Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отделни класове при Трофи състезания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Отделни класове при Трофи състезания

    Ти не беше ли с прототип, защо се обаждаш Коле!?
    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

    Коментар


    • От: Отделни класове при Трофи състезания

      Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
      Ти не беше ли с прототип, защо се обаждаш Коле!?
      Неговото не само е прототип ами е и Франкенщайн ...
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: Отделни класове при Трофи състезания

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        Неговото не само е прототип ами е и Франкенщайн ...
        Който почина. Лека му ръжда. Кольо каза, че ще го води в Таити, да му правят вуду магия, че да възкръснел.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Отделни класове при Трофи състезания

          Ще ти се.
          Само липсата на финансиране ме спира да го възродя, и да се пускам по хард трасетата. Ама ще дойде и това време де, не знам кога, ще го подкарам отново, и ще ви късам шушоните.

          Треперете конкуренти
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Отделни класове при Трофи състезания

            Е то с много кинти и аз мога да възстановя нещо минало през пресата и после през дробилката. Ама не е това идеята. Да не забравиш да се обадиш като дойде време за треперенето. Ай наздраве.

            Ще се обадя и на Бакалов да треперим заедно,............................ на по шише ракия.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Отделни класове при Трофи състезания

              Колето ще участва подочух с ЮМЗто...треперете!и за него специален клас...луди глави на силни опияти-ракийка и т.н.
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • От: Отделни класове при Трофи състезания

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                Е то с много кинти и аз мога да възстановя нещо минало през пресата и после през дробилката.
                Ако 500-1000 лева са много пари...

                А реда за треперене е когато ме видиш записан в състезание в което и ти си участник.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Отделни класове при Трофи състезания

                  Дообре.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Отделни класове при Трофи състезания

                    Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                    Тук започваш да влизаш резко ! Цитирал съм Нисан за да не изброявам всички марки !
                    Здравей колега отново имам аз тук един въпрос и за да е по ясно ще използвам конкретен автомобил за пример за да не пращаш и мен в траяла.
                    Приеми,че това е автомобил който реално може и е предвиден да участва в трофи формат с неговото си шаси с номера на шасито с редовна регистрация и технически преглед.
                    Пример:
                    Ти организираш съатезание с два основни класа ПРОТОТИП и ПО МАРКИ автомобили аз идвам и се нареждам за технически преглед този:http://www.offroad-bulgaria.com/show...=123216&page=2
                    автомобил за кой клас е?
                    жокер:
                    дори да събереш компетентна комисия тя едва ли познава в детайли двигателя и периферията използвана тук иначе повечето неща са си нисан
                    обаче акумулатора ми е бош лебетката е т-мах а такива в нисан няма.
                    ако ме пишеш прототип ще ви оборя защото няма да можете да ми докажете кое от какво е
                    ако ме пишеш по марки веднага ще ти покажа нещо което не е нисан но вие не сте го видяли
                    какво правим с частите изработени за конкретния модел като генерацията например?
                    А с марката NISMO какво ще правим тя всъщност е нисан ама ако тя е разрешна нещата стават дебели поне от към двигател и трансмисия?
                    И все още не си ми отговорил в кой моторен спорт се участва със стандартни автомобили?
                    поздрави
                    Последно редактирано от evgeniml; 24-03-14, 22:11. Причина: поправка
                    Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                    Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                    Sofrace Offroad Team

                    Коментар


                    • От: Отделни класове при Трофи състезания

                      Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                      Здравей колега отново имам аз тук един въпрос и за да е по ясно ще използвам конкретен автомобил за пример за да не пращаш и мен в траяла.
                      Приеми,че това е автомобил който реално може и е предвиден да участва в трофи формат с неговото си шаси с номера на шасито с редовна регистрация и технически преглед.
                      Пример:
                      Ти организираш съатезание с два основни класа ПРОТОТИП и ПО МАРКИ автомобили аз идвам и се нареждам за технически преглед този:http://www.offroad-bulgaria.com/show...=123216&page=2
                      автомобил за кой клас е?
                      жокер:
                      дори да събереш компетентна комисия тя едва ли познава в детайли двигателя и периферията използвана тук иначе повечето неща са си нисан
                      обаче акумулатора ми е бош лебетката е т-мах а такива в нисан няма.
                      ако ме пишеш прототип ще ви оборя защото няма да можете да ми докажете кое от какво е
                      ако ме пишеш по марки веднага ще ти покажа нещо което не е нисан но вие не сте го видяли
                      какво правим с частите изработени за конкретния модел като генерацията например?
                      А с марката NISMO какво ще правим тя всъщност е нисан ама ако тя е разрешна нещата стават дебели поне от към двигател и трансмисия?
                      И все още не си ми отговорил в кой моторен спорт се участва със стандартни автомобили?
                      поздрави
                      Ако основни възли и агрегати / шаси,мотор,ск.кутия,мостове ,купе/ са от марката по мое осмотрение си е хубаво направен Нисан ! Темата не е за заяждане ,всеки модифицира както желае и с колкото средства разполага ! Говоря за основни възли и агрегати !След като мотора е Нисан какво ме интересува генерация ,инжекционна система и т.н. въпрос на средства и възможности ,сложи си на всяко бутало по една турбина стига да има от къде да ги купиш и кой да ти ги монтира ! Кой ще си купи Г 240ГД 72к.с.и ще бяга с оригиналния мотор ,просто си монтира какъвто може от мерцедес и си лъзга !Нима амортесьори КОНИ са оригинални на която и да е марка ? Не вкарвай темата в комичен вариант ,всички които вземат участие в нея едва ли са такива малоумници или в частност аз !
                      Последно редактирано от 4nikix4; 25-03-14, 11:07. Причина: доп
                      http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                      Коментар


                      • От: Отделни класове при Трофи състезания

                        Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                        Ако основни възли и агрегати / шаси,мотор,ск.кутия,мостове ,купе/ са от марката по мое осмотрение си е хубаво направен Нисан ! Темата не е за заяждане ,всеки модифицира както желае и с колкото средства разполага ! Говоря за основни възли и агрегати !След като мотора е Нисан какво ме интересува генерация ,инжекционна система и т.н. въпрос на средства и възможности ! Кой ще си купи Г 240ГД 72к.с.и ще бяга с оригиналния мотор ,просто си монтира какъвто може от мерцедес и си лъзга !Нима амортесьори КОНИ са оригинални на която и да е марка ? Не вкарвай темата в комичен вариант ,всички които вземат участие в нея едва ли са такива малоумници или в частност аз !
                        Като цяло трябва да си далеч от мисълта,че се заяждам с теб.Опитвам се да ти покажа,че за да имаш каквито и да е класове първо трябва да имаш прости и ясни правила за да може всеки който прави кола или ще модифицира вече съществуваща да знае какво прави.
                        Иначе е лесно е лесно дайте нови класове.Ето напиши правилата предложи ги за обсъждане да видим на кой какво му отговаря на предложените новоразделения.
                        Предложи и кой ще е копетентната комисия за предгледа,че на състезанията само публиката е компетентна.
                        Забелязвам следния ефект в тема си пишем предимно аз и ти.
                        Аз който не смятам да карам трофи и ти който загуби толкова време в писане,че да беше си направил един прототип до сега на другите май им дотегна.
                        Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                        Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                        Sofrace Offroad Team

                        Коментар


                        • От: Отделни класове при Трофи състезания

                          Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                          Като цяло трябва да си далеч от мисълта,че се заяждам с теб.Опитвам се да ти покажа,че за да имаш каквито и да е класове първо трябва да имаш прости и ясни правила за да може всеки който прави кола или ще модифицира вече съществуваща да знае какво прави.
                          Иначе е лесно е лесно дайте нови класове.Ето напиши правилата предложи ги за обсъждане да видим на кой какво му отговаря на предложените новоразделения.
                          Предложи и кой ще е копетентната комисия за предгледа,че на състезанията само публиката е компетентна.
                          Забелязвам следния ефект в тема си пишем предимно аз и ти.
                          Аз който не смятам да карам трофи и ти който загуби толкова време в писане,че да беше си направил един прототип до сега на другите май им дотегна.
                          Всички говорят много а участие на тази тема тук вземаме само аз и banjo ,така че и на мен взе да ми дотяга да се дърля в името на някаква справедливост ! Не желая да си правя различно от това ,което имам ! Харесвам си го и нямам притеснения да участвам с него срещу когото и да е и срещу каквото и да е ! Оттук нататък времето и ситуациите ще покажат кой ,кога и за какво е имал право !
                          Последно редактирано от 4nikix4; 25-03-14, 11:57. Причина: доп
                          http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                          Коментар


                          • От: Отделни класове при Трофи състезания

                            Разгеле ,мирясахте.
                            ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                            Г 230Е
                            Г 500 0887 390 703

                            Коментар


                            • От: Отделни класове при Трофи състезания

                              Някой колега ме беше посъветвал да си платя на автомобилна компания да ми създадът специално за мен трофи машина ! Е няма вече нужда да плащам ............... създадоха я ,но за жалост са ми "тесни обувките " !!!
                              http://www.youtube.com/watch?v=sm5l94y0_uA
                              http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                              Коментар


                              • От: Отделни класове при Трофи състезания

                                Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                                Някой колега ме беше посъветвал да си платя на автомобилна компания да ми създадът специално за мен трофи машина ! Е няма вече нужда да плащам ............... създадоха я ,но за жалост са ми "тесни обувките " !!!
                                ...
                                Те са я създали, ама не за тебе

                                ... Dieses Jagd-Fahrzeug für 300.000,- Euro ist eine absolute Einzelanfertigung für einen russischen Oligarchen ...
                                Eдинична бройка, изработена по поръчка на руски олигарх да си ходи на лов ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X