Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи "Албена-2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи "Албена-2011"

    Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

    www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

    Коментар


    • От: Трофи "Албена-2011"

      С голямо удоволствие искам да Ви съобщя,че Победители са:

      Петър Добрев/Николай Николов(Таргата)
      Мерцедес Г280
      sigpic
      Land rover lightweight-series 3
      Range Rover V8
      Range Rover Classic Vouge SE V8
      Mercedes G280

      ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

      Коментар


      • От: Трофи "Албена-2011"

        УРААААААА,

        Поздрави за победителите!!!
        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

        Коментар


        • От: Трофи "Албена-2011"

          А къде са нашите хора-Младен и Андро с белият дефендър?

          Коментар


          • От: Трофи "Албена-2011"

            Първоначално публикуван от vvlasov Преглед на мнение
            А къде са нашите хора-Младен и Андро с белият дефендър?
            Васе , Класираха се трети първия ден и финишираха първи.
            Втория ден се посчупиха малко ...

            Коментар


            • От: Трофи "Албена-2011"

              а какво става сас аксаковци те добре се справяха

              Коментар


              • От: Трофи "Албена-2011"

                generalno klasirane 1.xls
                Последно редактирано от banjo; 08-05-11, 00:15.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • От: Трофи "Албена-2011"

                  Най-сетне в цивилизацията, с баня, интернет и топла храна.
                  От МОЯ лична гледна точка състезаниети беше добро. Малко множко ми дойдоха тези 95км състезателни километра първият ден, които по моят километраж бяха 117 със всичките обърквания, връщания, ходене за гъби....
                  Не казвам, че 95км са много, но преживяни в сузуки САМУРАЙ си е лека форма на мазохизъм.
                  Тапите, кото имаше на наколко места по трасето също имаха своето предназначение: хапване и WC.
                  Липсата на трип, първото ми каране с колегата Стоян от Аксаково EXTREME в роля на навигатор, доведоха да многото обърквания, излизания от трасето и ... НАКАЗАНИЯТА.
                  НО, такива са правилата на играта.
                  Трасето, което Геро и Благой планираха за 7 часа, Петьо и Таргата минаха за 13 часа, на мен ми костваше над 30... но все пак се добрах до ФИНАЛа
                  Най-много се притеснявах да не строша някой ресор, както често правя. Е... не строших ресор ОБАЧЕ.... ... Самурая поне на ламарини оцеля!!!
                  Разни такива дреболии като задна броня, стопове, подпален съединител, лимонадата в радиатора, късото съединение в инсталацията, отказа на спирачната система, неработещият стартер, спортния рев, които придоби след загубата на цялата генерация, от 4х4 станах на 4х3 и си гоних задното колело по баира... ДРЕБОЛИИ. Спирам за да не дразня колегите, че някой от тях много се "разковаха".
                  Имаше емоции, имаше адреналин, имаше премеждия, ходене по нервите, технически проблеми, абе от всичко... ХАРЕСА МИ !!!
                  Последно редактирано от Kaskadiora; 08-05-11, 01:30.
                  Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                  http://www.cardomain.com/ride/2562837

                  Коментар


                  • От: Трофи "Албена-2011"

                    Нашия Кольо/номер 1/ми беше фаворит но гледам отпаднал рано рано!?Сигурно витарката пак го е предала?
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: Трофи "Албена-2011"

                      Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                      Нашия Кольо/номер 1/ми беше фаворит но гледам отпаднал рано рано!?Сигурно витарката пак го е предала?
                      Той малко зор я убиваше тая витара. На няколко места ги настигах и все бяха в разни "сложни ситуации". Навигатора явно не слизаше да проверява и препятствията се минаваха по схемата "Сичката гас, пък кот' стане!" и повечето пъти СТАВА, освен когато НЕ СТАНЕ... и се почват едни лебетки, едни въжета.... и тея дървета не се пазят, ами стоят на пътя
                      Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                      http://www.cardomain.com/ride/2562837

                      Коментар


                      • От: Трофи "Албена-2011"

                        А пък аз съм възхитен от нашите представители = Младен Стоянов - Андрей Качаунов -- Ланд Ровер Дифендър. Браво.
                        Показаха страхотно каране по непознат терен и отлична подготовка.
                        Samurai Gemax

                        Коментар


                        • От: Трофи "Албена-2011"

                          Пуснете някоя снимка или клипче за радост на зяпачите!
                          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                          Коментар


                          • От: Трофи "Албена-2011"

                            Първоначално публикуван от drjanton Преглед на мнение
                            Злате, по спокойно ,братле,че мого се палиш.Въпроса беше,че хората ,жени,деца,мъже дрямаха в гората 3,4 часа и НИКОЙ не им каза защо състезателите закъсняват.Другият път дали някой ще отиде да гледа "сиир" как мислиш???? На всеки може да се случи ама да се извинят на хората (към 100 човека поне) а не да казват ,че щом не си плащаме ще им търпим глупостите и надменността.Ако кажат ще си плащаме не е проблем,ама да организират нещата както трябва или да пазят състезанията във военна тайна и никой да не ходи да гледа.Аз лично съм разочарован,ама това си е мое мнение и право.Успех

                            И как да им каже? Половината не си гледат роудбука а гледат стъпките на минали преди тях..... И даже да имат покритието на ГСМ-те те самите не могат да кажат къде са......

                            Тони, за кое трябва да се извиняват? Това нито е футбола, нито е Формула1...... Да организатора предвижда определено време за преминаване и казва: в толкова часа през еди.кво място ще преминат. Стойте и чакайте..... И съвсем друг въпрос, че участник навъртял едни 30% повече километри от предвидената дължина на трасето, реално преминав едвам 1/3 от роуддбука....

                            Кво ще кажеш? Къде трябва да го чакаш ти? И колко време?....
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • От: Трофи "Албена-2011"

                              Не мога да разбера колегите които са отишли да гледат състезанието като публика и недоволстват в момента..?!! Наясно ли са какво е "трофи", въобще?!! От малкото снимки качени до момента ясно си личи каква касапница е била по трасето за състезатели и машини... Кой организатор може да предвиди кой къде - ще закъса, кой къде - ще се счупи и т.н., че да информира публиката за развитието на състезанието и евентуалното закъснение на състезателите..?!!! И дори да има такава информация, как точно да я предаде на няколко стотин човека, които са се разпилели по 95 км. трасе..?!!! Да звънне на всички лично по телефона ли..?!! По време на такова състезание, кое е по-голяма грижа и ангажимент на организаторите? Публиката или участниците..?!! И за финал - погледнете в нета големите и доказани трофи състезания за които няма никакво съмнение, че организаторите им знаят как стават тези работи, като "Ладога", "Рейн форест", "Карпати трофи" и т.н. и ми кажете на кое точно сте видели публика по трасето и колко..?!! На такива състезания публиката обикновено е на пролога и на специалните етапи, ако има такива! През останалото време състезанието протича в нищото... Дайте да си сверим часовниците, преди да плюем някого!

                              Коментар


                              • От: Трофи "Албена-2011"

                                Радвам се че,присъствах и на това ТРОФИ.И както винаги има сърдити и доволни.Аз си изчаках чакането и видях кой как кара.За сърдитите ще кажа,че на такива места се чака Трофито е съвкупност от Природа,Атомобил и Екипаж.Затова и при организация се казва часът на старта и часът на закриването на етапа.Всичко друго си е трасе.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF8264.jpg
Прегледи:1
Размер:298.4 КБ
ID:5275321Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF8325.jpg
Прегледи:1
Размер:218.8 КБ
ID:5275329Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF8197.jpg
Прегледи:1
Размер:285.4 КБ
ID:5275328Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF8283.jpg
Прегледи:1
Размер:318.9 КБ
ID:5275327Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF8236.jpg
Прегледи:1
Размер:268.1 КБ
ID:5275326Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF8138.jpg
Прегледи:1
Размер:173.5 КБ
ID:5275325Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF8340.jpg
Прегледи:1
Размер:228.0 КБ
ID:5275324Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF8209.jpg
Прегледи:1
Размер:340.6 КБ
ID:5275323Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF8355.jpg
Прегледи:1
Размер:295.4 КБ
ID:5275322Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF8185.jpg
Прегледи:1
Размер:314.1 КБ
ID:5275330

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X