Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    На Повдив през 2013г. всички пресичания на асфалт бяха отцепени от полицията. Значи може.
    Жоро , колко струва полицията, пожарната и линейка за да получиш официално разрешение от общината ? Нали гледаме всичко да мине тънката лайсна и да е официално. Ако няма да е официално то няма да има полиция тоест ..........
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #92
      От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

      За да има посещаемост на състезанията от веригата те трябва да са не повече от 5 максимум 6 но да са истински . И да ги направите повече ще имаме само по голям избор каде да караме . Трябва да се наблегне на качество . Като са по малко ще си чакаме датите и ще имаме време и пари да се подготвим . Нямя да се налага да правим избор каде да се кара и каде не .

      Коментар


      • #93
        От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

        Така като чета-идеята за трофи шампионат е обречена още от тук.

        Затова приемайте каквото си искате, но знайте, че такъв шампионат няма да има. Или ако има-ще има много дрязги и караници, и недоволните ще са доста повече от доволните.

        Аз мисля да се съсредоточа в траяла, че там не искат винетки, и може да се карат незаконни коли, а по трофитата, колкото и да ме кефят като формат ще се явявам епизодично, по мое усмотрение, и без да гоня участие в някаква верига или шампионат. Просто за кеф.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #94
          От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

          Коле ,добре дошъл при нас ще е чест да те виждаме на старта а и като съдия винаги си добре дошъл.

          Коментар


          • #95
            От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Така като чета-идеята за трофи шампионат е обречена още от тук.

            Затова приемайте каквото си искате, но знайте, че такъв шампионат няма да има. Или ако има-ще има много дрязги и караници, и недоволните ще са доста повече от доволните.

            Аз мисля да се съсредоточа в траяла, че там не искат винетки, и може да се карат незаконни коли, а по трофитата, колкото и да ме кефят като формат ще се явявам епизодично, по мое усмотрение, и без да гоня участие в някаква верига или шампионат. Просто за кеф.
            Така е.
            Доколкото усещам нещо не можете да разделите.Всеки иска да е най великия.Не става.
            Жалко,че Наско и Влади се оттеглиха.
            Само си чешете клавиатурите,а не бива.Някъде се спомена:имате си телефоните,говорете си.Не всичко се решава във форума.

            Коментар


            • #96
              От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Така като чета-идеята за трофи шампионат е обречена още от тук.

              Затова приемайте каквото си искате, но знайте, че такъв шампионат няма да има. Или ако има-ще има много дрязги и караници, и недоволните ще са доста повече от доволните.

              Аз мисля да се съсредоточа в траяла, че там не искат винетки, и може да се карат незаконни коли, а по трофитата, колкото и да ме кефят като формат ще се явявам епизодично, по мое усмотрение, и без да гоня участие в някаква верига или шампионат. Просто за кеф.
              Цитирам теб постоянно защото ти пишеш и даваш мнение но смятай че се обръщам към всички които мислят като теб. Не е на лична основа. Уважавам те и знаеш че сме приятели.
              Точно за шампионат (верига състезания) става въпрос. Повечето от участниците са регионални. Ти (а най -вероятно и аз)примерно участваш в състезание което е на максимум 100км от мястото където живееш и от време на време ако имаш Спонсор можеш да отскочиш на 300/400км. В повечето случай отиваш защото организатора е обещал нещо/агне, теле, рибена чорба, кайсиева ракия и др/ . Забелязал ли си че се набляга на комфорта на участниците? Организатора "подгъзува" на състезателите само и само за да присъстват. Ще си затвори очите , ще направи компромис само и само да не те загуби(евала на Киро и Косьо че показаха как се прави като недопуснаха Коджак). Ще ти цитирам един общ познат който каза нещо относно теб и хора които са с твоето мислене " В него няма живец за състезания. Те са една групичка които отиват само да се видят, да се почерпят и да похапнат. Като се доближих до колата му , на втората секунда се изприщих." Точно за състезателния хъс иде реч а не за курбанджийството. За теб и другите като теб състезанията цел или средство са?
              Ти би ли участвал в 4 или 5 състезания през следващата година примерно през месеците -март,май,юли,септември, ноември като има месец толеранс между състезанията?Това да са състезания в цяла България , да го няма курбанджийския момент и да няма застъпване на градовете домакини. Би ли участвал заради самото състезание а не за кефа ти и то избирателно, епизодично?
              Интересен ми беше и коментара на Бай Матю който не иска да накърни достойнството на организатора в района му понеже е забелязал нередности в организацията. Е кой друг да му ги каже ако не приятел.
              Последно редактирано от banjo; 10-12-15, 08:24.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #97
                От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                ТЕМАТА Е ЗА СРЕЩА А НЕ КОЙ КАКВО МИСЛИ И КАДЕ ГО СЪРБИ СПРЕТЕ С ТЕЗ БЕЗСМИСЛЕНИ ПОСТОВЕ КОЙТО ГО БОЛИ ЗА ТРОФИТО И ИСКА ДА ДАДЕ СВОЯ ПРИНОС ДОБРЕ ДОШЪЛ Е НА СРЕЩАТА БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ КАДЕ И КОГА ЩЕ Е.
                ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                0879 86 85 87
                ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                Коментар


                • #98
                  От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                  Може да не викаш, не сме глухи!
                  Това три изречения в едно ли беше?
                  Ако в това което пишем не намираш това което трябва да се обсъди на срещата може да си мълчиш както прави Бай Матю.
                  Какъв ще е протокола на срещата и какво ще се обсъжда? Какви промени ще се правят?
                  Така, че дайте да насрочим една дата на която да се съберем и да изкоментираме изминалия сезон,да насрочим идния(някои вече заявиха дати) и да допълним или коригираме някои точки от правилника!
                  Смяташ ли че това е сериозно?
                  Едно събиране за определяне на датите и коментиране на изминалия сезон ми се струва безмислено. Какви корекции обаче ще се правят е важно . Шампионат без участници ли се цели. Май не вникваш изобщо в писаното.
                  Съберете се организатори и обсъдете наболялите проблеми.Направете си корекции по правилника ако се налага.
                  Публикувайте решенията си с възможност за корекции от страна на състезателите,ако са основателни.
                  Май е наложително нещата да се обсъдят а не
                  Мога да организирам ако е с нощувка хотел и конферентна зала и УИСКИТО ЗА ВЕЧЕРЯТА
                  яденето и пиенето.
                  Ето и Тедо го казва че формата е сбъркан.
                  Последно редактирано от banjo; 10-12-15, 10:16.
                  Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                  Дий Снайдер

                  Коментар


                  • #99
                    От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                    Мнение на Кольо Така като чета-идеята за трофи шампионат е обречена още от тук.

                    Затова приемайте каквото си искате, но знайте, че такъв шампионат няма да има. Или ако има-ще има много дрязги и караници, и недоволните ще са доста повече от доволните.

                    Аз мисля да се съсредоточа в траяла, че там не искат винетки, и може да се карат незаконни коли, а по трофитата, колкото и да ме кефят като формат ще се явявам епизодично, по мое усмотрение, и без да гоня участие в някаква верига или шампионат. Просто за кеф.

                    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                    Така е.
                    Доколкото усещам нещо не можете да разделите.Всеки иска да е най великия.Не става.
                    Жалко,че Наско и Влади се оттеглиха.
                    Само си чешете клавиатурите,а не бива.Някъде се спомена:имате си телефоните,говорете си.Не всичко се решава във форума.
                    Моето мнение е същото и не веднъж напоследък съм го писал напоследък, включително и за телефоните.
                    Трофито според мен се изроди, а траяла се разви в правилната посока.
                    По принцип състезанията които се организират и участваме са хоби на повече от участниците, без спонсорство и с лични средства.
                    Но за разлика от траяла, който си остана траял, трофито, не е трофи, като изключим частта на т.н Експерт, но и там има недоволни, че трасето от екстрем до екстрем е разходка с навигация до съответната траялна зона.
                    Повечето организатори караха по времето когато трасетата бяха трофи трасета за всички и имаше екстреми за преминаването на които се даваха допълнителни точки и се преминаваха от тези които имат опит да ги преминат и съответно подготвена за това машина.
                    Сега тези организатори не правят такива трасета по необясними за мен причини и там се нароиха сумати му рали състезатели със стокови джипки без никакво оборудване, които се лъжат, че карат трофи.
                    Та затова твърдя, че формата е сбъркан.
                    Но както много хора твърдят, че чалгата не е музика, а пък има много хора които я слушат, значи има пазар за нея. Та и чалга трофито щом се харесва толкова много, ще има и кой да го организира и кой да участва. Отиваме на състезанието, поразтъпкваме се малко, без много, много зор, за да не се уморим и вечерта да сядаме отпочинали на софрата да си разказваме колко сме добри и кадърни и какви са организаторите.
                    От това произлизат и проблемите според мен. Няма как да се напише правилник за такива състезания, където участниците не могат и не искат да се спазват някои изисквания и където всички сме голямата работа.

                    Затова и всички състезания се провеждат като частни партита.

                    Коментар


                    • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                      Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                      Пламене,това значи ли ,че няма да присъства представител от Варна?
                      Тъй като съм само един от елементарните организаторчета на бутафорни състезанийца, присъствието ми е маловажно. Каквото решите, ще ви разберем.
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                        Ти би ли участвал в 4 или 5 състезания през следващата година примерно през месеците -март,май,юли,септември, ноември като има месец толеранс между състезанията?Това да са състезания в цяла България , да го няма курбанджийския момент и да няма застъпване на градовете домакини. Би ли участвал заради самото състезание а не за кефа ти и то избирателно, епизодично?
                        Банджо,тук те подкрепям в мнението ти!
                        "АСК ЗАГОРА 4х4"
                        0897937797....по всяко време!

                        Коментар


                        • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                          Остават 10-тина дни до срещата и предлагам датата да е 19.12.2015г.(Събота) може би от 10:00 или 11:00ч.?!?
                          Както каза Бакалов,нека приемем поканата на Миро в Севлиево.
                          Ако имате други предложения давайте ги,че не остана!
                          "АСК ЗАГОРА 4х4"
                          0897937797....по всяко време!

                          Коментар


                          • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                            Стига се ядохте вече,оклепахте доста теми.Колко пъти влязя в темите за трофи,все banjo се драчи с някой . Не държа на отговор.
                            ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                            Г 230Е
                            Г 500 0887 390 703

                            Коментар


                            • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                              " В него няма живец за състезания. Те са една групичка които отиват само да се видят, да се почерпят и да похапнат. Като се доближих до колата му , на втората секунда се изприщих."
                              Този ни общ приятел няма как де в съзнанието ми, та да знае колко ми е живеца, а относно колата ми-как изглежда и какво е състоянието и е единствено и само моя работа. Ако този не иска да му се нарушава естетическото чувство-да не ходи на офроуд, а в женевския автосалон.

                              Относно участията ми-вярно, че най-посещавани са тези които са наблизо, но съм ходил в Трявна(всичките под името "Трявна"), няколко пъти в Тетевен, безмалко да ида и в Нови Искър, тази година благодарение на Тодор Христов и в Кърджали...
                              А това, че отивам защото щяло да има агне изобщо не е вярно, ако търся купон и софра-имам си ги и без да харча по 500 лева за състезание. Е, те са естествен спътник по състезанията, и не намирам нищо лошо в това.

                              Мислиш си, че повечето участници в състезанията отиваме с мисълта за купона и банкета, но не е така. Да, и това е част от привлекателността на проявите, но в никой случай не е водещо. Аз специално ходя на състезания защото ми е кеф да съм по трасето, да се сравнявам с другите, и поради една особеност в характера ми-като лапе и младеж това да съм състезател в някакъв моторен спорт беше недостижима мечта, никога не съм си и мислил, че някога ще застана на старта, с каска и закопчан колан, и ще имам предстартова треска, и ще ми се пикае неистово...

                              Но стига за мен, последна препоръка към организаторите-за сериозния клас(независимо как ще го наречете) не изисквайте обичайните документи по ЗДП. На всички е ясно, че колите които са подготвени за сериозен офроуд няма как да минат преглед, и ако има такова изискване-или трябва да се предоставят неверни документи(или фалшифицирани), или пък собственика има яки връзки и е успял да мине преглед в някой пункт.
                              Ако се налага да се пресича асфалт-сложете отцепка, ако трябва да се кара по асфалт-вземете разрешение от полицията за отцепване на движението в този участък(щом за ралитата може...), или разрешение за движение на МПС които са състезателни, и нямат съответните документи.
                              А и навсякъде в страната може да се направи трасе за сериозния клас което да не излиза на асфалт, и да се кара по 20 км за 6 часа.
                              Ако имах повече време и средства-щях да се заема да напраявя едно такова трофи, покрай мен има мнооого терени които позволяват такива етапи, та даже няма да може да се премине цялото трасе за 6 часа.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                                Аз бих карал на:

                                1. Варна - не съм бил, но знам, че си заслужава
                                2. Пловдив - супер (2014 най-доброто трофи, на което съм присъствал)
                                3. Стара Загора - само 1 път (разберете се като мъже, ако не се ще направим с Коко "Алтернативно Трето Старозагорско Трофи само за пичове")
                                4. Самоков - ще се справят добре
                                5. Русе - там терена не е подходящ, но имат големи традиции и ще стане добре
                                6. Шумен - супер (даже го предпочитам пред Сърбия Трофи, за побойниците ще доведем бригадата от Лазарово и Зверино за да е всичко мирно и кротко)

                                Повече не мисля, че е необходимо.
                                Последно редактирано от Стоян Францов; 10-12-15, 18:50.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X