Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Троян Трофи или Балкан Трофи ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Троян Трофи или Балкан Трофи ?

    Привет на всички четящи и пишещи в този офроуд форум.
    Включвам се в темата за състезанията по офроуд в България за 2006 г, защото виждам, че се развихря някаква безсмислена полемика на тема, която можеше да е приключила с няколко телефонни разговора.
    Много добре всички се сещате, че става въпрос за датите 29-30 април и 1 май.

    Преди да ви кажа някои истини, ще използвам момента да поздравя братя Петрови, които успяха да създадат едно наистина добро интернет пространство за българските офроудъри, в което да си призная не бях влизал от 1 година и да изкажа съжалението си, че се отказват от организирането на състезания, защото предлагаха една много интересна алтернатива на роудбуковите трасета.

    По отношение на състезанията и прословутата дата, ще ви дам малко суха фактология:

    1. Официални състезания за Националния шампионат по офроуд на България за 2006 г. са:

    3 - 4 юни 2006г. Варна – организатор клуб “Гладиатор Варна” – Пламен Тенев
    22- 29 Юли 2006г. «Ком - Емине» - организатор клуб “Трофи клуб България” Светослав Дойчинов
    2 - 3 септември 2006г. Габрово - организатор клуб “Риск” Вера Лагадова
    21-22 октомври 2006 г. Бистрица - организатор клуб “Десо тунинг” Десислав Славчев

    2. В края на 2005 г. (след края за формиране на календара на БФАС) Тодор Христов подаде заявка в Трофи клуба за състезанието Троян Трофи за датите 29-30 април и 1 май, а информация за това беше изписана на официалната ни страница на 13 януари 2006.

    3. На 20 януари Кирил Панайотов ме информира с имейл за намерението си да поднови Балкан Трофи на датите 29-30 април и 1 май.

    4. На 2 февруари Сашо Ковачев ме информира, че лично е ангажиран с организацията на Балкан трофи 2006 и желае състезанието да влезне в календара на шампионата.

    5. След този разговор със Сашо, проведох многократни разговори с него и с Тодор с желанието да се намери компромисно решение за двете състезания, тъй като и двете събития имат своите почитатели, а и защото много ги уважавам и двамата, като хора, които са помогнали много на българския офроуд.
    За сега съществува в мен усещането, че имат желание за синхронизиране на двете състезания.

    Заключение:
    Националният шампионат е отговорност, която се поделя вече трета година от мен, Вера, Пламен и Десо. В името на развитието на офроуда като спорт, ние четиримата полагаме огромни усилия, харчим много пари и лишаваме семействата си от нормална почивка в името на това да има еднакви условия за състезателите и безпристрастно съдийство. За всеки погледнал поне веднъж в кухнята на организатора е ясно, че това не е нито лесно, нито доходоносно. А за да се регистрира едно състезание в шампионата, не е достатъчно само обаждане по телефона, а и поемането на много отговорности и задължения.

    По отношение на дублирането на датите, реших да НЕ дам статут като кръг от Националния шампионат по офроуд на нито едно от двете състезания, ако те не се разминават по дати!

    Синхронизация между двете състезания може да има, необходима е само воля за разговори от страна на организаторите.

    Това решение касае състезанията и състезателите само ако Сашо и Тодор продължават да искат да са част от националния шампионат по офроуд. Ако не искат да са в шампионата, няма проблем, няма да съм им нито посредник, нито буфер и ще ми е много криво, че двамата човека, които станаха рамо до рамо първите официални шампиони по офроуд на България, не искат да намерят общ език.

  • #2
    добре дошъл докторе

    моите уважения за работата, която вършиш всяка година и за това, че с другите хора от екипа, правите така, че в българия да има офроуд, на цена, която само вие си знаете.

    аз съм сава + един червен вранглер, поздрави
    drive alive

    Коментар


    • #3
      Къде си бе Докторе, добре дошъл в форума!

      Дано се разберат, защото никой няма далавера от подобни недоразумения!

      Коментар


      • #4
        Откровено казано и на мен ми се иска да се разминат двете мероприятия и се надявам , че точно така ще стане ...
        Ако ли не - изборът ми ще бъде много труден Най-много да не отида на нито едното

        Коментар


        • #5
          Докторе, добре дошъл във Форума!
          Айде, пописвай по някой ред в темите за състезанията. Ще е интересно за всички
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #6
            Добре дошъл и от мен!Виждаме се всяка седмица,но за хората,които не контактуват лично с теб това ще бъде полезно.

            Коментар


            • #7
              Re: Троян Трофи или Балкан Трофи ?

              Първоначално публикуван от S.Doychinov
              Привет на всички четящи и пишещи в този офроуд форум.
              Включвам се в темата за състезанията по офроуд в България за 2006
              Ти пък какво разбираш от офроуд,не беше ли някакъв очен гинеколог . Айде бе Док, ха да те видим сега какъв си председател. Ако успееш да стиковаш Сашо и Тошо ще те преизберем за още един мандат ,да се накрадеш яко от спонсорите , това Мерцедес,това Таубенройтер,Уорн,Майкрософт,Троян Плаза,
              Панчерево Плажа, голямо лапане.

              Коментар


              • #8
                Благодаря за радушното приемане

                Няма какво да ги стиковам Сашо и Тошо. те са големи хора и знаят какво правят.

                Тук писах, само защото искам офроуд обществеността да види черно на бяло как седи въпроса, защото някои хора започнаха да спекулират с проблема.
                Всъщност проблем няма, просто искам да има яснота за конкретни дати, от което всички може само да са доволни.

                И двете състезания обещават да са страхотни, за какво да се лишаваме от едно от тях?

                Тодор е дръпнал Балкан стар за рекламодател и ще направи голям купон в Троян, Сашо пък е извикал германците да са съдии, което гарантира, че няма да има измами по трасето и ще покажат нещо ново.

                Затова направих заглавие "Троян или Балкан трофи?" и отговорът ми е: "и двете, но на различни дати",
                а кои ще са датите? Сашо и Тодор си знаят телефоните, та да вземат да се чуят. Голям праз, че някой ще отстъпи, въпросът е в крайна сметка всички да се изкефим

                Ян Бибиян да не завижда, щото онова за което си мечтае, не се купува с пари

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от S.Doychinov
                  Благодаря за радушното приемане

                  Няма какво да ги стиковам Сашо и Тошо. те са големи хора и знаят какво правят.
                  Ето тука грешиш, Док, и двамата имат своята истина, всеки от тях си е прав и ти тук трябва да проявиш дипломация , да направиш така , че и двете мероприятия да се състоят. Ако искаш да градиш авторитет не заемай изчаквателна позиция в стойка партер, а бъди успешен посредник. Имаш всички лостове в твои ръце , може след това да ти ръкопляскаме.

                  Коментар


                  • #10
                    Светльо, колега радвам се че пишеш в този форум
                    а и инфо-то тук около състезанията ще бъде по добро.
                    Иван(д-ра)

                    Коментар


                    • #11

                      Доктора се вслуша в съвета на Терзиев и по Соломонов начин събра всички заинтересовани в Троян Плаза. След дълги безмислени , но донякъде ценни идеи от страна на участниците се взеха следните решения:
                      1. Тодор Христов оттегля състезанието "Троян Трофи" , а "Балкан Стар" няма да спонсорират състезанията от шампионата !
                      2. Кирил Панайотов прави "Родопи 2006" на определената от него дата.

                      След проведените разисквания , всички гласуваха "за" и решенията се узакониха !!!

                      Коментар


                      • #12
                        а балкан стар защо са се отказали да спонсорират състезания

                        в кайна сметка какво значение има за тях, на коя дата ще е, рекламата си е реклама, независимо в кой ден
                        drive alive

                        Коментар


                        • #13
                          Колега , ти зададе отговор...!!! Явно Кирил не им е достатъчно красив...)))

                          Коментар


                          • #14
                            хахахахаха

                            значи просто така са решили, че вече не им е интересно и няма да си играят с нас

                            странно е, нали казаха, че ще спонсорорат състезания, а сега нямало да спонсорират ... странна работа
                            drive alive

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от go go go
                              хахахахаха

                              значи просто така са решили, че вече не им е интересно и няма да си играят с нас

                              странно е, нали казаха, че ще спонсорорат състезания, а сега нямало да спонсорират ... странна работа
                              Интересът ,клати феса.Това е.Едва ли въпроса опира до красотата на Киро .
                              B+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X