Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
    Ето сега ми дойде идея.................
    А защо не вземеш да се вслушаш в мнението на участниците, да си извадиш поуки и да ги приложиш в действие, а си постоянно ехиден, знаещ и надменен?
    Неоспорим факт е, че умееш да се продадеш на медии и зрители, но защо не умееш, като си толкова вездесъщ, да продадеш толкова успешно и състезанията си на състезатели с име и авторитет?
    Ходи в Аржентина, беше и във Варна, вземи видяното "добро" и го ползвай, хората ти го дават готово(само с/у такси). Не плюй по тези, които не те харесваме, дори и в техните критики има нещо градивно. Човек, пък дори и да се казва Тодор Христов, се учи докато е жив - така са го казали хората! Но май както е тръгнало, скоро никой няма да иска да научи, каквото и да било от Т. Христов.
    И не ми отговаряй, няма смисъл хора, които сме в този спорт от зародиша му, да се плюем пред тези, които са с нас в последствие, както направи в Албена.
    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

    Коментар


    • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

      Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
      Тодоре,много си закъснял.Още преди два дена съм говорил с Наско(за което го уважавам)Подал съм нузните сигнали в Кат Силистра и съм готов за твойте гърци.И ако мислиш че се маитапя си в грешка.Не може да има правелник и да не се спазва.Труда на хората не е за пренебрегване.
      Пич, много си се объркал Аз мои гърци нямам, нито румънци, нито португалци
      Просто доведох чужденци, за да видите как се прави, а не да харчите пари и да ходите навън, за да видите как се прави
      Според мен трябва да подадеш сигнал и в КАТ Русе, щото от там ще минат и СПЕЦИАЛНО за теб предлагам да въведем клас "ЗДП" в който ще си мерите регистрациите и там вече има шанс да вземеш купа
      Ай наздраве, че ако не беше толкова тъжно, това което пишеш, можеше и да се посмеем, ама нейсе...разбрах, че си сериозен и работата не е за смях, а за плач...

      Коментар


      • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

        Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
        А защо не вземеш да се вслушаш в мнението на участниците, да си извадиш поуки и да ги приложиш в действие, а си постоянно ехиден, знаещ и надменен?
        Неоспорим факт е, че умееш да се продадеш на медии и зрители, но защо не умееш, като си толкова вездесъщ, да продадеш толкова успешно и състезанията си на състезатели с име и авторитет?
        Ходи в Аржентина, беше и във Варна, вземи видяното "добро" и го ползвай, хората ти го дават готово(само с/у такси). Не плюй по тези, които не те харесваме, дори и в техните критики има нещо градивно. Човек, пък дори и да се казва Тодор Христов, се учи докато е жив - така са го казали хората! Но май както е тръгнало, скоро никой няма да иска да научи, каквото и да било от Т. Христов.
        И не ми отговаряй, няма смисъл хора, които сме в този спорт от зародиша му, да се плюем пред тези, които са с нас в последствие, както направи в Албена.
        И аз те обичам...знам, че ти липсвам...и аз страдам Наздраве ! И по здрави !

        PS
        Не съм обидил никого, предложенията са ми сериозни и отговорни и НЕ СЕ подигравам !

        И явно ти харесва да си пъхаш дупето там където има някакво мерене на...кардани

        Коментар


        • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          И аз те обичам...знам, че ти липсвам...и аз страдам Наздраве ! И по здрави !

          PS
          Не съм обидил никого, предложенията са ми сериозни и отговорни и НЕ СЕ подигравам !

          И явно ти харесва да си пъхаш дупето там където има някакво мерене на...кардани
          Христов, липсват ми някой хора в офроуда, но за твое съжаление (посипи си главата с пепел) ти не си сред тях.
          A и няма как да ми липсва точно двуличникът, интригантът и стЪКмистът в твое лице.
          А колкото до мерките на карданите, аз няма с кого да си го меря, защото нямам твоите комплекси. ( Нали имаш на кого да се обадиш за справка?)
          Хубава вечер!
          Последно редактирано от plrussev; 13-05-15, 21:22.
          "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
          „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

          Коментар


          • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

            Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
            A и няма как да ми липсва точно двуличникът, интригантът и стЪКмистът в твое лице.
            Хубава вечер!
            Аааа, без обиди, моля те !
            Понеже спазвам добрия тон във форума и съм възпитан, никога няма да те нарека комплексиран дупедавец или нещо от сорта на мека китка с мъжки претенции и амбиции да я забележат (не че е обидно, ама стига да не пречиш на другите)
            Никога няма да си позволя подобни неща
            Хайде лека и пак по-здрави

            Коментар


            • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

              Тодоре,аз преключих отдавна с алкохола.И ставаш много смешен с постовете си.Щом има правелник трябва да се сразва.Напиши нещо адекватно.
              Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
              АСК Ален Мак

              Коментар


              • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                Мисля, че започвате да прекалявате.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                  Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
                  Тодоре,аз преключих отдавна с алкохола.И ставаш много смешен с постовете си.Щом има правелник трябва да се сразва.Напиши нещо адекватно.
                  А аз не пия...или много рядко ми се случва (това за протокола).
                  Така е, и аз съм за спазване на правилника и точно затова предложих да отидеш на Нова Черна.
                  С това приключвам дискусията, че повече нищо ново не се казва, предложи на Комисията (на Наско в случая) да направят промените и всичко е ОК.

                  Коментар


                  • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    Аааа, без обиди, моля те !
                    Понеже спазвам добрия тон във форума и съм възпитан, никога няма да те нарека комплексиран дупедавец или нещо от сорта на мека китка с мъжки претенции и амбиции да я забележат (не че е обидно, ама стига да не пречиш на другите)
                    Никога няма да си позволя подобни неща
                    Хайде лека и пак по-здрави
                    Да започна ли да изреждам, как се предлагаше, подлагаше и се даваше на .............................., за да покараш като мъжете на Дакар?
                    P.S. Вярвай ми всичко ще бъде в добрия тон и в рамките на правилата на форума.
                    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                    Коментар


                    • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                      Това с правилника е така, трябва да се спазва. Не знам дали някога са идвали толкова екипажи от съседни страни, и това само трябва да ни радва, Тодор Христов си има кусури, както всеки, но той прави едни от най добрите трофита у нас, като медийно отразяване, откриване, и организиране по време на състезания. На Кърджали и мен ме е яд, станаха недоразумения, но с толкоз много състезатели просто няма как. Тези екипажи от съседна Гърция ни показаха много неща от оффроуда, и ни карат да се амбицираме, да спретнем и ние машини и да бъдем по добри от тях. Това с прегледите, просто няма как да стане, джиповете от Експерт няма как да преминат ГТП, С този вид, имам пункт и знам как се минават, много се затегнаха нещата, докато минава колата на преглед и в същия момент те гледат в ДАИ, ако има нещо нередно може да ти затворят пункта за винаги. Ние искаме с всекидневните джипове да караме и оффроуд, но не става. Всяка от тези машини се кара на платформа и се използва само за състезания, и тежки разходки. Според мен това в правилника трябваше да се промени, дори джипа да отговаря на изискванията за ГТП, след едно трофи състезание няма да се познае каква марка е. Ако гърците имат шампионат дали щяхме да ходим да караме, както те идват при нас. Дори не се интересуваме какви са тяхните състезания.
                      Последно редактирано от lyubo73; 13-05-15, 21:57.
                      0887 526 564/ 0897 933 755 /

                      Коментар


                      • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                        Забавни сте и двамата
                        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                        Коментар


                        • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Ето сега ми дойде идея, за да бъдеш полезен и истината да възтържествува и да бъдем изрядни според ЗДП и Правилника за прилагането МУ !
                          Ще ходатайствам пред организаторите на Нова Черна да бъдеш техническия комисар и да ги "вкараш в пътя", всичките...и българи и румънци и португалци, щото там КАТ е близо, на 15 км. в Тутракан.
                          Това е сериозно, утре ще им звънна и предполагам, че ще се съгласят, защото всеки ще иска за техническия преглед човек запознат със ЗДП и Правилника за прилагането МУ !
                          За това аз съм си дал заявката отдавна, пише го в темата ,ако Чаро не го е изтрил де.
                          Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                          Това с правилника е така, трябва да се спазва. Не знам дали някога са идвали толкова екипажи от съседни страни, и това само трябва да ни радва, Тодор Христов си има кусури, както всеки, но той прави едни от най добрите трофита у нас, като медийно отразяване, откриване, и организиране по време на състезания. На Кърджали и мен ме е яд, станаха недоразумения, но с толкоз много състезатели просто няма как. Тези екипажи от съседна Гърция ни показаха много неща от оффроуда, и ни карат да се амбицираме, да спретнем и ние машини и да бъдем по добри от тях. Това с прегледите, просто няма как да стане, джиповете от Експерт няма как да преминат ГТП, С този вид, имам пункт и знам как се минават, много се затегнаха нещата, докато минава колата на преглед и в същия момент те гледат в ДАИ, ако има нещо нередно може да ти затворят пункта за винаги. Ние искаме с всекидневните джипове да караме и оффроуд, но не става. Всяка от тези машини се кара на платформа и се използва само за състезания, и тежки разходки. Според мен това в правилника трябваше да се промени, дори джипа да отговаря на изискванията за ГТП, след едно трофи състезание няма да се познае каква марка е. Ако гърците имат шампионат дали щяхме да ходим да караме, както те идват при нас. Дори не се интересуваме какви са тяхните състезания.
                          Чл.14. Техническата комисия проверява за задължително/забранено оборудване,
                          стикери, годност на автомобила да премине трасетата. Техническата комисия проверява
                          автомобила само след извършена проверка от Административна комисия.
                          Чл.13. За старт се допускат автомобили с висока проходимост до 3,5 тона и редовна
                          регистрация, преминали проверка при Административните и Технически комисии на
                          отделните състезания.
                          Правилника е така направен че да си противоречи.
                          Уж автомобилите трябва да са с редовна регистрация но организаторите на веригата не ги е-е дали ще имат изобщо такава.
                          Много е интересна позицията на Веско Делфина по този повод но дали някой прочете поста му! С него си говорих преди състезанието относно войнишките канчета в офроуда. Когато една машина не е поддържана тя е технически неизправна и не отговаря на /чл.13/ от Правилника. Мисля че може да се регистрира един автомобил като състезателен по нашето законодателство но няма право да се кара нормално извън състезанията и трябва да се предвижват с платформи. Колко от участващите автомобили имат такава регистрация /говоря за тези автомобили които неможе да се познаят каква марка са/. За това по-горе писах че е добре да се направи паспортизация на участващите в състезанията автомобили. Всеки да отговаря на някакви конкретни параметри и да се поставят в съответната категория- /Пртотипни ,модифицирани,стандартни и др./ според степента на подготвеност.
                          Чл.3. Състезанията се провеждат в два класа – „Трофи Експерт” и „Трофи Хоби”,
                          участниците, в които се състезават за шампионата „Bulgaria Trophy Challenge”.
                          Тези смехотворни класове Експерт и Хоби не са реални и не дават никаква яснота а само спорове. Няма ги конкретните параметри и в случая автомобил от експерта може да участва в Хобито както се случи в Кърджали. Автомобил без редовна регистрация се състезава с редовни. Тръбарка /прототип/ се състезава с нормални стандартни.
                          По-горе се начетох на глупости , "обяснения" в любов и кой бил добър срещу "големите". Хора мислете с главите си.
                          Последно редактирано от banjo; 14-05-15, 02:52.
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                            Няма автомобил от клас "Експерт",който да може да мине ГТП!Сериозно!Само факта,че има клетка,която е заварена за шасито или за купето изключва допускане по РПМ.Всяко изменение на конструкцията.........Да за клас "хоби",които са евридейки ГТП не е проблем,но за "Експерт" никакъв шанс.Дори коланите не са по стандарта на джиповете,дори едно стъкло да не се отваря,спукано от каската челно стъкло,стикери,да не говоря за местене на радиаторите отзад,за минаване на тръбите на водата през купето,за по-големи гуми,отколкото производителя е предвидил,брони ,окачване,смяна на мостове .......
                            Стига сте си измисляли сами ограничения и стига сте търсили под вола теле!
                            Джиповете от "Експерт" не могат да минат ГТП,колкото и добре да се направени.
                            Нали се карат само по състезания.?Защо ровите в лайната,да замиришат ли?Какъв Кат по черни пътища?Та те дори ако блъснеш една сърна по черно и имаш "Каско" със стоков джип не могат да ти напишат протокол за ПТП.
                            Наистина го обърнахте на междуличностна война и наистина взехте да си ги мерите тук.
                            Като сте такива мъже всички,я вземете по един джип,ще ви пуснем на Нова черна в "Есперт" и който победи ,другият ще му свали шапка!
                            Имал ГТП,нямал ГТП-ГЛУПОСТИ,ТОЧНО НА ТЪРКАЛЕТА/КОЛЕЛЕТА/!

                            За това издание на трофи Нова Черна 2015г. регистрации на автомобилите от клас "експерт" и "хоби" няма да са необходими,понеже ще се кара само по черни пътища,а единствено от бивака до старта ще се кара по републиканската пътна мрежа,но с пилотни коли на РПУ-Тутракан!
                            Последно редактирано от чаро 4х4; 14-05-15, 05:39.
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              Няма автомобил от клас "Експерт",който да може да мине ГТП!Сериозно!Само факта,че има клетка,която е заварена за шасито или за купето изключва допускане по РПМ.Всяко изменение на конструкцията.........
                              Чаро, не мога да се съглася с тебе. Автомобилите в рали рейда са с най-много изменения и всички до един имат и регистрация, и ГТП, и ГО, а някой от тях дори са пререгистрирани на 1+1. Имало е произшествия, попълвали сме двустранен протокол и е бил приеман.
                              "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                              „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                              Коментар


                              • От: Национален шампионат " Bulgaria Trophy Challenge" 2015 - коментари

                                Първоначално публикуван от Венци В Преглед на мнение
                                На Варна Георги се очуди на нашите два автомомобила,че имат преглед и валидна Гражданска отговорност който му ги показах.За какво говорим тогава.
                                Нормално е да се Очуди човека защото ако нямаш твой човек на прегледите няма как да минат легално. Виж за гражданската отговорност не е проблем да си направиш но тя не действа извън републиканската пътна мрежа освен ако не си попълните взаимно двустранни протоколи. Точката за спазването на ЗДП се отнася за редките случаи когато поради липса на свързващ етап се налага използването на асфалтови пътища.
                                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                                0896 846 246

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X