Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Побой на Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Съдиите спряха и варненската Витара/Николай Живков/.На въпроса към един от съдиите “защо”отговорът беше “Ами не знам,така ми казаха”.То пък се оказа тъкмо навреме –резервоарът му се беше пооткачил.Евала на мотористите.Отложиха старта с няколко минути за да се долее вода на единия мотор,след това изчакаха друг да запали,но стартираха всички едновременно.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Plamen Isaev
      Съдиите спряха и варненската Витара/Николай Живков/.На въпроса към един от съдиите “защо”отговорът беше “Ами не знам,така ми казаха”.То пък се оказа тъкмо навреме –резервоарът му се беше пооткачил.Евала на мотористите.Отложиха старта с няколко минути за да се долее вода на единия мотор,след това изчакаха друг да запали,но стартираха всички едновременно.

      Мисля че от сички в тоя "OFF-ROAD" само мотористите имат мозак и знаят как да си прекарат добре,Жалко само че някой си е счупил глезена.Иначе винаги те си правят кефа.Даже на габрово на траяла беше по интересно да гледаш мотористите от колкото някой джипове!
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #18
        Искам да благодаря на приятелите ни от Шумен!

        Искам да изкажа специални благодарности от името на старозагорският Ендуро клуб "Луда работа" на Калин и неговият,а вече и наш приятел Ежков,които много ни помогнаха при подготовката на мотоциклетите за Off road-а в Шумен.Наистина всички пичове от мотоциклетистите се държаха много коректно помежду си и това прави състезанието истинско удоволствие! Жалко само,че нашият човек си счупи глезена и скъса връзки,но дано се възстанови по-бързо.
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #19
          Мисла , че Сабин е прав : явно ПАК става дума за пари и това някой да спечели , без особено значение как !

          Изродиха се нещата ...

          Коментар


          • #20
            Vushev

            Преди малко говорих с Вушев, който се оказа че не се бил карал със сина си. Явно някой нещо не е разбрал...

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от fulda
              Мисла , че Сабин е прав : явно ПАК става дума за пари и това някой да спечели , без особено значение как !

              Изродиха се нещата ...
              Мите то кога не е ставало въпрос за пари?На всяко състезание парите решават класирането.Добре че В.Петров и Пламен успяха да организират състезание в което сичко беше честно.Сички трябва да взимат пример от тях!
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • #22
                Мисля че от сички в тоя "OFF-ROAD" само мотористите имат мозак и знаят как да си прекарат добре,Жалко само че някой си е счупил глезена.Иначе винаги те си правят кефа.Даже на габрово на траяла беше по интересно да гледаш мотористите от колкото някой джипове!
                Така е колега, защото ние винаги досега сме карали единствено за собствен кеф, при това доста организирано.Освен това сме свикнали предимно да си помагаме, а не да се показваме, въпреки че и в това няма нищо лошо.
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • #23
                  Re: Побой на Шумен

                  Не че ме интересува, но кои друг можеше да спечели без номера? Десо, Долфи и Пламен просто си карат!!!

                  Коментар


                  • #24
                    Бобо, какво значение има, кой може да спечели след като се опорочава яко всичко.

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от linux.lab
                      Бобо, какво значение има, кой може да спечели след като се опорочава яко всичко.
                      Въпроса не е кой може да спечели а на кой ще дадат да спечели.Защото като едно състезание е платено от някого и се знае кой поръчва музиката какво ще правят сички който отиват да си правят купона.Е няма да стане за това сички като вушев са прецаквани.За това вушев няма да е на 1-во място.Защото винаги го прецакват.Същото нещо важи и за другите който не плащат.Сичко си е преценено още в началото на сезона.Сигорно на някоя кръгла маса
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #26
                        еми да

                        Тук в България всичко е на този принцип и аз смятам че при това положение има хора които трябва много сериозно да се замислят-има ли въобще смисъл от ``Шампионат`` в този му вид
                        УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                        Коментар


                        • #27
                          Re: еми да

                          Първоначално публикуван от Alexander
                          Тук в България всичко е на този принцип и аз смятам че при това положение има хора които трябва много сериозно да се замислят-има ли въобще смисъл от ``Шампионат`` в този му вид
                          Братко не знам но преди време беше казано че това не са състезания а ПРИЯТЕЛСКИ РАЗХОДКИ!
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар


                          • #28
                            Да

                            Съгласен съм.Tакива си и бяха, но нали знаеш какви хора сме българите- всеки гледа да е малко по-напред от другия и в последствие забравяме с какво сме се захванали- "само да не е тоя преди мене". И така от приятелски разходки стана шампионат, а от шампионат се превърна в панаир (но винаги става така и затова няма професионализъм в каквото и да е в това число и OFF-ROADa) Да имаше поне приятелство и добри чувства но явно няма такaва опасност. [/quote]
                            УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Да

                              Приятели имаше но се разделиха на 2 групи(поне спорет мен).Като групите са Шефове и Работници.
                              Шефове защото гледат да решат кой на кое място ще е.Колко ще е дълго едно състезание.Кой ще са напред.Колко човека ще са санкционирани от съдий или нещо друго.Тоест играят си с другите.

                              Работниците са сички останали който гледат да си направят купона и карат както винаги за да покажат какво умеят.Понякога пречат на шефовете и за това са прецакани.Какво да се прави.Обаче много лесно може човек от тази група да мине към другата.С простата вноска на някое състезание.
                              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                              Коментар


                              • #30
                                .

                                Именно това разделение съсипва всичко и пречи на развитието на спорта. Затова единственото решение е състезанията да се организират от независима организация в която да има уставен ред и правилник неподлежащ на произволни изменения. Малко невъзможно звучи а
                                УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X