Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи "Албена-2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи "Албена-2011"

    На контролата на Трите воденици реда на преминаване е:
    1- №7 Станислав Стоянов -Иван Иванов
    2- №3 Петър Чернев-Николай Иванов
    3- №9 Петър Добрев- Таргата
    4- №10 Захари Захариев-Атанас Арабаджиев
    5- №4 Теодор Енев- Илия Шейтанов
    6- №12 Владимир Владимиров-Цветан Писков
    7- №11 Каскадьора-Стоян Стоянов
    8- №2 Младен Стоянов- Андрей Качаунов
    9- №14 Красен Пенчев-Диана Пенчева - с повредена лебедка
    10-№16 Николай Динков-Иван Калайджиев
    11-№15 Александър Костадинов-Антон Костадинов

    Пристигнали от грешна посока
    :
    - -№5 Бехайдин Юзеиров -Благовест Бонев
    - -№8 Матей Георгиев- Мехмед Мехмедов

    Отказали се до момента:
    - -№1 Николай Колев-Тихомир Тончев
    - -№6 Пламен Атанасов-Недко малчев
    - -№13 Калин Ненов- Камен Йовчев
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • От: Трофи "Албена-2011"

      To голямо чакане падна на Трите воденици,от 11 до 14ч и като още нямаше никой от състезателите ние заседнахме в кръчмата да отпразнуваме Свети Георги на бира и месце с гарнитура.Незнам за другите ама аз на следващото състезание ще съм там направо за втора част- кебапчетата с бира.Ха наздраве за победителите и победените.
      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

      Коментар


      • От: Трофи "Албена-2011"

        Да не повярваш, след 4 часово закъснение са се добрали до водениците! Имаше ли останала публика?

        Коментар


        • От: Трофи "Албена-2011"

          Имаше,ама в ресторанта.По трасето незнам.....
          Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

          Коментар


          • От: Трофи "Албена-2011"

            добре де , на какво се дължеше това закъснение? аз разбирам 10, 20 -30 мин ама 3 часа ???
            на какво се дължешеше , утре.........., пак така ли щее или ????да си вземем храна, вода, палатки.......

            ...и ако може дайте и повече информация за местата къде се намират и ако може и час - от колко да чакаме , че за 7ми и 8ми май не пише и това ....
            Последно редактирано от svi; 06-05-11, 17:22.
            898450701

            Коментар


            • От: Трофи "Албена-2011"

              На орешак имаше емоции,ама само 7 джипа минаха има и снимки и видео.
              http://vbox7.com/play:398e8b82

              Коментар


              • От: Трофи "Албена-2011"

                Първоначално публикуван от васето Преглед на мнение
                На орешак имаше емоции,ама само 7 джипа минаха има и снимки и видео.
                ще ги качиш ли ? за утре нещо разбра ли?
                898450701

                Коментар


                • От: Трофи "Албена-2011"

                  Явно никой и не подозира какво е ставало по трасето и какво всъщност е било трасето. Говорих с Таргата и Петьо, финиширали с най-добро време и те споделиха, че било супер криво и тежко.
                  За сЕирджиите мога да кажа само три думи: желая ви весел живот!
                  Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 06-05-11, 22:26.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • От: Трофи "Албена-2011"

                    Аз бях по трасето с мотора, видях за какво става въпрос и за това НЕ питам, защо беше такова закъснението .

                    Коментар


                    • От: Трофи "Албена-2011"

                      Все пак е ТРОФИ
                      Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                      Коментар


                      • От: Трофи "Албена-2011"

                        Сиирджии на публиката ли се казва?? Пише се сЕирджии и произлиза от турската дума сЕир.За мен звучи като обида към хората отделили от времето си за да подкрепят и уважат състезателите и организаторите на това състезание.Така,че по нашите земи все още на сЕирджиите се казва ПУБЛИКА и то с Уважение, защото без публика цялото това нещо е безсмисленно. Трофи,трофи ама 3 часа да дремят хората в гората като шумкари от бригадата "Чавдар" нормално ли е ??? Пращат някой по трасето да обясни на хората така и така състезателите закъсаха и може да закъснеят час или два или три и така.А то никой нищо незнае и публиката нервничи и едва ли някой ще си направи труда друг път да ходи по такива мероприятия.Пиша това с най добри чувства към всички,не ме разбирайте погрешно.Успех !!!
                        Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                        Коментар


                        • От: Трофи "Албена-2011"

                          За сиирджиите мога да кажа само три думи: желая ви весел живот![/QUOTE]
                          Аз също бях от 'сиирджиите' които не дочакаха да погледат малко 'сиир'.Малко достоверна информация по местата обявени за офицялно за Публика,нямаше да е излишна.

                          Коментар


                          • От: Трофи "Албена-2011"

                            Зад клавиатурата ви е лесно. На живо е по-трудничко. Никой не ви е длъжен да ви прави безплатно зрелище(сЕир). Който е дошъл и иска да получи нещо просто да има търпение.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • От: Трофи "Албена-2011"

                              ПЛАМЕН ТЕНЕВ
                              Зад клавиатурата ви е лесно. На живо е по-трудничко. Никой не ви е длъжен да ви прави безплатно зрелище(сЕир). Който е дошъл и иска да получи нещо просто да има търпение.
                              Мислех и аз да отида да гледам в неделя,но явно на господин Тенев не са му нужни сИирджии дето не си плащат.Като не Ви трябва публика, защо изобщо го обявявате, можеше тихо и кротко да си се надбягвате.А това че е засекретен маршрута за 07.05 , да не би да участват президента или премиера-можеше да им се порадваме и на тях.
                              Живи и здрави. Трофи "Албена -2011" ще го пропусна.
                              0897девет7996две

                              Коментар


                              • От: Трофи "Албена-2011"

                                За утре Осеново,Кичево,Виница,кое след кое, за час ясно когато дойдат ама поне кажете реда и ориентировъчно къде. Клиповете след утрешните наведнъж.
                                http://vbox7.com/play:398e8b82

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X