Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

    “Булмикс Офф Роуд София 2007”

    Последен кръг от Националния Шампионат по Офф Роуд
    Трети кръг за купата на “БалканСтар”
    02-04 ноември 2007
    Генерални спонсори -“Булмикс Билдинг” Cо
    “БалканСтар” “Винпром Пещера”
    Организатори: “Клуб 4х4 Троян” и рекламна агенция “Мажорити 3”
    Записване – adventures@4x4bg.com
    Място на откриване, брифинги и нощувки – Дипломатически клуб Горна Баня.Такса за участие-200 лева включваща: Пътна книга, времеизмерване, купи, грамоти, награди, шапки, фланелки, тържествен коктейл с програма, безплатни нощувки за екипажите от провинцията в
    “Глория Палас” –Дипломатически клуб Горна Баня !
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 16-10-07, 10:42.

  • #2
    До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

    "Безплатни нощувки"-че как да не дойде човек тогава

    Коментар


    • #3
      До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

      каде ще минава трасето, да няма пълна дезинформация като на предишното състезание
      ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

      Коментар


      • #4
        До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

        До края на седмицата ще има пуликувана пълна програма, подробности за трасето, регламент и правилник за прилагането му.Трасето ще бъде в Южната част на Витоша и Люлин Планина. Тук във форума ще има карта с най-интересните места за наблюдаване от публика. Всички места са достъпни с обикновен автомобил, а зрелището ще си заслужава-преодоляване на дълбок вир, щурмуване на каменовъглена мина, преодоляване на река до съборен мост и още куп такива закачки за участниците !

        Коментар


        • #5
          До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

          супер чакаме го с нетърпение ,ако падне и малко сняг ще стане страшно
          ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

          Коментар


          • #6
            До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

            Изглежда да бъде интересно. А и щом Тодор има пръст в организацията - работата ще стане . Със сигурност ще уважа мероприятието, било то като учатник или публика.
            RB Patrol Team

            Коментар


            • #7
              До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

              Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
              Изглежда да бъде интересно. А и щом Тодор има пръст в организацията - работата ще стане . Със сигурност ще уважа мероприятието, било то като учатник или публика.
              Дааа ... Днес са излезли визите на децата на Ели ( благодарение на Дима !) , така че ... Ако Ели дойде на време (искренно се надявам) ще карам с нея , ако ли пък не - ще имам честта още веднъж да ми навигираш !

              Коментар


              • #8
                До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                На една улица растояние от нас ще бъде купона. Тодоре, да не ме забравиш.
                LZ1VMH

                Коментар


                • #9
                  До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                  Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
                  На една улица растояние от нас ще бъде купона. Тодоре, да не ме забравиш.
                  Как да те пропусна, ти си в центъра на купона и най-важната част от трасето Просто още си лекувам коляното след срещата с дървото (нали стачкуват горските) на Балканското в Самоков. Другата седмица ще довършим трасето Подготвяй звяра

                  Коментар


                  • #10
                    До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                    Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                    Дааа ... Днес са излезли визите на децата на Ели ( благодарение на Дима !) , така че ... Ако Ели дойде на време (искренно се надявам) ще карам с нея , ако ли пък не - ще имам честта още веднъж да ми навигираш !
                    Много се радвам, че нещата при теб се развиват. И аз бих се радвал, ако имам честта още веднъж да ме слушаш Но ако Ели си дойде навреме ( пожелавам ти го искренно ), ще бъда съвестна публика и ще помагам с каквото мога
                    RB Patrol Team

                    Коментар


                    • #11
                      До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                      Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                      Много се радвам, че нещата при теб се развиват. И аз бих се радвал, ако имам честта още веднъж да ме слушаш Но ако Ели си дойде навреме ( пожелавам ти го искренно ), ще бъда съвестна публика и ще помагам с каквото мога
                      Ако искаш да прежалиме Черока...още има време да се запишеш...
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #12
                        До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                        Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                        Ако искаш да прежалиме Черока...още има време да се запишеш...
                        Колкото и да ми се иска, НЕ МОЖЕ Правилника изисква клетка, лебетка ... все такива благинки дет нямаме. Но виж, сещам се за един друг подготвен автомобил, дет седи от седмица на сам ( явно на собственика не му трябва точно сега ) и ни чака
                        Последно редактирано от Асен Василев; 18-10-07, 10:54.
                        RB Patrol Team

                        Коментар


                        • #13
                          До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                          Колеги прилагам регламента за състезанието, скоро ще бъде публикувана и програмата за провеждането му. Моля участниците от провинцията да побързат със заявките, защото местата за нощувка са ограничени !
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                            Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                            Ако искаш да прежалиме Черока...още има време да се запишеш...
                            Абе, подстрекател, ти що не събереш Кията и Асен да те навигира, а?
                            Асене, а на Митко можем да му направим бавна асистенция, докато се поти и пълзи едвам-едвам на някое завартяно място, ще притичваме с по едно кебапче да го захраним.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: "БУЛМИКС ОФФ-РОУД СОФИЯ 2007"

                              Е явно лебетката не е задължителна ... Надявам се, че хората без лебетки ( ако има такива ) няма да бъдат допускани до екстремите ( и за тяхна безопасност и за да не се получаваш излишни тапи).
                              RB Patrol Team

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X