Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Троян Трофи или Балкан Трофи ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Жалко. Не такова решение очакваха всички.
    IvoVarbanov.bg

    Коментар


    • #17
      Балканстар няма да спонсорира щото се чувстват пренебрегнати явно, ако продължават по този начин организаторите да не се разбират помежду си нещата никога няма тръгнат нагоре

      Коментар


      • #18
        По- скоро от Балкан стар никога не са приемали нещата сериозно и не са проявили нужния интерес.
        Живей за всеки дъх!

        Коментар


        • #19
          балкан стар е една голяма фирма, с много ресурси, проблема, е че ръководството е далече от тук.
          drive alive

          Коментар


          • #20
            "Балкан Стар" вече показаха сериозния си интерес като финансираха "Грация и мощ" . Просто искат концепция , а след като има премервания и рзделения , АЗ предпочетох да не ги вкарвам в приключения.Това е истината , а и Румене , ти знаеш най-добре , че в тия случаи са важни личните контакти и ангажименти, нали ?!?

            Коментар


            • #21
              а няма ли начин да се координират всички и заедно да се изгради новата организация на всички състезания по ОФФ в БГ , с две думи кой според вас създава проблеми и защо е недоволен

              Коментар


              • #22
                Напълно си прав, но ми стана странно, че от тяхна страна не обявиха по медиите за такава подкрепа. На се съмнявам в добрите ти отношения с тях, но си мисля ,че у тях идеята не е била цялостно рафинирана и узряла за по-пълно сътрудничество след днешното състезание.
                Живей за всеки дъх!

                Коментар


                • #23
                  Румене , какво точно да кажат в медиите ?!? " Ще подкрепим НАЦИОНАЛНИЯ шампионат на Киро , НАЦИОНАЛНИЯ шампионат на Сашо , на Десо , на Тошо ,на Доктора ...!?!? Изобщо ние имаме както обикновенно наколко национални шампионата ( справка 2005 година) , и още няколко регионални НАЦИОНАЛНИ шампионата !!!!"?!?

                  Коментар


                  • #24
                    ...........с една дума ,няма възможност за консолидация и организация.Така ли е ,или аз не съм разбрал?
                    B+

                    Коментар


                    • #25
                      това според мен са оправдания. има един шампионат има и отделни състезания. миналата година имаше два, но те бяха напълно различни, като начин на организация и провеждане и датите им не се засичаха. в САЩ има повече от 100 различни офроуд шампионата и всичките си имат спонсори.

                      ако балкан стар не са искали да дават пари е по - добре да не се бъркат в тези неща. сега просто си направиха безплатна реклама за сметка на организаторите, които са хвърлили големи усилия, не е правилно според мен.
                      drive alive

                      Коментар


                      • #26
                        аз от българския 4х4 нищо не разбирам и не знам кой какъв е и защо такъв е
                        НО все пак ще взема някво отношение
                        Струва ми се че фирма особенно сериозна която заявява че ще спонсорира нещо и след тва при първото недоразумение са отказва явно е и нямала и реални сериозни намерения а и най малкото това я вади директно от списъка с т.нар големи и сериозни
                        според мен всичко това може да се обясни с думата "БАЛКАН" в заглавието и
                        мдааа ...на Балканите явно тва са си нормални неща

                        Коментар


                        • #27
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • #28
                            Отново виждам, че не разбирате въобще къде е проблема!!!

                            В Троян събрах всички организатори от Националния шампионат за да решим въпроса с дублирането на датите.
                            Всеки представи аргументи за своите дати и се видя, че е невъзможно да се разминат състезанията в Троян и Родопите.
                            Вариантите бяха два: да се проведат двете състезания с разлика от една седмица или едното да отпадне!

                            Първият вариант означаваше супер натоварване на участниците или офроудърите отново да се разцепят, а вторият вариант означаваше някой да намери сили и доблест да отстъпи.

                            Тодор Христов предпочете втория вариант, с което реши спора за датите.

                            Най-тъжното е , че с него се отказаха и "Балкан Стар", защото не те, а ние не сме узряли за големи спонсори от техния калибър.
                            Защото никой не си дава сметка колко е трудно да се привлече спонсор в спорт, където се трошат стари коли, колкото и да е атрактивно това!
                            Защото големият спонсор иска освен трудно трасе и куп други условия, за които никой от вас не мисли!!!
                            Защото всеки спонсор идва заради личен контакт на организатора, а не заради няколко безименни снимки по вестниците.
                            Тодор е направил близо милион лева оборот на Мерцедес, което и беше причината да проявят някакъв интерес към нас.

                            Колкото до организирането на Шампионата, на 10 март ще се съберем всички организатори в Стара Загора и ще вземем важни решения за уеднаквяването на критерия за състезанията.
                            Това означава, че всички състезания ще се правят еднакво, а който иска да експериментира с нови правила, да си го прави, но сам!

                            Коментар


                            • #29
                              Ей, в тая Стара загора много важни решения за Off road-а все се вземат бе!
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X