Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

    Браво момчета-много атрактивно представяне днес.Поздравления отново за организаторите и за участниците .
    От публиката се чуваха само положителни коментари за спектакъла . Може някой да се обиди,но любимци на всички нас стана екипажа с №4 - невероятен!!!
    Разбира се най-важното е ,че всички са живи и здрави !!!

    Малко снимки от мен ------ >http://snimka.bg/album.php?album_id=404244

    Коментар


    • #92
      До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

      Браво момчета и от мен. Поздрави за трасето, осеяно с изненади и атракции. Поздрави и за участниците, имаше доста емоции, затъвания, изпреварвания, адреналин и т.н.
      Благодарности от нас публиката

      По-късно ще кача и моите снимки
      My road is OFF the road!

      Коментар


      • #93
        До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

        Първоначално публикуван от Градев Преглед на мнение
        А накоя от медиите направи ли си труда да отговори на изпратеното писмо с програмата на състезанието и определените места за зрители? Някоя от тези медии свърза ли се с някой от организаторите на посочените телефони?

        Как може да се направи това, което искаш, като никой от организационния екип не знае, че ще идва медията Х?
        ... хм.. въпреки че отразяваме доста състезания и дори списанието за офроуд ползва наши материали в последния си брой (нищо че са ни объркали името) - ние не получихме такова писмо... Да чакате на големите национални медии те да ви се обаждат и да се заинтересуват, засега е малко оптимистично. Никъде в темата не видях - за медии желаещи да отразяват състезанието - моля свържете се с г-н Едикойси, той отговаря, ще ви запознае с програмата, ще ви разведе из трасето и т.н... Някакъв хвърлен в пространството телефон за сега не е "сериозното" решение..... Единственият който ни е търсил до сега е г-н Тенев за тазигодишното състезание, за съжаление тогава нямаше възможност да отразим цялото събитие и да създадем организация, но все пак имахме репортаж от последния ден....

        Последният състезателен ден на Варна трофи 2009 беше доста удобен откъм терен за отразяване и много интересен за наблюдение, поздравления за организаторите и всички екипажи - беше много атрактивна битката..... Особено "експертите" - караха фантастично.......

        Коментар


        • #94
          До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

          Резултати от последния състезателен ден:

          клас Адвенчър:


          клас Експерт:
          Последно редактирано от Градев; 27-07-09, 09:30.
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          [url]www.4x4varna.com[/url]

          Коментар


          • #95
            До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

            Генерално класиране Варна Трофи 2009:



            [SIGPIC][/SIGPIC]

            [url]www.4x4varna.com[/url]

            Коментар


            • #96
              До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

              Първоначално публикуван от Георги Иванов (gorbi) Преглед на мнение
              ... хм.. въпреки че отразяваме доста състезания и дори списанието за офроуд ползва наши материали в последния си брой (нищо че са ни объркали името) - ние не получихме такова писмо... Да чакате на големите национални медии те да ви се обаждат и да се заинтересуват, засега е малко оптимистично. Никъде в темата не видях - за медии желаещи да отразяват състезанието - моля свържете се с г-н Едикойси, той отговаря, ще ви запознае с програмата, ще ви разведе из трасето и т.н... Някакъв хвърлен в пространството телефон за сега не е "сериозното" решение.....
              Не мисля, че може да се впишете точно в определението медия.
              Това което пиша не е заяждане, нито подкана за спор - моля, не го приемайте за такова.
              Според мен по-скоро бихте се вписали в профила на, да речем - фоторепортер на свободна практика или фотолюбител, което означава, че би трябвало вие да потърсите организатора поне вечерта преди съответния етап за да получите повече подробности.
              Честно казано, аз не разбрах, какъв е проблема да се звънне на посочения телефон за повече подробности.

              ПП: Извинявайте, ако бъркам, но аз поне доколкото разбрах от постовете и от профила ви, вие не работите за някоя медия.

              Коментар


              • #97
                До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                Първоначално публикуван от Върбанелка Преглед на мнение
                Не мисля, че може да се впишете точно в определението медия.
                Това което пиша не е заяждане, нито подкана за спор - моля, не го приемайте за такова.
                Според мен по-скоро бихте се вписали в профила на, да речем - фоторепортер на свободна практика или фотолюбител, което означава, че би трябвало вие да потърсите организатора поне вечерта преди съответния етап за да получите повече подробности.
                Честно казано, аз не разбрах, какъв е проблема да се звънне на посочения телефон за повече подробности.

                ПП: Извинявайте, ако бъркам, но аз поне доколкото разбрах от постовете и от профила ви, вие не работите за някоя медия.
                Обърна ли внимание, че Горби си говори на "Вие". Това не е случайно. Жоро е един от екип фоторепортерите на един голям фото-форум.
                Жоро може да ти разкаже по изчерпателно.
                Между другото, жалко за Иво. Той май няма финал до сега във Варна, нали?
                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                Коментар


                • #98
                  До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                  Първоначално публикуван от Върбанелка Преглед на мнение
                  Не мисля, че може да се впишете точно в определението медия.
                  Това което пиша не е заяждане, нито подкана за спор - моля, не го приемайте за такова.
                  Според мен по-скоро бихте се вписали в профила на, да речем - фоторепортер на свободна практика или фотолюбител, което означава, че би трябвало вие да потърсите организатора поне вечерта преди съответния етап за да получите повече подробности.
                  Честно казано, аз не разбрах, какъв е проблема да се звънне на посочения телефон за повече подробности.

                  ПП: Извинявайте, ако бъркам, но аз поне доколкото разбрах от постовете и от профила ви, вие не работите за някоя медия.
                  Фото-агенция ФотоПортал и сайтът ФотоПортал.бг според мен спокойно може да ги причислите към електронните медии. За агенцията и сайта работят доста фоторепортери със сериозна техника, както може да се убедите от снимките на събитията.... Не претендираме за каквато и да е значимост, все пак за повечето от нас това е странично занимание, но имаме доста национални и международни събития които сме отразили през годините...
                  Акцентът на моят пост бе, че организаторите на тези събития трябва да търсят колкото се може повече медийна подкрепа от книжни и електронни издания, свързани с тази тематика, като инициативата трябва да произлиза от тях и да създадат всички предпоставки за това. Много е важно за популяризирането на този спорт. Не визирах нас, съжалявам ако грешно съм се изразил. Дадох пример просто, като контрапункт на твърдението за разпратените писма Не искам това което споделям тук да приемате като критика, по-скоро искаме да помогнем, така както виждаме нещата отстрани....

                  Коментар


                  • #99
                    До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                    Обърна ли внимание, че Горби си говори на "Вие". Това не е случайно. Жоро е един от екип фоторепортерите на един голям фото-форум.
                    Жоро може да ти разкаже по изчерпателно.
                    Между другото, жалко за Иво. Той май няма финал до сега във Варна, нали?
                    Май Иво трябва да почне да ползва терените във Варна като тестови полигон, преди да си избира нова бегачка - която оцелее там, ще е правилния избор. Иначе, мисля, че май има един финал през 2006 на Шкорпиловци, но пак бяха перипетии някакви...

                    Да видях, че gorbi говори в множествено число. Видях и че е член на фото форум, но всичко това е на любителски начала(доколкото видях фотографията му е хоби) и е нормално да не е получил мейл, който е предназначен за медиите.
                    За годините прекарани по състезания знам, че никой организатор няма да му откаже допълнителна информация за трасето, но трябва пръв да осъществи контакт.
                    Естествено може и по друг начин - с акредитация - но там нещата седят малко по-различно.

                    ПП: Прощавайте, но чак след като публикувах поста си видях отговора.
                    Вярно е, че спорта има нужда от популяризиране, но също така е добре да се знае, че ако някой иска да снима и да бъде на места различни от тези дадени за публиката е добре да се акредитира. Съответно да получи необходимите отличителни знаци, както и всекидневна информация от пресцентъра на състезанието.
                    Последно редактирано от Върбанелка; 26-07-09, 19:18.

                    Коментар


                    • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                      Първоначално публикуван от Върбанелка Преглед на мнение
                      Май Иво трябва да почне да ползва терените във Варна като тестови полигон, преди да си избира нова бегачка - която оцелее там, ще е правилния избор. Иначе, мисля, че май има един финал през 2006 на Шкорпиловци, но пак бяха перипетии някакви...

                      Да видях, че gorbi говори в множествено число. Видях и че е член на фото форум, но всичко това е на любителски начала(доколкото видях фотографията му е хоби) и е нормално да не е получил мейл, който е предназначен за медиите.
                      За годините прекарани по състезания знам, че никой организатор няма да му откаже допълнителна информация за трасето, но трябва пръв да осъществи контакт.
                      Естествено може и по друг начин - с акредитация - но там нещата седят малко по-различно.
                      Едно малко уточнение - не е член, а основател и собственик. И не фотофорум, а фотопортал И годината е 2009, не 1998 примерно.... Два часа след финала на състезанието в нашият и в този сайт има отразени и трите състезателни дена.... Което в телевизията може да видите евентуално в късните новини, а във вестниците и списанията - бог знае кога....
                      И междудругото и с акредитации работим по концерти на известни групи примерно... Но знаете ли - там медиите се "натискат", докато при "известността" на оффроуд събитията -засега не е така... Ако не беше тази медия, в която в момента пишем - offroad-bulgaria.com, нямаше и тези зрители и тази известност дори да имат състезанията..... Нека приключим с темата, мисля я изчерпахме и бяхме взаимно полезни...

                      Коментар


                      • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                        Първоначално публикуван от Мариян Маринов
                        Много приказки но никакви снимки дайте снимки бре хора
                        Ето малко от последните....




















                        ....

                        Коментар


                        • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                          Благодаря ти страхотни са снимките да да имаше още

                          Коментар


                          • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                            Първоначално публикуван от Мариян Маринов Преглед на мнение
                            Благодаря ти страхотни са снимките да да имаше още
                            Има колкото искаш, но не мога всичките да ги пусна тук, защото са над сто, затова натисни тук за да видиш всички готови до момента...


                            За който не му се ходи по други сайтове, ще пусна още няколко снимки тук....


























                            снимки - Калин Петков - агенция Фото Портал

                            Последно редактирано от Георги Иванов (gorbi); 26-07-09, 21:22.

                            Коментар


                            • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                              Някой има ли видео с невероятия скок на безстрашния Явор и още по-безстрашния му навигатор? Със сигурност в Приморско вече са го гледали.
                              [CENTER][FONT=Impact][SIZE=3][I][COLOR=blue][FONT=Arial Black][URL="http://www.vromos.com/"][COLOR=red]VROMOS.com[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR][/I][/SIZE][/FONT][FONT=Impact][COLOR=blue][I][SIZE=3][FONT=Impact][URL="http://www.t-max.bg/"][COLOR=orange]T-Max.bg[/COLOR][/URL] [/FONT][/SIZE][/I][/COLOR][/FONT][SIZE=3][URL="http://www.calmini.bg/"][COLOR=blue][I][B][FONT=Arial Black]CALMINI.bg[/FONT][/B][/I][/COLOR][/URL][/SIZE][/CENTER]

                              Коментар


                              • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                                Първоначално публикуван от B_4 Преглед на мнение
                                Някой има ли видео с невероятия скок на безстрашния Явор и още по-безстрашния му навигатор? Със сигурност в Приморско вече са го гледали.
                                Още не сме го гледали този клип.Не знам Стоян дали може да ги качва тук.Ако не ще ви го дадем на флаш.
                                МОЛЯ нека който има сники да пуска че ние знаем как е протекло състезанието само през предното стъкло.С голям интерес чакам снимки и клипове на колегите а и наши за да си видим грешките
                                OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                                www.offroadprimorsko.com
                                0899883765

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X