Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варна Трофи 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Варна Трофи 2007

    Здравейте ! Предварително се извинявам на всички , че пиша , но не мога да се сдържа да не изразя и моята позиция.
    Пламене , не мисля че има какво да си кажем по телефона след всичко това.В това състезание аз съм един от малкото хора , които участваме единствено за удоволствие ( не се боря за точки).Ти уби ,,детското в мен''.Загуби от това , че аз бях от малкото хора които те уважаваха.
    Към съфорумците - Първият ден записването си мина нормално , получих си стартовият номер и всичко си беше Ок.На другият ден се започна.Още на старта при представянето на нашият екипаж тенденциозно не беше обявен клуба който представляваме(Според някои ние сме ,,вражеският'' клуб-защо ,не знам).Подкарахме и просто имахме ден.Навигатора се справяше перфектно , колата се държа добре и ето какво се получи :




    и се започна.На другият ден поради ангажименти не стартирах , като обявих ,че третият ще съм на трасето.При поискване на роудбук за вторият ден бях наруган по начин ,който ме изуми ( а пък и аз си бях платил като другите ) - ,,защо'' - ,,аз така решавам''.Третият ден отивайки на старта с изумление установих че съм последен в ст. списък.Ок , ама пред мен имаше 4 екипажа някои които не бяха завършили и първият ден и се знаеше че няма да стартират вторият и третият ден.Звъннахме по телефона на Гл. Организатор за някакво обяснение и се коаза че сп. бил по азбучен ред , ,,Защо така бе '' отговор на Г О .,,защото така''.
    Бяхме безкрайно обидени и ядосани и в знак на Протест , не стартирахме.Не мога да позволя някой да се държи така смен - аз съм вече на 40г и сержантско отношение не позволявам.Който ме познава ще ме разбере.
    Едно от добрите решения бе отказа на Пламен Тенев от организаторска дейност - за това се иска морал(да си организатор)!!!
    Въпреки всичко се накефих МАКСИМАЛНО!Ще добавя и снимки!
    Ще се видим на следващите състезания за които ще имам време.

    ПП понеже много обичам да се хваля- обърнете внимание на времевите разлики
    Последно редактирано от churov; 05-06-07, 15:19.
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • #62
      До: Варна Трофи 2007

      Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
      Ето снимка на конфликтната ситуация от ден втори,а именно точка 29.
      В ляво е роудбука по който караха състезателите,а в дясно е дадената от Киро предварителна информация за трасето и метража с нанесените от мен промени.Ясно се вижда колко метра са били посочени предварително,какава е корекцията както на разстоянието,така и в самата ситуация и какво имаме като готов продукт.Обърнете внимание как задрасканият път вкл. се отдясно е станал главен.
      Интересна снимка ...

      Коментар


      • #63
        До: Варна Трофи 2007

        Едно от добрите решения бе отказа на Пламен Тенев от организаторска дейност - за това се иска морал!!!
        +10

        Коментар


        • #64
          До: Варна Трофи 2007

          ПП понеже много обичам да се хваля- обърнете внимание на времевите разлики
          който не кара честно понякога показва и такива резултати.но много.много рядко.така .че не се хвали.
          Последно редактирано от Yaro; 06-06-07, 13:24.
          --------------------------------------------------------------
          Ал. Иванов
          +359888561561

          Коментар


          • #65
            До: Варна Трофи 2007

            Не съм запознат с регламента на състезанието, а и не видях кога е било вадено колче, затова не мога да коментирам кое е правилно и кое не е! Обаче видях преминаването на Паджерото през калната локва и твърдя, че това беше една от най-големите атракции за публиката през втория ден. Гледах минаването през калта на всички състезатели, помагах във ваденето на част от тях, само Паджерото мина на собствен ход - смело и атрактивно. Може би е добре да спомена,че не познавам пилота и навигатора лично.
            NISSAN PATROL 2.8TD

            Коментар


            • #66
              До: Варна Трофи 2007

              Първоначално публикуван от petio-beliata Преглед на мнение
              Не съм запознат с регламента на състезанието, а и не видях кога е било вадено колче, затова не мога да коментирам кое е правилно и кое не е! Обаче видях преминаването на Паджерото през калната локва и твърдя, че това беше една от най-големите атракции за публиката през втория ден. Гледах минаването през калта на всички състезатели, помагах във ваденето на част от тях, само Паджерото мина на собствен ход - смело и атрактивно. Може би е добре да спомена,че не познавам пилота и навигатора лично.

              Паджерото мина на собствен ход само последните метри, става дума за калта, иначе я заобиколи, като махна колчетата.

              Коментар


              • #67
                До: Варна Трофи 2007

                Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                ПП понеже много обичам да се хваля- обърнете внимание на времевите разлики
                който не кара честно понякога показва и такива резултати.но много.много рядко.така .че не се хвали.
                Колега, това пък какво беше.
                Ако Янко и Благой не са карали честно си кажи направо, а не два дена след състезанието. Нали за това са измислени контестациите.
                И защо реши че някой не е карал честно ?
                Последно редактирано от Yaro; 06-06-07, 13:25.
                Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                NULLA TENACI INVIA EST VIA

                Коментар


                • #68
                  До: Варна Трофи 2007

                  Е нека и аз да кажа нещичко по темата. (като зрител)
                  Липсата ми на роубар и лебетка ме изпратиха в графата ЗРИТЕЛИ, но дори и така успях да видя доста голяма част от трасето. Добре подбрано трасе - имаше от всичко: паднали дървета, големи камъни, МНОГО кал, таяли, скоростни етапи, изкачвания, спускания ... интересно състезание!
                  Малко съм пристрастен към случката с Янко и Благой, за това няма да я коментирам.
                  Това което ме накара да пиша е: ЛИПСАТА на любителски клас, или така нареченото ГЕНЕРАЛНО КЛАСИРАНЕ.
                  Предложение:
                  1. Нека за хората, които не карат за точки (за републикански или балкански и т.н. шампионати) да има отделно класиране.
                  Толкова 3 купи и 10-тина грамоти едва ли са голям (финансов) проблем за организацията на такова състезание.
                  2. Правилника - интересно четиво. Почти всяка точка от него завършва с "ОРГАНИЗАТОРА има право да прави промени и да дава указания на място".
                  3.РОАДБУК - Извинявай Пламене, ама на много места бях много преди състезалите, и не видях никакви следи (нито от твойто G, нито от Самурая на Киро) Просто девствена природа, през която първите проправяха трасето.
                  Би трябвало ти (и Гальо) да се хванете Киро да минете поне 1 път ЦЯЛОТО трасе с 2 или 3 джипа и да си сверите метражите и картинките. (Така де - платил си - провери си "стоката")
                  Важното е че накрая всички се прибрахме живи и здрави.
                  Всички правим грешки, но някой се учат от тях.
                  Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                  http://www.cardomain.com/ride/2562837

                  Коментар


                  • #69
                    До: Варна Трофи 2007

                    Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                    ПП понеже много обичам да се хваля- обърнете внимание на времевите разлики
                    който не кара честно понякога показва и такива резултати.но много.много рядко.така .че не се хвали.
                    Ако не сме карали честно защо тогава нямаше подадена контестация?Много добре знаеш кога бяха раздадени пътните книги и за познаване на трасето и разположение на контролите най-малкото от теб искам да чувам,ако някой ги е знаел то по вътрешни хора от вас незнам.
                    Последно редактирано от Yaro; 06-06-07, 13:26.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • #70
                      До: Варна Трофи 2007

                      Първоначално публикуван от alexmotors Преглед на мнение
                      ........който не кара честно понякога показва и такива резултати.но много.много рядко.така .че не се хвали.

                      Жалко , Алекс , ти си свестен човек и уникален пилот

                      Публиката коментираше кои коли се движили по трасето последните дни.
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • #71
                        До: Варна Трофи 2007

                        Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                        ...
                        2. Правилника - интересно четиво. Почти всяка точка от него завършва с "ОРГАНИЗАТОРА има право да прави промени и да дава указания на място"....
                        Важното е че накрая всички се прибрахме живи и здрави.
                        Всички правим грешки, но някой се учат от тях.
                        Четейки, всичко по въпроса достигам до извода, че сме на правия път ! Има развитие и все по-малко стават грешките ! Бях само в първия ден и не мога да изразя мнение, но въпреки, че не съм фен на Пламен Тенев искам да повторя, че не трябва да обсъждаме следствието, а причината ! Все още няма приет правилник(от всички и одобрен от всички), все още не са ясни правилата, все още има възможности и пролуки в правилника за недоволни състезатели... Оценявам нервите и ентусиазма на организатора, знам какво е, НО ако БОС беше на мястото си, Пламен нямаше да изпадне в тази ситуация(предполагам) ! Според мен трябва по-скоро да се излъчатпредставители от всеки клуб, да се направи учредително събрание на БОС и се приемат ЯСНИ и ТОЧНИ правила ! Тогава на който му харесва и му стиска, кара в гората, който не, кара за разходка...

                        Коментар


                        • #72
                          До: Варна Трофи 2007

                          звучи като оправдание на виновен, но друг използва моят компютар за репликата
                          --------------------------------------------------------------
                          Ал. Иванов
                          +359888561561

                          Коментар


                          • #73
                            До: Варна Трофи 2007

                            Здравейте,

                            за нашия екипаж трасето беше много добро , повече трофи отколкото рали. Тук е момента да благодаря на всички които ни помагаха , и най-вече втория ден в калта когато се развали ключмасата и се наложи да бъдем изтеглени от трасето.
                            http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

                            Коментар


                            • #74
                              До: Варна Трофи 2007

                              Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                              Ето снимка на конфликтната ситуация от ден втори,а именно точка 29.........................................

                              С Тенев поемаме вината за всички грешки в роудбука,но един човек все пак взе пари и то всички за които предварително имаше уговорка и нито стотинка по-малко за това което сътвори.Дали е подигравка с всички нас или е насочено срещу един определен човек само той знае.
                              ако държиш на МЪЖКА дума
                              ти провери ли корекциите които бях нанесъл в пътната книга,
                              след първия ден вечерта нямахме възможност с Пл. Тенев да проверим твоята проверка за втория ден -поради липса на твоя родбук и твоята неадекватност.

                              В крайна сметка проблемите на Варна трофи 2007 възникнаха от компромисите които направи Пл. Тенев миналата година спрямо отбора на Кр. Илиев .
                              siko

                              Коментар


                              • #75
                                До: Варна Трофи 2007

                                Първоначално публикуван от siko Преглед на мнение
                                ако държиш на МЪЖКА дума
                                ти провери ли корекциите които бях нанесъл в пътната книга,
                                след първия ден вечерта нямахме възможност с Пл. Тенев да проверим твоята проверка за втория ден -поради липса на твоя родбук и твоята неадекватност.

                                В крайна сметка проблемите на Варна трофи 2007 възникнаха от компромисите които направи Пл. Тенев миналата година спрямо отбора на Кр. Илиев .
                                Не му се ядосвай понеже и на мен ми ги наговори едни по телефона че не бил оведомен че нямало да участваме във втория ден а аз лично видях списъка за раздаване на пътните книги който той е правил и там не фигурирахме.Смятам че някой не е честен в цялата ситуация но това не сме нито ти нито аз.Смятам че ти си вършиш много добре работата която невярвам някой да отрече.Организатора трябва да проверява и да прави корекции.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X