Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи "Албена-2011"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи "Албена-2011"

    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
    Настоятелно препоръчвам на всичките недоволни да прегледат темата за откриване на сезона в Трявна...... Тогава може би ще разберете защо точно организаторите не дават най-зрелищните точки на публиката.....
    +1
    БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
    TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
    Съби Радев А(-) 0895745706

    Коментар


    • От: Трофи "Албена-2011"

      Аз съм от Бургас и от два дни се опитвам да открия трасето на трофито да погледам колегите и да поснимам но уви не успях.За това ходих да гледам ралито.Там ги открих защото имам приятели които участват име насочиха а съвсем случайно срещнах Пламен Тенев и тръгнах след него.В кв.Виница попитах около 10 човека за някаква каменна кариера която организаторите бяха писали че ще се минава от там но всички ми отговориха еднакво че такава няма и аз се отказах.Може би местните я знаят под друго име.Дано някой е снимал за да можем да видим нещо.

      Коментар


      • От: Трофи "Албена-2011"

        Първоначално публикуван от Jeepman_RADEV13 Преглед на мнение
        "Колега",на теб някой каза ли ти точно в колко часа ще минат джиповете?Това да не ти е парад за 9 септември?
        не нее парад...колега,
        ако прочетеш темата ще видиш какво пише - 11-12h , аз чаках от 10.30 до 14.00h -състезател НЕ ВИДЯХ , и достоверна информация НЕ ЧУХ - освен че участниците си почиват на 50та точка !!! -това е за 06.05.2011
        за 07.05.2011 няма нито информация къде точно, нито от колко часа да чакаме....

        .... а и не мога да разбера ти адвокат на организаторите ли си или ?

        да неговорим , че днес ги видяхме да спят по трасето, но това е ..... нямам повече думи
        898450701

        Коментар


        • От: Трофи "Албена-2011"

          Чета, чета и не мога да проумея едно! Защо никой от плачещите и нареждащите организаторите герои не си отговори сам на въпроса защо публиката от година на година става все по изолирана от трасето. Поне във Варна, за другите кръгове не знам. Аз ще ви кажа- защото болшинството от действащите лица изгаря от желание да мине със личният си Жип по трасенцето, мъъъничко ама и той да е минал. Нищо че в този момент покрай него прелита на скорост някой от състезателите и се чуди него ли да пази,трасе ли да гледа и т.н.
          Ами така като си го правим няма да ни казват. Оправдавам Пламен, защото го е ял и преди и е по-важно безопасността.
          А на колегите дето намекват че трябва да си платиш за да гледаш ще им кажа че не е вярно.
          Аз днес без да си плащам си гледах първият екстрийм, дето Таргата изгориха лебедка и се върнаха, където единствен мина Какадьора ( евала голям боец, накрая наля лимонада в радиатора, че хвърли водата ама мина единствен).
          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

          Коментар


          • От: Трофи "Албена-2011"

            Първоначално публикуван от EXALIBUR Преглед на мнение
            ... Нищо че в този момент покрай него прелита на скорост някой от състезателите и се чуди него ли да пази,трасе ли да гледа и т.н.
            ...
            къде ги видя да прелитат само се питам, може би за това не сме ги видели по трасето
            898450701

            Коментар


            • От: Трофи "Албена-2011"

              [QUOTE=Jeepman_RADEV13;1525735]]
              ТРОФИ ОТ АНГЛИЙСКИ TROPHY-ТРОФЕЙ

              Това което намеквам е , че на трофи не се кара по отцепен маршрут + задължително спазване на ЗДП .
              Въпреки това, мотористи няма да видите по трасето (а имаше доста) .Първо са доста в час , какво и как се
              случва в гората по принцип и второ ,вече конкретно, минават от контрола на контрола по пътечки, за
              съществуването на които вие с джиповете едва ли подозирате. Сега се чудя, дядото който си пасеше козите
              точно на една скоростна права като какъв да го определя ? Като невъзпитана публика, или като естествено
              препятствие ?

              Коментар


              • От: Трофи "Албена-2011"

                Първоначално публикуван от svi Преглед на мнение
                къде ги видя да прелитат само се питам, може би за това не сме ги видели по трасето

                Пич, много разни думи мога да ти кажа и даже ще научиш някоя нова за теб........ Ти с твоята Витара най-голЕмото нещо, дето си направИл е да си качиш върхо оная бабуна на аватара ти......


                На втора или трета страница на тази тема Благой дава ориентировочно време за преминаване на трасето. Та вчера през последната контрола от 16 участника през последния ОСМИЯ час са минали ЧЕТИРИ екипа...... И имали още за минаване за да се поберат в контролното време. Представяш ли в какво състояние бяха те? И дали на някой нямаше да му падне пердето като види някаква кочина запушила трасето...... Или просто ще се намерите на някой от завоите...... И понеже те са с клетка и седалките и многоточковите колани, а ти и детето ти и женати/гаджето ти сте на расходка с бира и семки - познай кой ще пострада повече и ще рИве после за вината, отговорността и прочие.....


                Па да не говорим за миналата година. То не била "помощ" от "публиката", то не били Панди в трасето, то не било чудо......
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • От: Трофи "Албена-2011"

                  Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
                  ?

                  Естествено препятствие неотбелязано в роудбука.......
                  Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                  Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                  Коментар


                  • От: Трофи "Албена-2011"

                    Коментар


                    • От: Трофи "Албена-2011"

                      То да беше на нивото на Трявна поне,и буква нямаше да напиша в тая тема. Там видях50-пъти повече от колкото тук. Ама вероятно ще почне да се дразни някой от постовете ми и за това се оттеглям от темата.
                      http://vbox7.com/play:398e8b82

                      Коментар


                      • От: Трофи "Албена-2011"

                        А видя ли колко закъсали коли(цивилни) имаше по трасето и колко от тях бяха ударени от състезателни джипове?
                        БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                        TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                        Съби Радев А(-) 0895745706

                        Коментар


                        • От: Трофи "Албена-2011"

                          Моля,някой все пак да качи снимки,ако има такъв, а от организаторите очакваме класиране и разяснения за времена и наказания/бонуси.
                          Наистина не мога да не споделя и аз нещичко.
                          1.Екстремите могат ,според мен да бъдат обявени на публиката.Но...трябва да има и друг подход към тях,а не подход само от трасето,защото иначе ще стане мазало.
                          2.На трофи никой не може да каже приблизителен час на преминавене през определена точка.Някой се е загубил,друг се е счупил,трети е запецнал някъде по трасето и т.н.
                          3.Дори и на траял по затворен маршрут,ако екипажите стартират през 2-3мин.пак ще има тапи,пак ще има чакане.
                          Така виждам нещата от моя гледна точка,не настоявам да ги приемете на 100%,ама трофито е чакане,чакане и пак чакане.
                          Искам да поздравя всички участници и организаторите,защото имам представа какво е да си участик и какво е да си организатор.Определено за участник е по-леко.-караш ,пък докъдето ти стигат възможностите.
                          Последно редактирано от чаро 4х4; 07-05-11, 20:40.
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • От: Трофи "Албена-2011"

                            Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                            www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                            Коментар


                            • От: Трофи "Албена-2011"

                              Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                              www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                              Коментар


                              • От: Трофи "Албена-2011"

                                Злате, по спокойно ,братле,че мого се палиш.Въпроса беше,че хората ,жени,деца,мъже дрямаха в гората 3,4 часа и НИКОЙ не им каза защо състезателите закъсняват.Другият път дали някой ще отиде да гледа "сиир" как мислиш???? На всеки може да се случи ама да се извинят на хората (към 100 човека поне) а не да казват ,че щом не си плащаме ще им търпим глупостите и надменността.Ако кажат ще си плащаме не е проблем,ама да организират нещата както трябва или да пазят състезанията във военна тайна и никой да не ходи да гледа.Аз лично съм разочарован,ама това си е мое мнение и право.Успех
                                Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X