стягат усилено:
    - Семко
    - Бежака / Чопъра
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    [url]www.4x4varna.com[/url]

    Коментар


    • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

      За участниците в клас ТРОФИ предварителният часови график , освен гореспоменатите административен,технически преглед и брифинг е следния
      25 май - 9.00 старт на етап навигация с дължина на трасето 98 километра и оринтировъчно време за преминаване около 3.5-4 часа.
      26 май - 10.00 старт на етап навигация с дължина на трасето 39 километра и оринтировъчно време за преминаване около 1.5 часа.
      12.00 старт на затворен маршрут с дължина на обиколката 2 км.

      Коментар


      • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

        Вчерашния ден беше за оточняване на затворения кръг на ТРОФИТОНатиснете снимката за да я уголемите

Име:S6001634.jpg
Прегледи:1
Размер:212.4 КБ
ID:5372022Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S6001662.jpg
Прегледи:1
Размер:214.7 КБ
ID:5372033Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S6001700.jpg
Прегледи:1
Размер:183.5 КБ
ID:5372037Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S6001702.jpg
Прегледи:1
Размер:300.3 КБ
ID:5372038Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S6001709.jpg
Прегледи:1
Размер:258.3 КБ
ID:5372039Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S6001683.jpg
Прегледи:1
Размер:184.0 КБ
ID:5372035Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S6001686.jpg
Прегледи:1
Размер:319.1 КБ
ID:5372036Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S6001667.jpg
Прегледи:1
Размер:185.6 КБ
ID:5372034Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S6001655.jpg
Прегледи:1
Размер:206.9 КБ
ID:5372032Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S6001650.jpg
Прегледи:1
Размер:189.2 КБ
ID:5372026Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S6001636.jpg
Прегледи:1
Размер:211.2 КБ
ID:5372024Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S6001644.jpg
Прегледи:1
Размер:105.9 КБ
ID:5372025

        Коментар


        • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

          Първоначално публикуван от Градев Преглед на мнение
          Още една подправка в гозбата на ФЪН-а:

          подготвяме за желаещите да опитат от трасето и Добруджанската пепел клас РАЗХОДКА. Трасето ще припокрива в по-голямата си част навигацията на Ралито:

          25.Май - трасе около 80км. Стартиране след старта на всички участници
          26.Май - трасе около 40км. Стартира се след преминаване на последния участник от клас РАЛИ през кариерата до с.Изворско
          Специално за клас "Touring" (трябва по-сериозно име ) хотел "Троян Плаза" подарява уикенд за двама за най-атрактивно представилия се участник в този клас !
          Наградата включва и разходка до оффроуд полигон Дълбок Дол и вечеря с Троянска сливова...няколко пъти

          Коментар


          • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
            Специално за клас "Touring" (трябва по-сериозно име ) хотел "Троян Плаза" подарява уикенд за двама за най-атрактивно представилия се участник в този клас !
            Наградата включва и разходка до оффроуд полигон Дълбок Дол и вечеря с Троянска сливова...няколко пъти
            Аз тогава ще гледам да се включа за Троянската сливова , офроуд полигона и уикенда ...атракцията каква трябва да е ...
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
              Аз тогава ще гледам да се включа за Троянската сливова , офроуд полигона и уикенда ...атракцията каква трябва да е ...
              Две "кълбета" през предния капак и падане на колела, като кафето на навигатора да е разлято само наполовина
              Организаторите и съдиите ще преценят според представянето по трасето и по време на цялото състезание...

              Коментар


              • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                Две "кълбета" през предния капак и падане на колела, като кафето на навигатора да е разлято само наполовина
                Организаторите и съдиите ще преценят според представянето по трасето и по време на цялото състезание...
                Аз това го мога най-добре.Там ми беше крьщенето...

                Коментар


                • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                  Първоначално публикуван от stenli georgiev Преглед на мнение
                  Аз това го мога най-добре.Там ми беше крьщенето...
                  В Троян Плаза или на тавана на колата ?

                  Коментар


                  • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                    Да не забравяме и ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ.Кулминацията ще бъде след Официалното закриване на състезанието и награждаването на победителите.Моля да съобразите и резервациите си за хотела с това мероприятие.
                    п.п.Среща под масата
                    GSM 0888 611 289; 0877 611 289

                    Коментар


                    • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                      Като официален записвач, пускам заявката на Владо от Aksakovo EXREME с навигатор Цветан с Mitsubishi Pajero 3000 V6 за Трофи-разходката. Извинявам се за пропуските в официалната бланка, но ми я диктуваха по телефона и каквото не е дописано, ще се допише, подпише преди административния преглед.

                      P.S. В задължителното оборудване за публиката влиза:
                      1. слънцезащитен крем с фактор за ядрена защита
                      2. Едини и пиини (скара, въглища... както си му е реда)
                      3. Добро настроение и снимачна техника.
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                        И понеже днес беше един добър ден с добри новини новини за развитието на оффроуда,
                        Организационния комитет на Балкан Маратон Рали 2012 единодушно реши да предостави като награда ваучер за
                        безплатно участие за тазгодишното издание на победителя в клас Т2 !!!

                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 08-05-12, 23:03.

                        Коментар


                        • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                          Не виждам актуализиран списък на участниците.... нито в тази, нито в официалната тема.
                          Замислям се и аз да се включа в Трофито, но ми трябва навигатор с GPS.
                          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                          http://www.cardomain.com/ride/2562837

                          Коментар


                          • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                            Ако ми сложиш възглавничка на седалката, може и да се разберем нещо.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                              Ще е весело да ви видя двамата. Интересното е как има липса на навигатори, трябва да стане професия със съответния хонорар. То пък тогава ще има липса на пилоти, абе няма угодия.
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • От: ВАРНА 2012 - ОФРОУД ЕНД ФЪН... ГОЛЕМИЯ БАНКЕТ

                                Привет!
                                Тюх...убих се да чета и да гледам снимки...Ама поне си оплакнах очичките...
                                Наистина ще бъде интересно...
                                Има идея да участваме в клас трофи с Тойотата Иво пилот пък аз навигатор ама трябва първо да и сменим задния мост...ако не успеем и не ме вземе някой за навигатор значи ще помагам...ако ме искате де...
                                Ако някой има заден мост за тойота да свирка...0885 730 356 Орлин...ще предам на Иво...моля да се уточни и модификациата щото май има големи разлики...Иво си решава...
                                Успех на организатори, участници и съдии...
                                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                                .................................................................................................
                                Е. Абу

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X