Обява

Свий
Няма добавени обяви.

РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

    Никой не си поставя за цел достигане броя на автомобилите от Трявна 2011, немислимо е на този етап в страната.
    Тук става дума за кръг от Националния Шампионат, а не за готино/весело/купонджийско мероприятие със състезателен характер.
    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

    Коментар


    • #77
      От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

      Всъщност таксата е обидно ниска за продукта който предлагаме.
      100л бензин без ексти. С такова количество гориво ще се покрие едва около 2/3 от един състезателен ден.
      Хора, говорим за сериозно изпитание с минимум 5 часа зверско каране на ден.
      А 80 лв за трофито, толкова не струва и една гума , а да не говорим за труда по създаване на едно трасе.
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #78
        От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

        След всичко написано не ми остава нищо друго,освен да си посипя главата с пепел...Ще се надявам догодина да мога да се включа като състезател(клас Т2 естествено) или в трофито...

        Коментар


        • #79
          От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

          Очевидно калта е уникална
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1669.jpg
Прегледи:1
Размер:174.1 КБ
ID:5266249
          И цветята не помагат
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1665.jpg
Прегледи:1
Размер:256.7 КБ
ID:5266250
          Кал и патки, заблудени из трасето
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1666.jpg
Прегледи:1
Размер:82.1 КБ
ID:5266251
          От тук преди 20 години карахме танкове за Румъния по време на едно учение на Варшавския договор
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1670.jpg
Прегледи:1
Размер:181.9 КБ
ID:5266252
          190-тката обаче не успя. хвърли "кърпата" връз един пън
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1661.jpg
Прегледи:1
Размер:262.0 КБ
ID:5266253
          Явно слаби връзки по картера и неговите принадлежности. Колата е на един наш фен от близкото село, Драго гората била негова, а и изглеждаше като горския дух. Един такъв брадат и голям. Щели да му сменят на добитъка картера, да му пуснат едни сегменти и за свадбата на малкия колата щяла да е готова.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1662.jpg
Прегледи:1
Размер:315.4 КБ
ID:5266254
          Тука ситуацията е сложна откъм навигация: - поле,поле и...следващия вторник след борчетата в дясно
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1664.jpg
Прегледи:1
Размер:112.5 КБ
ID:5266255
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #80
            От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

            Адаш, идвай у трофито. Доколкото виждам стягаш фронтерата за такъв тип състезания, не за скоростни.

            Относно таксите искам да кажа, че това заприлича малко на адвокатските хонорари. Приеха си сами минимални такси, и се оправдават, че по закон не могат да вземат по-малко... Вижте ми подписа...

            В никакъв случай не искам да омаловажавам труда, разправиите и разходите на организаторите на едно сериозно състезание, знам какво е главоболието по организацията, но... пак за подписа...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #81
              От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Адаш, идвай у трофито. Доколкото виждам стягаш фронтерата за такъв тип състезания, не за скоростни.

              Относно таксите искам да кажа, че това заприлича малко на адвокатските хонорари. Приеха си сами минимални такси, и се оправдават, че по закон не могат да вземат по-малко... Вижте ми подписа...

              В никакъв случай не искам да омаловажавам труда, разправиите и разходите на организаторите на едно сериозно състезание, знам какво е главоболието по организацията, но... пак за подписа...
              Гледам подписа и не се сещам за друго освен, че който иска намира начин, нали това имаш впредвид? Искаш ли, намираш начин!
              Който смята, че таксата му е в повече, но иска да участва в ралито и ТРИТЕ дена! Моля да ми пише на лично, дали на мен или на Венко, няма значение.
              Лично аз смятам, че "солената" такса е само оправдание да се бучи и да се създават настоения и интриги.
              За напред "въпроса" с таксите не се толерира в състезателните теми.
              Моля за разбиране.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #82
                От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                След всичко написано не ми остава нищо друго,освен да си посипя главата с пепел...Ще се надявам догодина да мога да се включа като състезател(клас Т2 естествено) или в трофито...
                Ами посипи си главата с пепел, обаче за какво, незнам.
                А догодина смяташ да имаш какво да караш ли?
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #83
                  От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...


                  Изпреварихме руснаците с повече от месец.
                  Фотосесията за нашата концепция за плакат бе заснета и публикувана в началото на март.
                  Снимката от 4х4 "руското" е от април.
                  И докато техните джипчета са са разпилени из ливадата, то нашите са си в мрежата

                  Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 04-04-11, 23:38.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #84
                    От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                    Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                    Според мен таксата от 250 лв. ще откаже доста от мераклиите за Т2...
                    Намерих правилното състезание, но малко закъсняхме:...
                    ..
                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                    ТРАСЕТО НА СЪСТЕЗАНИЕТО Е ВЕЧЕ ГОТОВО.
                    ПОЛУЧИ СЕ И ОБЕЩАВАМ НА ЕКИПАЖИТЕ ДА СИ ИЗКАРАТ ЧУДНИЧКО.
                    за заявки и резервации и подробности обаждайте ми се на тел. 0889777171. няма много време до старта !
                    такса 50 лв. на екипаж
                    нощувките са по 24-30 лв. за двойна стая
                    трасе с обща дължина 70 км в силно пресечен горски терен. очакват ви силни преживявания с многоброини офроуд препятствия.подходящи гуми са всички марки специализирани за кал.водни препятствия (някой са доста мокри).втория ден е ден за траял.трудноста е средно характерна за БГ-състезание.за нощувки палатката е добра алтерна тива. ще има място за бивак и каравана плац . за повече информация на горния тел.
                    Става въпрос за за Варна Трофи 2005 6-7 май.
                    Направо ми прокапаха сълзи от умиление.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • #85
                      От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      ... Относно таксите искам да кажа, че това заприлича малко на адвокатските хонорари. Приеха си сами минимални такси, и се оправдават, че по закон не могат да вземат по-малко... Вижте ми подписа ...
                      Хайде виж си подписа и вземи да направиш едно тридневно състезание със 700 км специални етапи и всички останали салтанати, пък ни покани да караме срещу символични такси! Че иначе някой може да си помисли, че пишеш, колкото да се намериш на приказка.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #86
                        От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                        Знаех, че реакцията ще е такава...
                        Както писах-в нкакъв случай не омаловажавам труда и разходите на организатора. На което и да е състезание. Даже обратното, помагам с каквото мога, засега само на нашето си състезание. И съм благодарен на организаторите защото се нагърбват с организацията, та да ги има състезанията.
                        Нейсе, с Пламен Тенев се разбрахме на лични, да не разводняваме темата с философия.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #87
                          От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                          Ами посипи си главата с пепел, обаче за какво, незнам.
                          А догодина смяташ да имаш какво да караш ли?
                          "Посипвам си главата с пепел"е израз,чрез който искам да се извиня,че изразих мнение за таксата от250 лв,без да съм запознат с правилника на БФАС.
                          А пък иначе и сега имам какво карам,но все още е далеч от машините,които виждам по състезанията.Но се надявам до догодина да имам финасовата възможност да се подготвя...
                          Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 06-04-11, 22:08.

                          Коментар


                          • #88
                            От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                            Искрено ти пожелавам да успееш. Заслужава си. Ако имаш желание ела да помагаш.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • #89
                              От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                              Тъй както винаги, така и сега, ако няма нещо ново значи тъпчем на място.
                              Ето страничка от новия пресен (на чернова) роудбук.
                              Създаваме го изцяло със специализирана програма. Голям ужас.
                              Насладете се.


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1673.jpg
Прегледи:1
Размер:108.2 КБ
ID:5266553
                              Най-скоро възможно ще пробвам дали е достатъчно четим в реална обстановка, че след последната реална обстановка нещо с колата...малко ремонт по окачването.
                              Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 06-04-11, 22:23.
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • #90
                                От: РАЛИ ”АЛБЕНА 2011” - ОФФРОУД ЕНД ФЪН...

                                Привет!
                                Пламен винаги е организирал страхотни ралита.
                                И този път участниците ще имат възможноста да де насладят на добруджанския карасулук...сиреч черното дихание...пък може и да имат късмет да завали...е те тогаз стават едни лизгавици...
                                Знам, че няма да уплаша никой ама аз да кажа...
                                Аз ще съм от помагачите...часова контрола...
                                Успех на всички и организатори и участници...
                                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                                .................................................................................................
                                Е. Абу

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X