Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

    Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
    Точно това имах предвид, че мнението на познавачи се различава доста от това на зяпачи.
    Май трябва да покажа на останалите колеги какви лични съобщения ми пишеш:


    plrussev
    Утвърден участник
    Дата на включване: Apr 2005
    Местоположение: Варна
    Публикации: 75
    Точки (при гласуване): 5

    Цитат:
    Мнение на plrussev
    Яворе, аз имам право да изразя мнение, защото за разлика от тебе, на който това му е първи състезателен сезон, на мен ми е първи под формата на зрител, от както съществуват Off Road състезания в БГ.
    Ако имаш съмнения по отношение на думите ми, погледни кой е единият от двамата навигатори на втория в класирането на Шампионат 2008. Имам толкова участия и премеждия и като състезател и като пилот, колкото ти едва ли имаш излизания в гората.
    А като казваш, че караш за кеф, повярвай ми няма по-голям кеф от това да стъпиш на стълбичката в заключителния етап на всяко едно състезание.Бил съм многократно на нея и чувството ми е добре познато и това винаги е било в спор с най-добрите в страната.
    Ти имаше възможност да си на нея във всеки един кръг от шампионта тази година(да не говорим, че е най-слабия за последните 6 години), но си проигра шансовете точно заради липсата на опит и безотговорно каране.Знам че запячите харесват подобен стил-камикадзе, но хората, които имаме познание(може да ни приемеш като кометентна публика) харесваме стила на победителите, а не на останалите на 4,5,6 и т.н. места.Подобен инцидент имаше и на предното варненско състезание при едно от преминаването ти при мен на кариерата в Изворско, оставих го без наказание, последствия и коментар, но запомни, че пространството зад лентите е за публиката.
    Надявам се сега вече ти е ясно защо си позволявам да коментирам стила ти на каране и приеми, че не парите, а опитът са важни в подобен тип състезания.
    Поздрави и успех за напред: Пл. Русев


    Цитат:
    Мнение на Явор-Vromos.com
    Какъв си бил и какво си направил не ти дава право да изказваш мнение по този начин във форума, ако искаше да ми дадеш съвет да го беше направил там на място очи в очи, барем се запознаем. А от какво изпитвам удоволствие мога сам да преценя, миналата година станах републикански шампион в ендуро шампионата и много добре знам какво е удоволствието да си на стълбичката. Повярвай ми, по-голямо удоволствие за мен е да карам така както ми се кара, участвам за да карам не да ми дават разни евтини купи и грамоти. Всеки си има глава на раменете да мисли с нея това че моето мнение не съвпада с твоето не значи че е грешно. Участвай в състезания качвай се на стълбичката аз не ти преча на това и на никой друг не съм попречил. Така че спри с тези писания мирогледите са ни различни.

    ЯВор

    Цитат:
    Мнение на plrussev
    "Прав си, сега разбирам, просто главата ти е празна и по тази причина разсъждаваш така, но това наистина не е мой проблем.
    Безаварийно."



    Моята глава колко е пълна има кой да прецени, няма да ти отговарям повече доста ниско падна, май капацитета ти е толкова.


    Пламен Тенев днес ми се обади по телефона и се разбрахме, кой каквото имаше го каза на другия и всичко е наред. Това е и начина някой ако има да ми казва нещо да го направи, обичам прямите хора.

    Коментар


    • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

      Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
      Точно това имах предвид, че мнението на познавачи се различава доста от това на зяпачи.
      На състезанията се търси и мнението на зяпачите... Дори като се замисля - май е по-важно от това на познавачите.... Все пак се предполага, че състезанието се организира заради зяпачите най-вече... Ама може и да греша... Може да се организират заради състезателите да има къде да си трошат джипките и да си начешат крастата за каране и да се дърлят помежду си.... Няма как да знам - нито съм състезател, нито организатор. Аз съм си зяпач........ И като такъв, отбора на Вромос - сивата Тойота при адвенчърите и грозната мутирала Тойота на Явор, ме накефиха максимално на затворените трасета. Карат с такъв хъс, че чакаш с нетърпение да се завъртят по трасето и да дойдат пак..... Ако трябва да съм обективен обаче - не само Явор - всички експерти караха много зрелищно на това състезание - беше голям кеф за зрителите и не усетихме как мина времето от старта им до финала..... Абсолютен кеф от зрителска гледна точка бяха всички експерти....
      Може би мястото помогна - много удачно избрано според мен - амфитеатрално - чуваше се (и се виждаше) всичко - рев на двигателите, възклицанието на тълпата от изпълненията , аплодисментите, цопването в локвите, скърцането на приземяващите се машини след скок......
      Благодаря на всички състезатели за доставеното удоволствие !!!

      Коментар


      • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

        Колеги, няма какво да дъвчем нещата. Пламен и на майтап, но доста правилно го е казал, ако някой кара не както трябва, Организатора според Правилника на състезанието налага наказание. Такова няма, значи нява какво да дискутираме кой крив и кой прав. Просто крив няма. Зрелищното шофиране само може да бъде поощрявано, то е рядък кеф за зрителите. А зрелищно кара не само Явор. Сещам се поне за още поне 5-6 имена, които съм гледал и съм изпитвал истинско удоволствие.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

          Според мен Явор е много добър състезател, прави шоу почти на всяко състезание, а за кибиците това е добре! Човека си прави кефа и кара с хъс!

          Коментар


          • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

            Първоначално публикуван от Георги Иванов (gorbi) Преглед на мнение
            ..... Ако трябва да съм обективен обаче - не само Явор - всички експерти караха много зрелищно на това състезание - беше голям кеф за зрителите и не усетихме как мина времето от старта им до финала..... Абсолютен кеф от зрителска гледна точка бяха всички експерти....
            Може би мястото помогна - много удачно избрано според мен - амфитеатрално - чуваше се (и се виждаше) всичко - рев на двигателите, възклицанието на тълпата от изпълненията , аплодисментите, цопването в локвите, скърцането на приземяващите се машини след скок......
            Благодаря на всички състезатели за доставеното удоволствие !!!
            Аааа не, тук колега ми позволи да не се съглася с теб. Не всички състезатели караха толкова зрелищно и като на състезание. Например голяма мъка е да гледаш една толкова добре подготвена машина, като на г-н Виктор Мечкаров да се разхожда по трасето, като че ли е тръгнала за гъбки. Вярно е, че един такъв тунинг е страшно много пари и трябва да се пази, ама аджеба който го е страх от мечки не ходи в гората. Добре е, че има състезатели като Явор, Алекса, Иво, Дамян и т.н., за да придадат състезателен характер на мероприятието и заради които да си струва човек да присъства като публика.

            Коментар


            • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

              Първоначално публикуван от supermaxx Преглед на мнение
              Аааа не, тук колега ми позволи да не се съглася с теб. Не всички състезатели караха толкова зрелищно и като на състезание. Например голяма мъка е да гледаш една толкова добре подготвена машина, като на г-н Виктор Мечкаров да се разхожда по трасето, като че ли е тръгнала за гъбки. Вярно е, че един такъв тунинг е страшно много пари и трябва да се пази, ама аджеба който го е страх от мечки не ходи в гората. Добре е, че има състезатели като Явор, Алекса, Иво, Дамян и т.н., за да придадат състезателен характер на мероприятието и заради които да си струва човек да присъства като публика.
              Виктор имаше, доколкото знам, проблеми със съединителя - едвам завърши втория ден и му прави чест че все пак се пусна по трасето....

              Коментар


              • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                И Явор имаше проблем с предния мост и спирачките, и Алекса имаше проблем с колата, и почти всички имаха някакви проблеми, но караха мъжки и се СЪСТЕЗАВАХА.

                Коментар


                • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                  Въпрос към колегата Явор - някъде в предните постове прочетох, че си карал само на задно.... това за третия ден ли е? И ако е така на блокиран заден мост ли кара? Защото колата ти постоянно се занасяше...

                  Коментар


                  • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                    Благодаря на Стоян за видеото. Сега очаквам някой "разбиращ" да обясни къде и кой съм застрашил с карането си?
                    Поздравления за доброто състезание към Организаторите и това ,че бяхме част от него.Беше замислено и конструирано да донесе максимално удоволствие на участници и публика.Само си представям ,ако правилата бяха взаимствани от Шуменското 2008(докосваш лента-дисквлификация)нямаше да има просто никой на шампионската стълбица...................... Яворе то се вижда и с невъоръжено око,че карането ти не пречи на никой освен на състезателите,но отнасяш страшно много негативизми заради неконтактното си според някой и самозабравена комуникация към колегите от шампионата ,от които никой не каза браво Яворе.Сега аз ти казвам браво за карането самораздаде се,но за останалите неща сам се погрижи,ако те интересуват те са в основата.Поздрави
                    Последно редактирано от ЦОНКО; 30-07-09, 23:12.
                    [FONT=Comic Sans MS]
                    [/FONT]

                    Коментар


                    • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                      Първоначално публикуван от tsonko Преглед на мнение
                      Яворе то се вижда и с невъоръжено око,че карането ти не пречи на никой освен на състезателите,но отнасяш страшно много негативизми заради неконтактното си според някой и самозабравена и надута комуникация към колегите от шампионата ,от които никой не каза браво Яворе.Сега аз ти казвам браво за карането самораздаде се,но за останалите неща сам се погрижи,ако те интересуват те са в основата.Поздрави
                      Хайде оставете го Явор най-накрая... "самозабравен" и "надут" - който го познава само би се изхилил на подобни глупости. Какво ви влезе като трън. Дойде в шампионата, залюби се с публиката и сега са гаджета - обичат се. (Вяра да ме прощава - това е ъ..ъ... метафора). Другите гаджета се чувстват малко изоставени, ревнуват, ще им мине....

                      Коментар


                      • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                        На един господин със жълта жилетка при етапа до село Опанец обещах да се регна и да пусна малко снимки.. Та ето ги и тях.. има от петък до с.Куманово и събота то с.Опанец. Приятно гледане.
                        http://www.snimka.bg/album.php?album_id=405586

                        Коментар


                        • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                          На затворените трасета, които се правят най- вече за публиката трябва да има още по един ред ленти (от широките, през които е затруднено преминаването на зрители и отдолу, и отгоре) на известно отстояние от лентите очертаващо трасето на състезателите. Разстоянието трябва да е съобразено с терена (например от външната страна на завоя да е по- голямо от вътрешната) и се определя от организаторите и комисарите. Така процедират вече на Ендуро състезанията и има ефект.
                          А през останалите дни (навигацията) публиката да се спасява, както може. Единствено на достъпни и обявени места може да се мисли за охрана и отцепки. Макар , че някои от публиката (или местните) не можеш да ги спреш.
                          Все пак е състезание, всичко се случва, адреналин , умора, и стават грешки.

                          Коментар


                          • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                            А зрелищно кара не само Явор. Сещам се поне за още поне 5-6 имена, които съм гледал и съм изпитвал истинско удоволствие.
                            Прилагам едно виде за онези 5-6 имена които цитита Златев.надявам се с негово позволение,http://vbox7.com/play:45544d20
                            и ,Явор владееше машината,това не е рисково каране ,а Майсторско.
                            Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                            Коментар


                            • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                              Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                              Въпрос към колегата Явор - някъде в предните постове прочетох, че си карал само на задно.... това за третия ден ли е? И ако е така на блокиран заден мост ли кара? Защото колата ти постоянно се занасяше...
                              Изроних полуоска на първия екстрем от втория ден, до финала 150-160км карахме само на заден мост. На затвореното трасе колата пак беше само със заден мост и постоянно занасяше заради включения блокаж(китайски).

                              Коментар


                              • До: Въпроси за ВАРНА ТРОФИ 2009

                                ОФФ. Бе що направо не пуснете нова тема - "За и против Явор (или СК ВРОМОС) в шампионата" да има и анкета и други алабализми. Ай сус бре. Тва на нищо не прилича вече. Появи се едно момче, направи отбор, кара яко, има амбиция, вдига публиката на крака и ся кво на старите муцуни им загорча. Ми да се бяхте напънали и изръсили да се представите поне малко на ниво като отбор с асистенциите му с бранда, с логистиката, с организацията, с всичко което съпътства един неевтин и атрактивен спорт. Бил неконтактен и надут - колега ти кога за последно говори или направи опит за контакт с Явор. Да не би да е по време на състезанието когато трябва да мисли за всичко - 5те автомобила в отбора, механици, пилоти, навигатори, настанявания, такси, ремонти, части, травми и какво ли още не. Я питай някой от колегите дали отбора на ВРОМОС е отказал на някой участник помощ, сервизен парк, чарк, храна, питие или нещо друго (само жените не си даваме де). Май под вола някакво теленце се търси тука??? Ми няма да го намерите. Ай със здраве. Ще се видим на следващия кръг и който има да казва нещо да дойде да го каже на Явор и неговите хора. Може да се разберем по който и да е начин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X