Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

    Къде може да се намери малко повече информация и за публиката?
    Къде по точно в Албена ще е самият старт?
    Къде ще са по интересните места от трасето където може да се събере публика?

    Коментар


    • #92
      От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

      Първоначално публикуван от 4e4i_0075 Преглед на мнение
      Къде може да се намери малко повече информация и за публиката?
      Къде по точно в Албена ще е самият старт?
      Къде ще са по интересните места от трасето където може да се събере публика?
      Най-напред на страниците на форума. И за гледане ще има Работим по трасето. Обичайно е в навечерието на старта, когато всичко е уточнено да обявим подробно инфо за публиката.
      И за рали-рейда и за трофито.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #93
        От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

        Ами ние с моторетките след Джипките ли можем да се пуснем по трасето и искам да попитам колко часа на 6-сти ще започне състезанието?
        Да сме от рано там че не изтървем нещо.
        Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 08-04-11, 12:35.

        Коментар


        • #94
          От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

          Още една заявка пристигна при нас:

          Петър Минчев-Здравко Здравков - ТОЙОТА ЛК-Т1
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          [url]www.4x4varna.com[/url]

          Коментар


          • #95
            От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

            Първоначално публикуван от flamba4o Преглед на мнение
            Ами ние с моторетките след Джипките ли можем да се пуснем по трасето и искам да попитам колко часа на 6-сти ще започне състезанието?
            Да сме от рано там че не изтървем нещо.
            Как ще разберете къде е трасето?
            Имате ли как да навигирате?
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #96
              От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

              Пожелавам на всички организатори и участници страхотни моменти в това състезание.Аз за сега на 100%, ще съм от публиката само чакам да разбера къде по точно, ще е тя.Нямам представа къде е тоя хотел, но може да се поразходя идните дни да огледам.
              Успех.
              Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

              Коментар


              • #97
                От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                Пожелавам на всички организатори и участници страхотни моменти в това състезание.Аз за сега на 100%, ще съм от публиката само чакам да разбера къде по точно, ще е тя.Нямам представа къде е тоя хотел, но може да се поразходя идните дни да огледам.
                Успех.
                Като влезеш през пропуска на Албена, на големия паркинг завиваш на ляво и после все към морето. Боряна е първия от трите плажни хотели.
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #98
                  От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                  Начи ще тръгнете по плажа ако правилно съм разбрал през рекичката и от там покрай кранево в гората.Аз GPS имам но няма офроад карта,но както и да е то така или иначе няма да се състезаваме.Поне да покараме в началото на трасето което ми е познато все пак съм от Балчик.Само ме интересува колко часа ще е старта ако може пак да попитам.

                  Коментар


                  • #99
                    От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                    Петък в 9. Но по късно ще предоставим цялата предварителна програма.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                      Първоначално публикуван от aleks 97 Преглед на мнение
                      Вече започнаха тренировките за Варна 2011.
                      http://vbox7.com/play:e02a3ffa
                      Записаните, които още не са превели таксата, имат последен шанс да се откажат...
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                        Пловдивска му работа.
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар


                        • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                          Пламене на 07.05.2011 ще почерпиш ли?Поздрав за работата на теб,на Благо,Геро и всички останали.
                          Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                          АСК Ален Мак

                          Коментар


                          • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            Пловдивска му работа.
                            http://vbox7.com/play:e02a3ffa
                            Привет!
                            Ха така Пловдивчани изгоряха...
                            Без каски...вече съм отбелязал в протокола, че и странични хора ви помагат...така с трима...всеки знае...
                            Ще ви докладвам на организаторите и главния съдия да ва изплющят...
                            Извинявам се за спама ама не можах да се въздържа...
                            Последно редактирано от hun_ter; 14-04-11, 17:26. Причина: Допълнение...
                            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                            .................................................................................................
                            Е. Абу

                            Коментар


                            • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                              Заповядай, даже имаш възможност и официално да да си от плющящите, само срещу един брой от онази хубавата ракия.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                                За обща радост и за моя сметка днес трудовия процес протече при особенно благоприятни метеорологични условия
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0818.jpg
Прегледи:1
Размер:154.3 КБ
ID:5267803
                                Тук до румънската граница е все така
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0817.jpg
Прегледи:1
Размер:250.4 КБ
ID:5267804
                                Ако някой се е чудил термина "добружанско гнЕздо" как се ражда ето...
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0820.jpg
Прегледи:1
Размер:174.1 КБ
ID:5267805
                                Наистина тези препятствия създават проблеми при сухо време, като е мокро иска само шнорхел
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0819.jpg
Прегледи:1
Размер:168.9 КБ
ID:5267806

                                Най-общо казано, процеса на сготвяне на трасето ТЕЧЕ с пълна сила. Ама много тече. Как не се изтече бе. Та и следващата седмица го дават пак дъжд. АМА нищо, ние тук си караме, каляме, че даже остава и за форума. За сега да е честито и на организаточетата и на състезателите.
                                В интерес на истината ни трябват само два-три дни сухичко за да почне да се вдига пушилка до небето.
                                И аз незнам кое е по добре...но някак си ме влече към водата...
                                Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 14-04-11, 21:41.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X