Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АПРИЛЦИ - 06.06.2009 - традиционен "мотокрос"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: АПРИЛЦИ - 06.06.2009 - традиционен "мотокрос"

    Мнение на HD
    Да бе, ясно, аз и нямах теб предвид
    Опс май се сетих кои имаш предвид.
    Та така значи на първо място беше Мартин Кукенски с ямаха узф250.Мартин показа добра езда но и немпропосну някой заваляния на мотора(извън трасето де).
    На второ място беше Стефан Колев с кавазаки кх 250 стефчо добре се справяше въвпреки мокрото време и той също показа добро каране,абе няма какво всички момчета се справиха добре с изключение на Петьо. Но се надяваме за следващата година,да се ,,доизклепе''.
    И накрая но не на последно място беше колегата (garkoff) с ктм ех200(мисля че това беше модела).Въпреки калта и да изключим паданията по вина на задната гума Гъркоф се справи отлично овлядя кТм-а си и направи всичко възможно.Но както казват хората важно е да става шоо ееее стана и то голямо.
    Трасето беше различно за разлика от друг път имаше 2 естествени скока,абе с 3 думи от всичко по малко.Много от хората (публиката) не доидоха поради метереолгичните условия.
    И накрая пожелавам на спечелилите честито а на загубилите успех в живота.
    Поздрави!!!
    [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

    Коментар


    • #32
      От: АПРИЛЦИ - 06.06.2009 - традиционен "мотокрос"

      На тази трева дано да няма контузени .адмираций на всички състезатели

      Коментар


      • #33
        От: АПРИЛЦИ - 06.06.2009 - традиционен "мотокрос"

        Няма нови публикации от доста време.Маринчо дай нещо ново
        С.Колев-Kawasaki KX 250

        Коментар


        • #34
          От: АПРИЛЦИ - 06.06.2009 - традиционен "мотокрос"

          Айде да ипна темата с малко инфермация.Както всички знаят Априлци си имаме ново построена аматьорска писта.Тази година надявам се да пооправим и одължим полигона да набием колчета и лента,а и най важното да направим състезанията там на мотополигона.Скарата и бирата са задължителни има си и паркинг полигона остава въпросът със участиците.Мисля,че като всяка година така и тази няма да има такса за участниците,които идват може и да има награди но това не го знам със сигурнос.Има вероятнос състезанието да се проведе в няколко класа поради тяснотата на трасето. Сега остава да уточним и дата в сички мераклий да се подгатваят усилено за състезанието.
          [SIGPIC][/SIGPIC]Марин Илчев

          Коментар


          • #35
            От: АПРИЛЦИ - 06.06.2009 - традиционен "мотокрос"

            Според мен може да стане интересно състезание но трябва да има малко изкуствени препядствия като трупи гуми.
            [FONT=Arial Narrow][SIZE=5][COLOR=black]SUZUKI DRZ[/COLOR][/SIZE][/FONT]

            Коментар


            • #36
              От: АПРИЛЦИ - 06.06.2009 - традиционен "мотокрос"

              гуми,трупи - това не е трудно,но ТРАПЕЦ мисля че е задължителен за едно мотокрос трасе

              Коментар


              • #37
                От: АПРИЛЦИ - 06.06.2009 - традиционен "мотокрос"

                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...87#post1626887
                Hristo Draganov
                http://htftp.domainbg.com/HD/

                И аз искам България чиста ! ! !

                Коментар


                • #38
                  От: АПРИЛЦИ - 06.06.2009 - традиционен "мотокрос"

                  таягодина очакваийте нови попълнения в състезанието .. само ажете до кога трябва да се запишем .. ?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X