Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

    Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
    Няма да се променя датата!!!
    Не виждам в календара да има на тази дата такова състезание?! А и да има то нито е трофи,нито е кръг от националния шампионат!
    Има го в календара на БФАС и не е добре да се застъпват състезания, макар и теб това да не те засяга, други имат желание да гледат, участват или оне да помагат.
    Но Вие сте твърдоглави и можете да го правите, само Вие ще загубите. Датите са 10.09-17.09.2016 г. и са ясни от 3 месеца. Това че не го виждаш някъде е проблем на този който се грижи за това да ги има там всички мероприятия.
    Да ти дойдат 100-тина чубденци в задния ти двор и теб да не те интересува, ще си спестя коментарите.
    Весели празници на всички.

    Коментар


    • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Много сте се загрижили за състезателите

      Айде, няма нужда...

      Това с декларирането донякъде поправя нещата, но пак е половинчато.
      Истинското решение го написаха и по-горе, и аз съм го казал още по-нагоре-стиковане с КАТ за точките на пресичане на асфалтовите пътища, и ако трябва-вземане на разрешение за отцепване на някакъв участък от пътната мрежа, ако чак толкова няма как да се направи само пресичане.

      С това организаторът си е вързал гащите пред КАТ, а ако състезателите се изгубят и излязат на друго място на асфалт-да си носят отговорността, никой не ги е карал да излизат точно там. Ако си спазват пътната книга-ще си минат по отцепения път, или ще пресекат на точното място, където ще има и маршали.

      А как ще се стига до старта по асфалт оставете да е грижа на състезателите. Всички ходим на състезание с платформа, камион, автовоз и т.н. А ако някой иска да рискува-да си кара на своя отговорност.
      Ако имате желание да го направите както трябва решението е да се направи застраховка към трети лица на състезанито. Така вече от няколко години се решава проблема на ралита, планински, писти и т.н. По принцип така трябва да е и в нашия шампионат. Гражданската застраховка извън пътя не важи, а нашите трасета са 95% извън пътя. Замислете се цената на застраховката ако се раздели на състезателите ще излезе от порядъка на 20-30лв.

      Коментар


      • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
        Ако имате желание да го направите както трябва решението е да се направи застраховка към трети лица на състезанито. Така вече от няколко години се решава проблема на ралита, планински, писти и т.н. По принцип така трябва да е и в нашия шампионат. Гражданската застраховка извън пътя не важи, а нашите трасета са 95% извън пътя. Замислете се цената на застраховката ако се раздели на състезателите ще излезе от порядъка на 20-30лв.
        Аз като по глупав да попитам какво е решението.......?
        ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
        0879 86 85 87
        ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

        Коментар


        • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

          Първоначално публикуван от PIT BULL Преглед на мнение
          Не знам какво не може да разделите в Стара Загора,но ако Бакалов,брататя Диневи и Милен Дечев като гледам какви състезания правят ,та ако се организират и впрегнат сили заедно,ще направите нещо уникално в БГ,ще счупите рекорда по посещаемост.
          Красе,може би си прав,но.....!
          "АСК ЗАГОРА 4х4"
          0897937797....по всяко време!

          Коментар


          • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Абе плюс много, ама всичките са твърдоглавци от класа, та не искат да седнат да се разберат.
            Коле в това изречение има една грешна дума..........."всичките"!!!
            "АСК ЗАГОРА 4х4"
            0897937797....по всяко време!

            Коментар


            • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

              Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
              Има го в календара на БФАС и не е добре да се застъпват състезания, макар и теб това да не те засяга, други имат желание да гледат, участват или оне да помагат.
              Но Вие сте твърдоглави и можете да го правите, само Вие ще загубите. Датите са 10.09-17.09.2016 г. и са ясни от 3 месеца. Това че не го виждаш някъде е проблем на този който се грижи за това да ги има там всички мероприятия.
              Да ти дойдат 100-тина чубденци в задния ти двор и теб да не те интересува, ще си спестя коментарите.
              Весели празници на всички.
              Г-н Маринов,не се познаваме(или поне нямам такъв спомен) и не мисля,че е уместно да ме оприличавате!?
              Не съм казал,че не ме интересува! В по горен пост съм обяснил защо няма да сменяме датите.Не виждам проблем в това,че се застъпват с Бреслау! Както вече казах: 2014 година се застъпваха и не видяхме отлив!?Тази година го изместихме за да не се застъпват и не видяхме прилив!?Така,че решихме окончателно....това ще са датите!!!
              Никого не искаме да обидим,нито да омаловажим,просто няма друга дата на която да го проведем!
              Поздрави!
              "АСК ЗАГОРА 4х4"
              0897937797....по всяко време!

              Коментар


              • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                Милене,има имена и състезания които ние по малките офроударчета трябва да уважаваме и се съобразяваме с тяхното мнение. Такъв е Иван Маринов, такъв е и гн Ковачев собственника на Бреслау,това са хора благодарение на които се знае за оф роуда в България. С дублирането на датите има някакво неуважение а и доста хора от Орга тима да избират.Знаеш че на Бреслау има доста наши съдии които ще са пред дилема, да участват в състезание мечта или да помогнем на вас, ако наистина има бачин да се обедините двете състезания или коригирате датата.
                Последно редактирано от valerisuper; 29-12-15, 16:35.

                Коментар


                • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                  Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                  Милене,има имена и състезания които ние по малките офроударчета трябва да уважаваме и се съобразяваме с тяхното мнение. Такъв е Иван Маринов, такъв е и гн Ковачев собственника на Бреслау,това са хора благодарение на които се знае за оф роуда в България. С дублирането на датите има някакво неуважение а и доста хора от Орга тима да избират.Знаеш че на Бреслау има доста наши съдии които ще са пред дилема, да участват в състезание мечта или да помогнем на вас, ако наистина има бачин да се обедините двете състезания или коригирате датата.
                  Разбирам Валери.За това обясних,че нито сме искали да обидим някой-нито да омаловажим дадено събитие!Просто нямаме избор!
                  "АСК ЗАГОРА 4х4"
                  0897937797....по всяко време!

                  Коментар


                  • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                    Първоначално публикуван от Z_I_P_O Преглед на мнение
                    Аз като по глупав да попитам какво е решението.......?
                    Явно защото то си е написано застраховка на цялото състезание и тогава граждански и такива не ви трябват по време на състезанието. А като не се кара и по пътната мрежа и прегледи не ви трябват. Дори ако се пресичат пътища по трасето на състезанието, и да стане нещо то пак тази сатраховка го поема.
                    Аз ви го казвам за мен това е добро решение на доста от въпросите от по предните страници, но си ваше решението. Някой хора обичат да им е гадно и трудно.

                    Коментар


                    • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                      Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                      Г-н Маринов,не се познаваме(или поне нямам такъв спомен) и не мисля,че е уместно да ме оприличавате!?
                      Не съм казал,че не ме интересува! В по горен пост съм обяснил защо няма да сменяме датите.Не виждам проблем в това,че се застъпват с Бреслау! Както вече казах: 2014 година се застъпваха и не видяхме отлив!?Тази година го изместихме за да не се застъпват и не видяхме прилив!?Така,че решихме окончателно....това ще са датите!!!
                      Никого не искаме да обидим,нито да омаловажим,просто няма друга дата на която да го проведем!
                      Поздрави!
                      То понякога не е необходимо да се познаваме за да си извадя някой изводи за характера или начина на действие.
                      На всички ни е ясно, че на Бреслау няма да отидат 20 състезатели от България и вие няма да видите прилив или отлив, но помисли за другите зрители, съдии и т.н.
                      А и такова състезание в България трябва да му се отдава уважение и необходимото внимание. Защото там най-лесно и достъпно ще видите къде са хората във вашата дисциплина. Ние в нашата го правим от доста време дори си ги бием най-редовно, но винаги има какво да научим.

                      Коментар


                      • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                        Чух се един от организаторите на Балкан Бреслау, уточнихме се и вече и то е в Календара, така че нещата са ясни.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                          То угодия няма!Каквото и да направи човек все се намира някой който да е недоволен,да упреква и обижда!
                          Така че живи и здрави.Не мисля да коментирам повече!
                          Весели Празници на всички!
                          "АСК ЗАГОРА 4х4"
                          0897937797....по всяко време!

                          Коментар


                          • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                            Ванка с теб много пъти сме спорили за какво ли не , но има една голяма дилема и ти я знаеш много добре . Бреслау е голямо международно състезание онизирано от ЧОВЕК който много уважавам , и Нашата така да се нарече Верига от състезания . Дори и датите да се дублират няма как да си пречим , защото формата е различен , състезателите също . Вярно е , че няколко утвърдени истински съдии ще ни липсват и много , ама много малко от публиката която си решава сама къде и кога да гледа ще си похарчи времето за удоволствието което което ще му се предложи . Ние се мъчим да изградим нещо ново което до сега го е нямало в БГ . Нещо като Верига състезания в една дистиплина TROFI . Не е лесно да се борим с величия в ралито и Бреслау и всичките там различни дисциплини . Малки сме още и търсим подкрепа а не упреци и уроци по лицемерие . Ако някой иска да помогне тази верига да се развива (или да я има) И казвам за хора които са съпричастни да го направим възможно и да не се съобразяваме със странични мнения . Всеки има право на мнение ,но след определени действия и постъпки по въпроса .

                            Мога да се предам пред всеки който ми купи кола и плати таксата за ПАРИЖ-ДАКАР и не ми търси отговорност , защо съм последен .
                            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                            тел. 0889 017703
                            0897 516030

                            Коментар


                            • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                              Незнам как да го направя с големи букви и в червено ........................

                              Всеки има право на мнение ,но след определени действия и постъпки по въпроса .
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • От: Среща на организаторите от веригата "Bulgaria Trophy Challenge 2016"

                                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                                Останалите подробности ще кача скоро.
                                ??????????????????
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X