Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

    Семко Семков е финиширал в 14.56 часа, на контролата при мен минаха Ивайло Върбанов и Руслан Трифонов на 33 минути след Семко Семков

    Коментар


    • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

      Вече на финала са Семко, Иво Върбанов, Руслан, Радо Пепелов и Йосиф Лагадов от Експертите и Николай Колев/Димитър Колев от клас Адвенчър

      Коментар


      • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

        Дайте класиране
        Стоян Драев тел:+359877915301
        blood 0 RhF +

        Коментар


        • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

          Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
          Дайте класиране
          Няма Не знаеш ли вълшебната думичка...

          Коментар


          • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

            Някой има ли информация утре къде и кога ще бъде затворения кръг или се пази в тайна?

            Коментар


            • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

              Аз,ще поплача два-три дена и после ще ми мине
              Стоян Драев тел:+359877915301
              blood 0 RhF +

              Коментар


              • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                Моля пуснете някакво класиране

                Коментар


                • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                  За да не плаче Стоян Драев и после да ми продава снимките по 150 килобайта, веднага пускам класирането





                  Днес наказанията на Ваньо Иванов и Йосиф Йосифов са за пропусната контрола и финал от грешна посока.
                  Ваньо Иванов е останал без спирачки и се прибра по асфалта, а за Йосиф вече знаете...
                  Георги Фиков е наказан за управление на автомобила в трасето без колан и каска, за пропусната контрола и финал от грешна посока !
                  Ето как изглежда колата на Йосиф и спасението им е единствено в здравата клетка, каските и коланите...
                  Въртяли са се 5 пъти, като единият път е през преден капак...



                  Първоначално публикуван от navi555 Преглед на мнение
                  Някой има ли информация утре къде и кога ще бъде затворения кръг или се пази в тайна?
                  Ако беше прочел програмата и буквичките на плаката, сигурно щеше да разбереш, че е от 11 часа на пясъчната кариера преди село Близнаци идвайки от Варна !!! И явно тайната е запазена само за теб...

                  П.П.
                  В класирането на клас "Адвенчър" има грешка в общото време, просто програмата ги е сметнала с натрупване, но това не променя класирането от днешния ден ! Коригирано класиране ще пусна утре, че вече нямам ток, а и компа издъхва...
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-08-08, 21:08.

                  Коментар


                  • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                    ???????
                    Последно редактирано от draev; 06-08-08, 21:13. Причина: Неспряване с материята
                    Стоян Драев тел:+359877915301
                    blood 0 RhF +

                    Коментар


                    • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                      Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                      За да не плаче Стоян Драев и после да ми продава снимките по 150 килобайта, веднага пускам класирането


                      Благодаря!!!!
                      Стоян Драев тел:+359877915301
                      blood 0 RhF +

                      Коментар


                      • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                        Снимки от днешния етап ?
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-08-08, 21:27.
                        CAN-AM RENEGADE 800XR 0898580436 VW PASAT 2.0TDI,DSG,170+ЛЕКО ПИПНАТ[SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          За да не плаче Стоян Драев и после да ми продава снимките по 150 килобайта, веднага пускам класирането





                          Днес наказанията на Ваньо Иванов и Йосиф Йосифов са за пропусната контрола и финал от грешна посока.
                          Ваньо Иванов е останал без спирачки и се прибра по асфалта, а за Йосиф вече знаете...
                          Георги Фиков е наказан за управление на автомобила в трасето без колан и каска, за пропусната контрола и финал от грешна посока !
                          Ето как изглежда колата на Йосиф и спасението им е единствено в здравата клетка, каските и коланите...
                          Въртяли са се 5 пъти, като единият път е през преден капак...





                          Ако беше прочел програмата и буквичките на плаката, сигурно щеше да разбереш, че е от 11 часа на пясъчната кариера преди село Близнаци идвайки от Варна !!! И явно тайната е запазена само за теб...

                          П.П.
                          В класирането на клас "Адвенчър" има грешка в общото време, просто програмата ги е сметнала с натрупване, но това не променя класирането от днешния ден ! Коригирано класиране ще пусна утре, че вече нямам ток, а и компа издъхва...
                          Първо в програмата пише 9.00 старт с навигация а в 11.00 затворен кръг,но не пише къде.не знам защо всичко в този форум върви на заяждане,но аз не съм имал възможност да изчета всичко и затова попитах дали се знае къде е старта или се пази в тайна както старта на другите дни.Много се извинявам,че ви притесних с въпроса си Господин Христов.

                          Коментар


                          • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                            В 11,00 часа ще започне и най-последния етап от "Адвенчър България 2008" . Ще стартирват по двойки по обратен ред на класирането от вчерашния етап, като двата джипа ще се пускат през 30 секунди. Ще се карат по 2 обиколки на затвореното трасе край Близнаци. Успехи

                            Коментар


                            • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                              Как е класирането , виждам че нашите момчета от гр.Ботевград се представят добре за сега , дано не се запали пак нещо или счупи както миналите години , Поздрави! И успех на вс.
                              三菱帕杰羅
                              Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

                              Коментар


                              • До: "АДВЕНЧЪР БЪЛГАРИЯ 2008"

                                [quote=MoT;442064 , дано не се запали пак нещо или счупи както миналите години , . [/quote]

                                Пепел ти на устата...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X