Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи "Албена-2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи "Албена-2011"

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    Зад клавиатурата ви е лесно. На живо е по-трудничко. Никой не ви е длъжен да ви прави безплатно зрелище(сЕир). Който е дошъл и иска да получи нещо просто да има търпение.
    Надявам се, че не говорите сериозно, г-н Тенев, защото това е ....много несериозно! След като сте организирали и обявили, че еди кога си, еди къде си ще се проведе еди какво си, местата за публиката (сиирджийте) са там, там и там, носите най-малко моралното задължение да напрвите нещо за тези хора, които самите вие сте завели там! То не трябваше кой знае какво - просто някои от хората по трасето да каже на "сиирджийте" станало е така и така и ще се забавят с горе долу толкова! Ама да кажете на маса хора е...е си м....та, ще чакате, никой не ви е карал да идвате...........!? И като гледам и за утре май се очертава същата организация, никой не знае точно къде, кога? И като искаш да отидеш някъде се започва едно лутане, телефони и т.н. Инфо = 0. Ми наистина, ако не искате "сиирджийте да ви смущават надпреварата, ми кажете си го!
    И хубаво че ми триете мненията, неудобни са явно триете ги, ама няма ли поне някакво обяснение на л.с. или нещо такова?

    Коментар


    • От: Трофи "Албена-2011"

      С две думи браво на организаторите Аве,Цезаре !!!!!!!Всичко беше на ниво. Не е верно че сме дрямали в гората 3 часа без грам информация в калта.Ама сами сме си виновни ние "сиирджиите".. като ви се вързваме.... Успех в следващите начинания.
      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

      Коментар


      • От: Трофи "Албена-2011"

        Може ли да поясните малко, че не разбрах. В Осеново се стартира или се финишира това 90-километрово трасе в 10 часа?
        [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

        Марин Маринов - 0885114702

        Коментар


        • От: Трофи "Албена-2011"

          Господин Благой бил дал 2 точки с където ще се кара за днес а останалите интересни места се пазят в тайна. Те ще са достъпни само за състезателите. Аз наистина имах желание да отида да погледам и да поснимам та да стане достъпно и за тези от нас които не са успели да присъстват но това няма да се случи. Има неща които не трябва да се виждат явно, забравете че съм писал Осеново. Прав или не аз и още 10-тина души се отказваме да присъстваме днес в знак на уважение. Успех на състезателите.
          http://vbox7.com/play:398e8b82

          Коментар


          • От: Трофи "Албена-2011"

            Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
            Сиирджии на публиката ли се казва?? Пише се сЕирджии и произлиза от турската дума сЕир.За мен звучи като обида към хората отделили от времето си за да подкрепят и уважат състезателите и организаторите на това състезание.Така,че по нашите земи все още на сЕирджиите се казва ПУБЛИКА и то с Уважение, защото без публика цялото това нещо е безсмисленно. Трофи,трофи ама 3 часа да дремят хората в гората като шумкари от бригадата "Чавдар" нормално ли е ??? Пращат някой по трасето да обясни на хората така и така състезателите закъсаха и може да закъснеят час или два или три и така.А то никой нищо незнае и публиката нервничи и едва ли някой ще си направи труда друг път да ходи по такива мероприятия.Пиша това с най добри чувства към всички,не ме разбирайте погрешно.Успех !!!
            Колега ти въобще наясно ли си какво е трофи?Като искаш всичко да ти е разчертано до минута,иди на футболен мач.Там всичко е ясно,две полувремена по 45 мин.всичко точно и ясно.А...И да си вземеш пари,че там се плаща.
            БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
            TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
            Съби Радев А(-) 0895745706

            Коментар


            • От: Трофи "Албена-2011"

              Аз също бях от 'сиирджиите' които не дочакаха да погледат малко 'сиир'.Малко достоверна информация по местата обявени за офицялно за Публика,нямаше да е излишна.
              По подробна информация за местата за гледане ще има ,когато няма постове като този
              Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
              Аз бях по трасето с мотора,НЕ питам, защо беше такова закъснението .
              Когато публиката се научи да бъде публика,тогава и ще има повече информация за нея.
              БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
              TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
              Съби Радев А(-) 0895745706

              Коментар


              • От: Трофи "Албена-2011"

                Първоначално публикуван от Hitreca Преглед на мнение
                Надявам се, че не говорите сериозно, г-н Тенев, защото това е ....много несериозно! След като сте организирали и обявили, че еди кога си, еди къде си ще се проведе еди какво си, местата за публиката (сиирджийте) са там, там и там, носите най-малко моралното задължение да напрвите нещо за тези хора, които самите вие сте завели там! То не трябваше кой знае какво - просто някои от хората по трасето да каже на "сиирджийте" станало е така и така и ще се забавят с горе долу толкова! Ама да кажете на маса хора е...е си м....та, ще чакате, никой не ви е карал да идвате...........!? И като гледам и за утре май се очертава същата организация, никой не знае точно къде, кога? И като искаш да отидеш някъде се започва едно лутане, телефони и т.н. Инфо = 0. Ми наистина, ако не искате "сиирджийте да ви смущават надпреварата, ми кажете си го!
                И хубаво че ми триете мненията, неудобни са явно триете ги, ама няма ли поне някакво обяснение на л.с. или нещо такова?
                "Колега",на теб някой каза ли ти точно в колко часа ще минат джиповете?Това да не ти е парад за 9 септември?
                БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                Съби Радев А(-) 0895745706

                Коментар


                • От: Трофи "Албена-2011"

                  Временно класиране от 6-05-2011г.
                  1. № 9 Петър Добрев-Николай Николов 5:38:00
                  2. № 7 Станислав Стоянов-Иван Иванов 6:17:58
                  3. №2 Младен Стоянов-Андрей Качаунов 6:42:45
                  4. №3 Петър Чернев- Николай Иванов 10:45:57
                  5. №4 Теодор Енев-Илия Шейтанов 10:55:00
                  6. №10 Захари Захариев-Атанас Арабаджиев 11:00:58
                  7. №12 Владимир Владимиров-Цветан Писков 14:55:00
                  8. №11 Петър Дойчев-Стоян Стоянов 16:28:46
                  9. №16 Николай Динков- Иван Калайджиев 21:08:30
                  10. №15 Александър Кстадинов- Антон Костадинов 21:11:40
                  11. №14 Красен Пенчев-Диана Пенчева 21:45:00
                  12. №5 Бехайдин Юзеиров-Благовест Бонев 25:36:10
                  13. №8 Матей Георгиев-Мехмед Мехмедов 26:00:00
                  14. №1 Николай Колев- Тихомир Тончев 26:35:00
                  15. №6 Пламен Атанасов-Недко Малчев 0:00:00
                  16 №13 Калин Ненов-Камен Йовчев 0:00:00
                  Последно редактирано от banjo; 07-05-11, 10:39.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • От: Трофи "Албена-2011"

                    Таргата на третия екстрийм 06 Май

                    Прикачени файлове
                    Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                    www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                    Коментар


                    • От: Трофи "Албена-2011"

                      Първоначално публикуван от Jeepman_RADEV13 Преглед на мнение
                      Когато публиката се научи да бъде публика,тогава и ще има повече информация за нея.
                      "Колега" как си позволяваш да цитираш без да си наясно, кога съм минал ,откъде съм минал . Или важното е да се драска тука наред.
                      Това, че съм бил по трасето не значи, че съм минал по трасето . И наистина вземи провери, какво означава понятието "Трофи" .
                      За публиката си прав . Имаше и подпийнал народ, и палатки опънати направо по трасето .

                      Коментар


                      • От: Трофи "Албена-2011"

                        Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                        Господин Благой бил дал 2 точки с където ще се кара за днес а останалите интересни места се пазят в тайна. Те ще са достъпни само за състезателите. Аз наистина имах желание да отида да погледам и да поснимам та да стане достъпно и за тези от нас които не са успели да присъстват но това няма да се случи. Има неща които не трябва да се виждат явно, забравете че съм писал Осеново. Прав или не аз и още 10-тина души се отказваме да присъстваме днес в знак на уважение. Успех на състезателите.
                        +10
                        Grand Cherokee 2.7 CRD '03 Overland

                        Коментар


                        • От: Трофи "Албена-2011"

                          Аз пък не мога да разбера защо се нервите, че джиповете закъснели.
                          Вчера след като приключих участието си, отидох на едната контрола да позяпам малко и аз. Е, чаках и аз с другите, но си имаше огънче, бира, мезета... Все едно бяхме на пикник, а това, че минаха няклолко джипа беше като бонус...

                          И както се каза-не може да се определи точнен час. Организатора може да каже кога той е минал през дадена точка, но това е неговото каране, с неговият джип, всеки кара различно, всеки има различно подготвена машина, някой закъсва на едно място, друг на друго, получават се тапи(нещо което го няма при проверка на трасето от организатора) и т.н. Даже приблизителен час може да се окаже грешен...

                          Относно колегата с мотора-не съм видял някой да пречи по трасето, не го обвинявайте напразно.

                          Ми това е което искам да кажа.
                          А, и още нещо-който не иска да му е скучно и да чака-да се записва и да участва. Гарантирам, че няма да му е скучно, ама никак...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Трофи "Албена-2011"

                            Коле,сигурен съм че си имал и по добри карания без да пръскаш излишни пари. Верно тръпка от трофито е друго но аз като гледам клипчета на по развитите от нас в този спорт винаги е пълно с публика. Ако ти искаш да си спонсор и да облепиш 20 джипа с реклама,не би ли искал тя да се види от колкото се може повече хора? Е нещо в стратегията куца май,най интересните места били''засекретени''. До година кой ще дойде да кара във Варна? Да не питам пък кой ще дойде да гледа,защото половината ''сЕирджии не бяха от Варна а вероятно не са дошли само за да хапнат и пийнат.Коментирам само и единствено трофито.
                            http://vbox7.com/play:398e8b82

                            Коментар


                            • От: Трофи "Албена-2011"

                              ]
                              Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
                              "Колега" как си позволяваш да цитираш без да си наясно, кога съм минал ,откъде съм минал .
                              Като ти каже някой ,че е бил по трасето с мотора,ти какво разбираш?
                              Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
                              И наистина вземи провери, какво означава понятието "Трофи"
                              ТРОФИ ОТ АНГЛИЙСКИ TROPHY-ТРОФЕЙ,но мисля,че разбираш за какво говоря(пиша).Когато е обявено че състезателите ще минат ОКОЛО х часа,това ОКОЛО може да е мноооооого разтегливо в такъв тип състезание.А за публиката не искам да коментирам.
                              Последно редактирано от S.RADEV; 07-05-11, 18:53. Причина: допълнение
                              БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                              TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                              Съби Радев А(-) 0895745706

                              Коментар


                              • От: Трофи "Албена-2011"

                                Настоятелно препоръчвам на всичките недоволни да прегледат темата за откриване на сезона в Трявна...... Тогава може би ще разберете защо точно организаторите не дават най-зрелищните точки на публиката.....
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X