Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

    Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
    Уважаеми Mario Almaleh,

    Вие сте получили предупреждение от OFFRoad-Bulgaria.com.

    Причина:
    -------
    Нарушение на правилата за правопис

    Според правилата на този Форум трябва да пишете на правилен български език. ЕДНИЛИЧЕН и изписването на името на друг участник тук с малка буква са доста сериозни и според мен нарочни грешки. Неправилната употреба на препинателни знаци също.
    -------

    Ето това представлява кликата около тодор христов! PURE LOVELY GOOD VIRTUE Коментарите са излишни мисля
    Господин Алмалех, преди да обиждате този, който Ви е отправил забележка, знайте, че бях аз. Попитайте кой съм. Например г-н Александър Ковачев ще ви даде непредубедено мнение за мен. Но като Модератор на този Форум съм длъжен да следя за спазването на правилата в него. А в доста от постовете Ви те са нарушени. Подминах няколко от тях, с идеята, че воден от емоцията, не сте догледали за правилния правопис. Но явно Вие целенасочено пишете по грешен начин, а това е недопустимо. Затова имате минимално предупреждение.
    Не познавам лично г-н Тодор Христов, но ако продължавате да изписвате името му с малки букви, ще натрупате още нарушения. За мен не е важно какво е мнението Ви по темата, а начина Ви на писане. Той Ви носи негативи в моите очи.
    Последно редактирано от zzlatev; 06-03-08, 19:08.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

      Тодоре виждам че ти хареса титлата ЦАР и е абсолютн обяснимо ти такъв се опитваш да го играеш! Когато те нарекох ЦАР обаче ,аз те сравних с алкохола който произвежда един друг монарх. Публична тайна е че това е МЕНТЕ! Предполагам че съм ясен!!!!!!
      Г-н Златев правописа ми наред ли е?
      Wrangler Rubicon the eliminator

      Коментар


      • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

        Интерсни снимки от "локвичката" на Дълбок Дол в направила колежката Христова










        Коментар


        • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

          Първоначално публикуван от teodor Преглед на мнение
          Ето с какво разполагам аз като снимки.Не знам дали ще помогне да се разреши спора - виждат се ленти по земята, но как може да се предположи къде точно са били във въздуха? Единствено при червения се вижда и къде е било колчето( ако това е колче..)
          Здарвейте,имам един въпрос към организатора Тодор Христов за показазните три снимки ,а той е :
          Има ли някакави наказания за това минаване на екстрима или не?

          Коментар


          • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

            Ето още един анонс, който Христов е пропуснал Кадрите са от Шумен Трофи, но е важна идеята, нали

            Коментар


            • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

              Първоначално публикуван от petar radev Преглед на мнение
              Здарвейте,имам един въпрос към организатора Тодор Христов за показазните три снимки ,а той е :
              Има ли някакави наказания за това минаване на екстрима или не?
              Не, няма наказания ! На снимката с джипа на Вера лентата е под автомобила, същото е с Радо Пепелов ! За Ламбрев не мога да кажа нищо, нямаше ме там, а и колчета и ленти бяха така изорани, че повечето ги нямаше или бяха изместени ! Вече съм измислил начин за следващото състезание как да се избегнат такива конфликтни точки !

              Коментар


              • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                Не, няма наказания ! На снимката с джипа на Вера лентата е под автомобила, същото е с Радо Пепелов ! За Ламбрев не мога да кажа нищо, нямаше ме там, а и колчета и ленти бяха така изорани, че повечето ги нямаше или бяха изместени ! Вече съм измислил начин за следващото състезание как да се избегнат такива конфликтни точки !
                Благодаря за отговора ,но тук не съм съгласен с теб,защото когато аз пристигнах на екстрима лентите бяха така поставени, че беше абсолютно невъзможно подобно минаване и всички влизаха вътре ,последен видях Жоро с на Ковачев джипа.
                В личен разговор с теб коментирах ме ,че абсолютно точно трабва да се спазват правилата(за което съм напълно съгласен)защото БФАС комисара го изисква,но неможеш да ме убедиш,че таково преминаване е по безобидно като нарушение от превишаване на скороста с 1км/ч,за което сложи наказание на Русев?

                Коментар


                • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                  Първоначално публикуван от petar radev Преглед на мнение
                  Благодаря за отговора ,но тук не съм съгласен с теб,защото когато аз пристигнах на екстрима лентите бяха така поставени, че беше абсолютно невъзможно подобно минаване и всички влизаха вътре ,последен видях Жоро с на Ковачев джипа.
                  В личен разговор с теб коментирах ме ,че абсолютно точно трабва да се спазват правилата(за което съм напълно съгласен)защото БФАС комисара го изисква,но неможеш да ме убедиш,че таково преминаване е по безобидно като нарушение от превишаване на скороста с 1км/ч,за което сложи наказание на Русев?
                  Подкрепям те напълно колега!

                  Коментар


                  • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                    Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                    Не, няма наказания ! На снимката с джипа на Вера лентата е под автомобила, същото е с Радо Пепелов ! За Ламбрев не мога да кажа нищо, нямаше ме там, а и колчета и ленти бяха така изорани, че повечето ги нямаше или бяха изместени ! Вече съм измислил начин за следващото състезание как да се избегнат такива конфликтни точки !
                    Бяхте ми симпатичен, но тук вече казахте на черното бяло!!! Един друг колега във форума по нагоре спомена нещо за честта и достойнството. Не познавам колегата Mario Almaleh, дали пък не е прав !??
                    TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                    "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                    Коментар


                    • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                      Първоначално публикуван от petar radev Преглед на мнение
                      Благодаря за отговора ,но тук не съм съгласен с теб,защото когато аз пристигнах на екстрима лентите бяха така поставени, че беше абсолютно невъзможно подобно минаване и всички влизаха вътре ,последен видях Жоро с на Ковачев джипа.
                      В личен разговор с теб коментирах ме ,че абсолютно точно трабва да се спазват правилата(за което съм напълно съгласен)защото БФАС комисара го изисква,но неможеш да ме убедиш,че таково преминаване е по безобидно като нарушение от превишаване на скороста с 1км/ч,за което сложи наказание на Русев?
                      Русев се представи отлично и аз съжалявам за негото наказание, но толеранса, който бяхме отпуснали от 42 км/ч доведе до протести към съдийската комисия от страна на състезателите ! Те изрично пожелаха да се спази описаното ограничение от 40 км/ч и нито километър повече !

                      Коментар


                      • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                        Първоначално публикуван от Mario Almaleh Преглед на мнение
                        Еввалла Тоше евввааалла Христов Честито на победителите! Честито и на теб Тодоре! За пореден път показа как за едни има правила за други няма.
                        Е това вече е абсурдно твърдение!!!

                        Ще започна от по далече.

                        В офроуд средите съм от 2002 година. 2004-та се състезавах заедно с Пламен Кралев, като станахме шампиони на единият шампионат и 2-ри на вторият. След грубо и злонамерено неспазване на правилата от други участници, пред затворените очи на организаторите(които също участваха) прекратихме състезанията по мое желание. От тогава наблюдавам какво се случва по състезанията, като не мога да твърдя, че имам конкретно мнение за всяко едно от тях, но на повечето научавах за приятели участници(явно мазохисти), които за пореден път бяха прецакани, а определени хора ги бутаха постоянно напред с гнусни малки игрички. Отборите на Долфи, Иво Върбанов, Маджо и много други, направо не ги разбирах защо участват, но момчетата се бореха мъжки със системата и побеждаваха напук на много организатори

                        На състезанието на Тодор бях човека който проверяваше GPS-сите за превишена скорост. Очакваше се голям скандал(като при моторите) и затова отидох лично да проверявам, защото Тодор държеше да е някой който е извършвал това и няма да се допуснат грешки. Отидох с опасението че ще стана част от нечестни действия и съдийства (защото нямам вяра в коректното съдийство в офроуд шампионата) и бях твърдо решен че ако някой се опита да ме кара да си затварям очите за наказания, ще си държа на моето, и ще го нахраня във форума. Не че съм очаквам подобно нещо от Тодор, но що се отнася до офроуд шампионата - не вярвам на никой!

                        Това което видях направо ме удари в земята! След като се оказа че най-големите играчи ще бъдат наказани с часове, който абсолютно им анулират състезанието(въпрос на регламент), повечето се разбучаха на Тодор и стана мазало. Тодор в крайна сметка им обясни че всичко е по регламент, промени в регламента няма да има, и регламента ще се спазва

                        Това е нещо което не мислех че някога ще видя да се случи в Офроудовите състезания! Очевидно са се поучили от железните правила в Ендурото

                        Поздравления на Тодор, най трудната стъпка беше направена! От тук нататък нещата се вървят само напред!

                        А най важното е че състезателите (почти всички) го разбраха това и го оцениха, въпреки че бяха наказани!!!

                        Поздравление на всички, надеждата ми за този шампионат отново е жива

                        По думи на Иван Маринов, Долфи прекрати участие, защото има важно състезание след 2 седмици, а не защото е сърдит.

                        По мое мнение част от тези, които не участваха (и си мислеха че съботират нещо) са именно тези които нямат никакъв шанс на не нагласено състезание Имена няма да споменавам, те си знаят

                        Наздраве!

                        п.п. това си е мое мнение, с никой няма да споря и никой не искам да убеждавам.
                        .
                        Последно редактирано от sabin; 07-03-08, 09:22.

                        Коментар


                        • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                          Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                          Русев се представи отлично и аз съжалявам за негото наказание, но толеранса, който бяхме отпуснали от 42 км/ч доведе до протести към съдийската комисия от страна на състезателите ! Те изрично пожелаха да се спази описаното ограничение от 40 км/ч и нито километър повече !
                          Добре,съгласен съм пак с теб ,за правилата ,но не ми обясни след като сам казваш(или аз поне така разбрах),че си бил на екстрима при преминването на Вяра и Радо,защо няма наказание за тях?Предполагам,че е имало и съдия там?Не казвам,че Русев не е трябвало да го накажете ,но виждам че е трябвало да се накажат и други ,а това променя цялото класиране ,както се промени за два часа вечерта на 1март.Пак в разговор с теб аз ти казах ,че в селата с ограничения аз лично карах с 35-37км/ч и видях, че това може да се спазва,но също така когато престигнах на тапата на екстрима,веднага си помислих да не чакам ,а да премина отстрани за което да бъда наказан ,защото явно щях ме да стоим повече от наказанието,него направих, защото ти след десет минути ни каза да минава ме на пряко.Аз щях да бъда наказан разбирайки го много добре ,но неразбирам ,защо не сте наказали колегите?

                          Искам също да поясна,че карах в клас Адвенчър и не съм се борел за място и не се заяждам с никой,но немога да си изкрива душата пред снимките и другите неща който видях и който трябва да се коментират!
                          Иначе за мен лично фаворита си беше Руси Русев,но много дане се възгордява ,че другия път съм на линия и ще го скъсам.

                          Коментар


                          • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                            Е това вече е абсурдно твърдение!!!

                            Ще започна от по далече.

                            В офроуд средите съм от 2002 година. 2004-та се състезавах заедно с Пламен Кралев, като станахме шампиони на единият шампионат и 2-ри на вторият. След грубо и злонамерено неспазване на правилата от други участници, пред затворените очи на организаторите(които също участваха) прекратихме състезанията по мое желание. От тогава наблюдавам какво се случва по състезанията, като не мога да твърдя, че имам конкретно мнение за всяко едно от тях, но на повечето научавах за приятели участници(явно мазохисти), които за пореден път бяха прецакани, а определени хора ги бутаха постоянно напред с гнусни малки игрички. Отборите на Долфи, Иво Върбанов, Маджо и много други, направо не ги разбирах защо участват, но момчетата се бореха мъжки със системата и побеждаваха напук на много организатори

                            На състезанието на Тодор бях човека който проверяваше GPS-сите за превишена скорост. Очакваше се голям скандал(като при моторите) и затова отидох лично да проверявам, защото Тодор държеше да е някой който е извършвал това и няма да се допуснат грешки. Отидох с опасението че ще стана част от нечестни действия и съдийства (защото нямам вяра в коректното съдийство в офроуд шампионата) и бях твърдо решен че ако някой се опита да ме кара да си затварям очите за наказания, ще си държа на моето, и ще го нахраня във форума. Не че съм очаквам подобно нещо от Тодор, но що се отнася до офроуд шампионата - не вярвам на никой!

                            Това което видях направо ме удари в земята! След като се оказа че най-големите играчи ще бъдат наказани с часове, който абсолютно им анулират състезанието(въпрос на регламент), повечето се разбучаха на Тодор и стана мазало. Тодор в крайна сметка им обясни че всичко е по регламент, промени в регламента няма да има, и регламента ще се спазва

                            Това е нещо което не мислех че някога ще видя да се случи в Офроудовите състезания! Очевидно са се поучили от железните правила в Ендурото

                            Поздравления на Тодор, най трудната стъпка беше направена! От тук нататък нещата се вървят само напред!

                            А най важното е че състезателите (почти всички) го разбраха това и го оцениха, въпреки че бяха наказани!!!

                            Поздравление на всички, надеждата ми за този шампионат отново е жива

                            По думи на Иван Маринов, Долфи прекрати участие, защото има важно състезание след 2 седмици, а не защото е сърдит.

                            По мое мнение част от тези, които не участваха (и си мислеха че съботират нещо) са именно тези които нямат никакъв шанс на не нагласено състезание Имена няма да споменавам, те си знаят

                            Наздраве!

                            п.п. това си е мое мнение, с никой няма да споря и никой не искам да убеждавам.
                            .
                            Добре е да се споменат имента на тези саботьори?

                            Коментар


                            • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                              Първоначално публикуван от petar radev Преглед на мнение
                              Добре,съгласен съм пак с теб ,за правилата ,но не ми обясни след като сам казваш(или аз поне така разбрах),че си бил на екстрима при преминването на Вяра и Радо,защо няма наказание за тях?....
                              По начина по-който подходиха по ръба на ексрема лентата оставаше от вътрешната страна, така се виждаше от задната страна, т.е. в началото на екстрема ! Съдията в протокола си също не бе отбелязал нарушение за тези екипажи ! Единственото отбелязано нарушение бе на екипажа Владо Илиев/ А. Стоянов и те получиха 2 часа наказание !

                              Коментар


                              • До: "ТРОЯН ТРОФИ 2008" 01-03 МАРТ 2008

                                Първоначално публикуван от djipar69 Преглед на мнение
                                По начина по-който подходиха по ръба на ексрема лентата оставаше от вътрешната страна, така се виждаше от задната страна, т.е. в началото на екстрема ! Съдията в протокола си също не бе отбелязал нарушение за тези екипажи ! Единственото отбелязано нарушение бе на екипажа Владо Илиев/ А. Стоянов и те получиха 2 часа наказание !
                                Явно,че май аз не разбирам ,но пак казвам ,че нямаше абсолютно никакав шанс (поне когато аз бях там)да се премини през екстрима без да се заобиколят лентите или дасе мине през тях,разстоянието между тях беще точно колкото да премине джип между тях и то вътре в калта.Не искам повече да споря нека преценят тези който са го видяли и снимали .Успех на всички нови екипажи.
                                Руслане готви се!!!Другия път ,че си ходиш на София без CL.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X