Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Побой на Шумен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Побой на Шумен

    Купете си днешен 24ч. на последната страница има Долфи как бие един съдия...

  • #2
    Сабине , кажи нещо по-подробно . На снимката виждам и тебе ... За съжаление аз не можах да дойда - диф-а ми се скапа тотално

    А като се замисля : " ЧЕСТИТО " на офроуда като цяло!!!!! Станахме популярни ма... му !!!

    Коментар


    • #3
      Re: Побой на Шумен

      Първоначално публикуван от sabin
      Купете си днешен 24ч. на последната страница има Долфи как бие един съдия, които в същност се застъпи за Киро, който Долфи биеше преди това...

      Хора това се очакваше да стане.Още на варненското състезание беше възможно да стане нещо такова.Просто не знам но до като не се разбере как ще стоят нещата на пред просто не знам какъв ШАМПИОНАТ ще има?Поне мотористите мисля че са си направили кефа от каране.Някой направил ли е филмчета или снимки?Ако има моля да ги сложи някаде тук.
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #4
        www.7sport.net/7sport/sports/index.htm

        Коментар


        • #5
          Абе това вече е смешно!Добре че мотористите се разбираме някак.
          offroad фен
          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

          Коментар


          • #6
            Според мен не е смешно,а трагично Видях,че го спряха,но отидох да видя как се беше хвърлил Десо и после разбрах за инцидента.

            Коментар


            • #7
              diavol koleda

              е това вече е върха на сладоледа незнам ма нашия off-road заприлича на футболното ни първенство ,а като си помисля че тия хора ми бяха комири абе защо вобще участват за голямата победа или за битките ми да идат на боксов мач тогава идея си нямам какво е накарало Долфи да прави тези глупости знам само че е постъпил изключително тъпо ,неспортсменски и съвсем не в духа на това което всички наричаме off-road
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • #8
                Без да знам подробности , но познавайки хората , предполагам че Киро си го е изпросил . Отдавна доста хора му бяха набрали заради глупостите които прави , но не вярвах чак до там да се стигне Долфи е доста спокоен и въздържан , но явно му е дошло в повече .
                Сабин е бил там - нека разкаже .

                Жалкото е , че това ще рефлектира малко или много и върху всички нас . Просто не биваше да се случва , особено пред репортери ...

                Коментар


                • #9
                  Мите не знам как киро си го е испросил но въпроса с сички тия състезания си седи.Мисля че някой хора си мислят че е като при футбола дай да си правим каквото искаме.Е не е така и ето че Долфи го доказа.
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • #10
                    Съби, я кажи за какво става въпрос?
                    offroad фен
                    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                    Коментар


                    • #11
                      Преди малко се прибрах от Шумен.

                      Долфи шамароса Киро, но нищо грубо, един съдя, пак якичък мъж му скочи агресивно на Долфи бутайки го силно по гърдите с 2 ръце и .... толкова му трябваше да му падне пердето. Трима души неможахме да го укротим, даже и аз изядох един шамар рекошет та още ме боли носът

                      Долфи крещеше нещо от рода "едни наказваш а други не..."

                      Проблема/напрежението започна още от първият ден когато Киро наказа 6 джипа по 4ч., 2ч. за пропусната контрола + 2ч. за некаране по трасето. Тъй като според наказаните, а и аз така мился, те трябваше да бъдат наказани само с 2ч. за изпусната контрола, а наказанието за некаране по трасето се дава когато се появиш на контрола от грешна посока. Благодарение на тези наказания Десо, Долфи и П.Тенев вместо 1-ви,2-ри и 3-ти станаха 3-ти, 4-ти и 5-ти, а 1-ви стана Иван Маринов - Дайхацо-Варна и 2-ри Янчо Терзиев, които без наказанията са с 2ч. и 33 мин. след наказаните, т.е. наказание само от 2ч не би ги помръднало от местата им.

                      Десо е минал трасето за 2:30мин при 6 контроли, наказание от 2ч. за пропусната контрола е повече от достатъчно! Това което са спестили се минавало за много по малко от час, така че невиждам какъв е проблема?

                      А ето и друга версия със конспирационнен характер: Сашо Ковачев, спонсор на състезанието, както знаем всички тунингова джипката на Янчо, които е неговата реклама ......... нататък сами се сещате.....

                      Коментар


                      • #12
                        Мотористите.

                        Моротистите си изкарахме ПЕРФЕКТНО!

                        Киро се беше постарал да организира за нас отделен маршрут от 100км., с 3 контроли, засичащи се със джипките. Трасето беше мания а пътната книга перфектна. Имаше трима от Шумен със пригодени четци за п.книга и този път имаше със кой да се състезавам.

                        1: аз
                        2: Светльо
                        3: Калин Кулев, състезател пистови мотори и супермото.

                        Калинчо е и виновникат за добрата организация по моторджииската част, но за разлика на практиката в офф-роад-а не знаеше трасето малко се бях претиснил, честно да си кажа, но явно е мъжко момче!!!

                        Ден 2-ри.

                        1: Венелин Аврамов - бивш национал по мотокрос
                        2: аз
                        3: Калин Кулев

                        Венелин беше доста по добар от мен и нямаше как да го бия, трябва още да тренирам

                        Коментар


                        • #13
                          Вушев

                          Валери Вушев нещо дочух че се е изпокарал със сина си, нормалните кавки между пилот и навигатор де.... но за съжаление колата му не издържа и едната му предна гума се е озовала под колата ... изкъртена де ....

                          Коментар


                          • #14
                            Кой е най добрия???

                            Малко да се самопохваля

                            аз пилот и навигатор all_in_one съм се справил с 23% по бързо от отбор със отделeн пилот и отделен навигатор

                            ... а можеше и по добре да се представя ако знаех как изглежда дърво Черница, загубих около 20 мин. лутане докато се ориентирам...

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Кой е най добрия???

                              Събине мисля че пак само вие сте си направили купона както винаги.Все става нещо при тия джипове.Не разбраха ли някой че като отиват да карат няма смисал да се бутат нагоре в класирането.Просто няма да стане ще ги прецакат всекакси.Сичко е нагласено за някой хора.Мисля че живот и здраве догодина като почна да карам ще е само за кеф.Преди време Св.Дойчинов каза че това не са състезания а приятелски разходки.Излезна че не са напълно приятелски.
                              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X