Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

    Благо , няма надпревара , всеки е свободен да прави каквото си иска . Състезанията са различни като организация , трасета , може да се каже че са различен формат ... За всеки влак си има пътници , пък ако няма пътници няма да тръгне влака ...
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

      Вярваш ли го?
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

        +1

        Коментар


        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          Вярваш ли го?
          Не те разбирам , но няма значение ...
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            Обикновенно,заявките за участие започват един месец преди официалния старт и се прекратяват до седмица преди официалния старт.

            Сега наблюдавам една своеобразна надпревара между две състезания в един и същи град. Това са трети и четвърти кръг от Шампионатаампионата. Едното състезания започва на 18.08 2017 а другото е на 22.09.2017.
            Преди време Пламен Тенев помоли Свилен Максимов да не лансира русенското състезание по време на периода на варненското състезание. Не е много "колегиално" това действие. Свилен бе разбран и прекрати временно кампанията.
            Нещо си се объркал!
            Кога започват и кога свършват заявките го решава организатора!А това кой кога и къде се записва си е само и единствено негова работа!
            Както се вижда само сме го обявили!Няма програма,няма инфо за трасета и т.н.
            Така,че въпреки всичко сме проявили уважение към Бакалов!Това,че се записват хората още от сега,какво да направим?Да им трия мненията ли??

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            Не знам каква е неприязънта между организаторите в Стара Загора но това , че текат успоредно двете кампании с разлика от един месец не е лицеприятно. Записват се участници и т.н. Подяволите това не е ли един Шампионат от пет състезания на които би трябвало да участват състезатели които са дали предварителна заявка и би трябвало да участват във всеки кръг.
            За какво се надпреварват да незнам.
            Няма никаква "надпревара" или "неприязън" между организаторите и състезанията(или поне от наша страна)!!
            Ние, "АСК ЗАГОРА 4х4" сме се доказали и нямаме нужда да се "надпреварваме"!
            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение

            Каквито са ни Организаторите , такива са ни състезанията!
            ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!
            Аз пък ще ти кажа ти да вземеш да се замислиш!Постоянно си недоволен и мрънкаш за всичко!Все правилника не ставал,трябвало това,трябвало онова.......?!?
            Ами да бяхте дошли всички мрънкачи на срещата да си изкажете мнението и да дадете своя принос към изготвянето на правилника!?
            Ама НЕ!! Нали е по-лесно да си стоите в къщи пред компютъра,да си почесвате..... и да ръсите акъл на клавиатурата!
            И ела първо карай на едно Старозагорско състезание и тогава раздавай квалификации!Или най-добре организирай сам едно такова а ние с удоволствие ще дойдем да караме да видим "какъв е Организатора и такова ли е състезанието"!??
            ЗАМИСЛИ СЕ!
            "АСК ЗАГОРА 4х4"
            0897937797....по всяко време!

            Коментар


            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

              Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
              Нещо си се объркал!
              Кога започват и кога свършват заявките го решава организатора!А това кой кога и къде се записва си е само и единствено негова работа!
              Както се вижда само сме го обявили!Няма програма,няма инфо за трасета и т.н.
              Така,че въпреки всичко сме проявили уважение към Бакалов!Това,че се записват хората още от сега,какво да направим?Да им трия мненията ли??


              Няма никаква "надпревара" или "неприязън" между организаторите и състезанията(или поне от наша страна)!!
              Ние, "АСК ЗАГОРА 4х4" сме се доказали и нямаме нужда да се "надпреварваме"!

              Аз пък ще ти кажа ти да вземеш да се замислиш!Постоянно си недоволен и мрънкаш за всичко!Все правилника не ставал,трябвало това,трябвало онова.......?!?
              Ами да бяхте дошли всички мрънкачи на срещата да си изкажете мнението и да дадете своя принос към изготвянето на правилника!?
              Ама НЕ!! Нали е по-лесно да си стоите в къщи пред компютъра,да си почесвате..... и да ръсите акъл на клавиатурата!
              И ела първо карай на едно Старозагорско състезание и тогава раздавай квалификации!Или най-добре организирай сам едно такова а ние с удоволствие ще дойдем да караме да видим "какъв е Организатора и такова ли е състезанието"!??
              ЗАМИСЛИ СЕ!
              Ами да кажа : Ако на въпросната среща бяхте взели под внимание това което се изписа във форума относно Правилника можеше и да има един хубав шампионат.
              Бакалов , дава всичко от себе си и въпреки това пак няма кой да оцени труда".
              Любо и Живко се разбират и искат обединение Милен ,именно той е препъни камъчето . Има много симпатизанти по простата причина, че възприемат състезанията като повод за ядене и пиене, без да се търси качество.


              Всичко е тенденциозно насочено ама нито Милен нито Бакалов ще навлязат в подробности
              Няма да споделя кой го казва, но мненията са подобни. Ще ти спестя другото от разговора.
              Смятай ,че съм дете идиотче и си казвам нещата право в очите. Лансирането на състезанието по време на промотиране на състезанието преди вас , достатъчно негативно говори за теб като организатор.

              Не съм целял дискусия по повода а само колегиалност и учтивост един към друг.
              Не желая да ми отговаряте повече.
              Какво твърди единия и другия се вижда . Вижда се и болката в поста на единия

              Приятна вечер.

              P.S. Милене , не ме нападай от безсилие. Явно това е стила ти, с който действаш срещу състезанието Верея Трофи и организатора му.
              С подобни подмолни действия вече няма състезание в Шумен . Много състезания са се появявали и изчезвали. Вие вместо да си помагате и да се подържате , си плюете в устите взаимно въпреки ,че твърдите противното.
              Последно редактирано от banjo; 19-06-17, 01:38.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Ами да кажа : Ако на въпросната среща бяхте взели под внимание това което се изписа във форума относно Правилника можеше и да има един хубав шампионат.
                Ако,ако,ако.......ако си беше направил труда да дойдеш,можеше и да вземем под внимание някоя от твоите стотици глупости които си изписал във форума!?Но щом те е нямало,значи нямаш право да недоволстваш!
                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Няма да споделя кой го казва, но мненията са подобни. Ще ти спестя другото от разговора.
                Няма нужда да споделяш кой го е написал това.......то е ясно,че е някоя дребна душица,която няма смелост да си изрази мнението публично а го прави скрито под формата на Л.С.
                Дали се разбират Любен и Бакалов и дали аз съм "препъни камъчето" или някой друг е въпрос по който мога да ти напиша роман!Имам и аудио запис с който мога да покажа кой е "препъни камъчето",но вече години не съм го извадил на яве,защото мисля,че не съм длъжен да обяснявам на който и да било какъв е проблема и защо не се разбираме с Бакалов.
                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Смятай ,че съм дете идиотче и си казвам нещата право в очите. Лансирането на състезанието по време на промотиране на състезанието преди вас , достатъчно негативно говори за теб като организатор.
                Смятай пък,че не си ми казал нищо в очите,защото НИКОГА не съм разговарял с теб!!Никога не съм те виждал(както повечето хора тук) и не те познавам!?
                Пак ти казвам,че не съм лансирал състезанието а само съм го обявил!!!Ако си беше направил труда да направиш справка:Нова Черна е обявена доста преди Варна,на Бакалов състезанието също е обявено преди Нова Черна!Та не виждам какъв ти е проблема,освен психически?!?
                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение

                Не съм целял дискусия по повода а само колегиалност и учтивост един към друг.
                Не желая да ми отговаряте повече.
                Какво твърди единия и другия се вижда . Вижда се и болката в поста на единия
                Не си целял,но я създаде!
                "Колегиалност и учтивост един към друг","бокла".....?!?Ти да не си Психолог или брачен консултант?Звучиш ми като такъв!?
                "Болката" е май в главата ти!?
                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение

                P.S. Милене , не ме нападай от безсилие. Явно това е стила ти, с който действаш срещу състезанието Верея Трофи и организатора му.
                С подобни подмолни действия вече няма състезание в Шумен . Много състезания са се появявали и изчезвали. Вие вместо да си помагате и да се подържате , си плюете в устите взаимно въпреки ,че твърдите противното.
                Не те нападам от безсилие а точно обратното!!Достатъчно съм силен за да се защитя и да кажа какво мисля,а не да го подтискам,премълчавам,пиша на Л.С.(както някои)!
                Ако действах подмолно срещу състезанието Верея Трофи и организатора му,такова нямаше да има въобще!!!Прав си,че много състезания са се появили и изчезнали,но със сигурност причините са различни и само организаторите им ги знаят!
                Като толкова ти харесва Бакалов и така силно го защитаваш си го вземи у вас!Или най малкото отиди поне веднъж да му караш на състезанието!
                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                0897937797....по всяко време!

                Коментар


                • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                  Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                  Смятай пък,че не си ми казал нищо в очите,защото НИКОГА не съм разговарял с теб!!Никога не съм те виждал(както повечето хора тук) и не те познавам!
                  Ами как да го познаваш:когато Благо караше по състезания ти си вървял прав под масата.

                  Коментар


                  • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                    Господа офроудъри тази събота и неделя е състезанието​ в с.Бабово!!!

                    Коментар


                    • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                      Ами как да го познаваш:когато Благо караше по състезания ти си вървял прав под масата.

                      Ай стига бе
                      Т'ва честно ли? Значи ще да е голяма работа,така ли
                      Като започнете ей така: "аз когато съм......,ти още си бил.....!" и какво от това?Голяма работа ли сте?С нещо сте по-добри от останалите ли?
                      "АСК ЗАГОРА 4х4"
                      0897937797....по всяко време!

                      Коментар


                      • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                        Абе хора гледах филма за нова черна и да ви кажа много съм очарован има ме на два кадъра за по 4 сек.айде иди доказвай че си ходил на състезание и си споменал спонсорите в някое интервю.Та цялата работа с тоя е моя въпрос,като ходим по състезания трябва ли да си наемем някой фотограф за да заснеме стикерите на спонсорите по колата за да са доволни и те.
                        Офроудът е най-безмисления, труден и скъп начин да достигнеш до място, на което...нямаш никаква работа!...Но пък е забавно!

                        Коментар


                        • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                          Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                          Ай стига бе
                          Т'ва честно ли? Значи ще да е голяма работа,така ли
                          Като започнете ей така: "аз когато съм......,ти още си бил.....!" и какво от това?Голяма работа ли сте?С нещо сте по-добри от останалите ли?
                          +1

                          Коментар


                          • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                            Първоначално публикуван от nenireklama Преглед на мнение
                            Абе хора гледах филма за нова черна и да ви кажа много съм очарован има ме на два кадъра за по 4 сек.айде иди доказвай че си ходил на състезание и си споменал спонсорите в някое интервю.Та цялата работа с тоя е моя въпрос,като ходим по състезания трябва ли да си наемем някой фотограф за да заснеме стикерите на спонсорите по колата за да са доволни и те.
                            Ми много бързо карате бе....глей нас как съ на снимали кът караме последни ама и аз нали съм си местен.....ха ха ха
                            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                            Коментар


                            • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                              Първоначално публикуван от the twin Преглед на мнение
                              +1
                              А и "легендата" се намеси.
                              Един съвет-като тръбиш в Павликени,че си се класирал на трето място в Нова Черна,поне споменавай колко джипа бяхте.

                              Коментар


                              • От: Трофи Шампионат 2017 - коментари, въпроси, мнения и т.н.

                                БахмаАмо, мислех си че само в политиката е така.
                                ТЛК-120 Николай Колев
                                0898521295

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X