Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4х4 КАРЛОВО-info

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 4х4 КАРЛОВО-info

    И понеже днес пуснах фактурата на Вромос за 1000 лева (без ДДС) време е да заработя кинтите
    Много благодатна за снимки бяха я "тунинговали" Тойотата, ама човек за едни снимки какви ли не чудеса прави















    И разбира се фен-клуба и мажоретките на Вромос втренчени във финала






    И самия финал, атрактивно...с много прах

    Коментар


    • До: 4х4 КАРЛОВО-info

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      И понеже днес пуснах фактурата на Вромос за 1000 лева (без ДДС) време е да заработя кинтите
      Много благодатна за снимки бяха я "тунинговали" Тойотата, ама човек за едни снимки какви ли не чудеса прави
      Вромос си имат наета фото-агенция, която снима последните два дена от състезанието, така че фактурата може към агенцията... Верно цената ще е 1/100 от тази, но какво да правиш - фотографски неволи....

      Коментар


      • До: 4х4 КАРЛОВО-info

        Едно наистина хубаво състезание, като за първи път на Петър Радев беше много добре. Вярно е, че имаше двама опитни помощници, но все пак всичко си беше на ниво. Разбора ще го правим по късно, но това е първото състезание през тази година с толкова километри сериозно каране и натоварване на машините и екипажите.
        В организацията на състезанието видях един почти готов екип от съдии и времеизмерване, който работеше с желание и направи много добро състезание.
        Браво на всички състезатели, които успяха да стигнат финала или поне застанаха на старта, защото това състезание се различаваше доста от тези преди това и голяма група съзтезатели се оплашиха от километрите.
        Специални благодарности от нашия екипаж на Иван Минков за снимките на нашия джип, защото явно сме много бързи за другите фотографи и те не са могли да ни снимат. В тази връзка го препоръчвам на Явор от Вромос, може да не иска толкова много пари като други, а хваща явно интересни моменти, след като и нас ни е снимал.
        И ако някой е успял да снима финала ни на втория ден ще съм благодарен да го качи във форума.

        Коментар


        • До: 4х4 КАРЛОВО-info

          Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
          В тази връзка го препоръчвам на Явор от Вромос, може да не иска толкова много пари като други, а хваща явно интересни моменти, след като и нас ни е снимал.

          А за нищо на света не сменям нашите фотографи, защо можете да се обедите два поста по нагоре. А чакаме и тежката артилерия от Варна те ни стреляха с големи дула

          Коментар


          • До: 4х4 КАРЛОВО-info

            Отново искам специално да БЛАГОДАРЯ на едно момче от форума ЛЕНИН(Георги),скоро не бях срещал толкова амбициран фен на офроуда,сам изяви желание да помогне с каквото може и наистина помогна страшно много.БРАВО.Ама той верно си прилича на Ленин,и най отговорно заявявам ,че ще го направя най-новия член на клуба(иска,не иска),а ако изяви желание,след като си направя колата ще го вземам с мен.
            Последно редактирано от Петър Радев; 15-06-09, 20:00.

            Коментар


            • До: 4х4 КАРЛОВО-info

              Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
              И ако някой е успял да снима финала ни на втория ден ще съм благодарен да го качи във форума.
              Точно финала нямаме, но примерно към 30-на хубави снимки на вашия джип от втория и третия ден ще се намерят.... Само че имаме към 2000 снимки от двата дена и ще ни е необходимо малко време за да ги обработим....

              Коментар


              • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                Наистина финала на Долфи с гърмене и огън беше много ефектен(и болезен за Долфи и Иван,щото едни 4-5 хиляди пак избягаха),нека който го е снимал да го пусне.

                Коментар


                • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                  Първоначално публикуван от Петър Радев Преглед на мнение
                  Наистина финала на Долфи с гърмене и огън беше много ефектен(и болезен за Долфи и Иван,щото едни 4-5 хиляди пак избягаха),нека който го е снимал да го пусне.
                  Поразтърсихме се малко ..... Оказа се че сме го снимали финала....





































                  Последно редактирано от Георги Иванов (gorbi); 15-06-09, 14:35.

                  Коментар


                  • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                    Още едно видео от мен
                    http://www.youtube.com/watch?v=YTweVusckT4
                    Поздрави
                    Мълчанието не доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

                    Коментар


                    • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                      Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
                      Поразтърсихме се малко ..... Оказа се че сме го снимали финала....








                      Само аз ли не виждам ,или наистина снимката не е излязла.

                      Коментар


                      • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                        Първоначално публикуван от Петър Радев Преглед на мнение
                        Само аз ли не виждам ,или наистина снимката не е излязла.
                        Оправихме я.... Повече снимки, можете да видите тук, защото наистина не можем да публикуваме тук стотици и хиляди кадри които сме направили....

                        Коментар


                        • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                          бях само последния ден но състезанието беше много добре организирано и ме е яд за момчетата от Клисура

                          Коментар


                          • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                            Специални поздравления за победителите!!!
                            Поздравления и за екипа на организатора-Петър Радев.Състезанито беше замислено и осъществено много добре.Още веднъж поздравления!!!
                            В България, явно състезания на които средната скорост надхвърля 50 км/ч могат да се считат за скоростни. Незнам дали може да се подбере маршрут от около 200км, по който да се кара по-бързо. Навигацията беше много добра(за съжаление успях да я изпитам само един етап). Състезаниети много ми допадна като формат, мога да го сравня с миналогодишното "4 дни луда работа".

                            Коментар


                            • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                              Първоначално публикуван от Христо Преглед на мнение
                              Специални поздравления за победителите!!!
                              Поздравления и за екипа на организатора-Петър Радев.Състезанито беше замислено и осъществено много добре.Още веднъж поздравления!!!
                              В България, явно състезания на които средната скорост надхвърля 50 км/ч могат да се считат за скоростни. Незнам дали може да се подбере маршрут от около 200км, по който да се кара по-бързо. Навигацията беше много добра(за съжаление успях да я изпитам само един етап). Състезаниети много ми допадна като формат, мога да го сравня с миналогодишното "4 дни луда работа".

                              Според мен и поне тук в нашия край няма как да се направи подобен тип състезания,както писах в началото първия ден исках да е изцяло по полски пътища, да ама не,направих около 40-50 км и тръгнах да връщам ама се оказа, че трябва да пресеча 5-6 села ,или няма как да пресеча подбалканския път или жп линията,а имайте в предвид,че състезанието реално се проведе на територията на 4 общини.Аз лично харесвам ралито,но май най добре е да се редуват рали рейд ,с по тежък терен и обратно.

                              Коментар


                              • До: 4х4 КАРЛОВО-info

                                Айде сега ме засрами ,благодаря за похвалата или както трябваше да казвам преди известно време:"Служа на Република България!" . Безкрайно радостен съм,че се запознах с толкова прекрасни хора.Живи и здрави пак ще се видим.А относно предложението за влизане в клуба се е видяло,че ще се скача,само едно ме притеснява-ако има бой няма да е равностоен .Поздравявам всички екипажи и всички от организаторския екип за пълното раздаване,което проявиха!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X