Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотокрос на нациите 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мотокрос на нациите 2007

    в неделя на 23.09 в Щатите ще се проведе голямата битка между няколко континента в мотокроса. Тази година е под името Red Bull Motocross of Nations - Budds Creek

    записани са 35 нации между които и Българите в състав
    Николай Куманов - МХ1
    Николай Колев - МХ2
    Росен Тончев - open

    лично мен ме учудва отсъствието на холандски отбор !!!

    ето и стартовия списък
    http://www.buddscreek.com/raceresult...NentryList.pdf


    сега видях че евроспорт2 ще предават пряко 1 и 2-ри машн от 19 и 20.30 БГ време и 3-тия от 12 в полунощ на запис.
    предполагам че АБ моторс също ще го предават пряко

    определено ще е едно от най-атрактивните състезания за годината имайки предвид какви топ състезатели ще карат
    не е за изпускане !!!


    CARMICHAEL Ricky
    VILLOPOTO Ryan
    RAMON Steve

    STRIJBOS Kevin
    COPPINS Joshua
    TOWNLEY Ben
    CAIROLI Antonio
    LANGSTON Grant
    REED Chad
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

  • #2
    До: Мотокрос на нациите 2007

    БРАВО...

    .до сега нашите май не бяха ходили към щатите..
    -това само може да им е от полза
    ..няма значение че ще ги бият..
    все пак си е опит и нещо което няма да забравят цял живот ..кого да пратим там..да вика за тях ..освен пак-Гоблин

    Коментар


    • #3
      До: Мотокрос на нациите 2007

      ами пратете мен, много ще слушкам, ще предам много поздрави на Гоблин и ще напиша сумати му страници във форума като се върна. Честна пионерска
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #4
        До: Мотокрос на нациите 2007

        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
        ами пратете мен, много ще слушкам, ще предам много поздрави на Гоблин и ще напиша сумати му страници във форума като се върна. Честна пионерска
        Е от такива "ЧЕСТНИ ПИОНЕРИ" държавата е на това дереджде.

        Коментар


        • #5
          До: Мотокрос на нациите 2007

          ами пратете мен
          -само докато да минеш интервютата в консулството..и..ще стане време за мотокрос на нациите ...08 ма

          -виж някой арабин дето после ще им взивява там бомби и тн..ще си иде без проблеми

          Коментар


          • #6
            До: Мотокрос на нациите 2007

            Гоблин отдавна се гласи да си замъкне дебелия задник на това състезание, но ще видим как ще се наредят нещата
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              До: Мотокрос на нациите 2007

              До колкото видях в сайта на Евроспорт, пише, че състезанието ще бъде както следва 20:00; 21:30 и 01:00
              http://consumer.eurosport.bg/home_day5.shtml#
              Иво Георгиев
              Gworkshop

              Коментар


              • #8
                До: Мотокрос на нациите 2007

                на сайта на евроспорт 1вия манш го дават от 17 ч. GMT
                а ние сме на +2 от GMT значи 19 БГ време

                знам ли кое е истината ?!?!
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #9
                  До: Мотокрос на нациите 2007

                  Може ли някой да го запише? После в data.bg / arenabg.com или друг портал с по-свободно съдържание... Да облажат и останалите!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мотокрос на нациите 2007

                    Гоблин отдавна се гласи да си замъкне дебелия задник на това състезание, но ще видим как ще се наредят нещата
                    -гоблин ..жив ли си бе братчеде ..не се обаждаш..вече взехме да те мислим

                    като стана въпрос за телевизия-този уикенд ще дават и последният кръг от световното ендуро -по моторс

                    -преди поддържахме такава тема за тв-освен да я поизровя ..че на живо..явно стана ясно че няма да ни пуснат в щатите да го гледаме -и това а и други състезания

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мотокрос на нациите 2007

                      Малииии как ми се ходи на това състезание. Сега съм във Вашингтон, само на 50 мили от Бъдскрийк ама няма да мога да отида

                      Дано Гоблина отиде и да прави мнооого снимки!
                      No bike - no fun!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мотокрос на нациите 2007

                        Как няма да ходиш бе, тъкмо бях решил да ти пиша да ходим заедно !!!
                        И аз сега какво, самичък ли
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мотокрос на нациите 2007

                          Хм....ами ако е само за неделя мога да си помисля Откъде ще пътуваш. От Филаделфия са сигурно към 4 часа път. Не знам дали ще има билети или всичко е разпродадено.
                          No bike - no fun!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мотокрос на нациите 2007

                            Дидо как няма да идеш бре човек !!! направо си за бой
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • #15
                              До: Мотокрос на нациите 2007

                              някой не се ли наема да го запише и да го качи после на фтп-тп за всеки случай, че не се знае къде ще ни завари нощта
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X