Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отделни класове при Трофи състезания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Отделни класове при Трофи състезания

    Тук всеки може да даде своите предложения относно отделните класове в Трофи състезанията- какви да бъдат, по какви критерий да се определят, защо трябва да ги има или защо да ги няма и т.н.
    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

  • #2
    От: Отделни класове при Трофи състезания

    Moment da ida za pukanki.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: Отделни класове при Трофи състезания

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Mомент да ида за пуканки
      Аз си налях бира и съм готов да гледам шоуто ...
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • #4
        От: Отделни класове при Трофи състезания

        Класове трябва да има -два класа клас стандартен -както джипа се е родил и клас прототип .... това е според мен .
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • #5
          От: Отделни класове при Трофи състезания

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          Аз си налях бира и съм готов да гледам шоуто ...
          Аз вече съм на вино...
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • #6
            От: Отделни класове при Трофи състезания

            Дефинирайте какво е Трофи...
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #7
              От: Отделни класове при Трофи състезания

              Абе що се правите на улави.Дифинирай ми какво е офроуд.
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • #8
                От: Отделни класове при Трофи състезания

                Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                Абе що се правите на улави.Дифинирай ми какво е офроуд.
                Е ся нищо не каза....това си е обширна и необятна тема -без край....защо ли ами защото всеки различно го разбира!и от там се почва а после и до класовете се стига.....!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • #9
                  От: Отделни класове при Трофи състезания

                  Ади пишете нещо , че заспах Иначе за мен офроуда е болест и лечение едновременно . Само Банджо да се включи и почваме с предложенията .
                  ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                  тел. 0889 017703
                  0897 516030

                  Коментар


                  • #10
                    От: Отделни класове при Трофи състезания

                    Интересно. За един час само осем поста. Мислих, че темата ще се взриви.
                    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                    0896 846 246

                    Коментар


                    • #11
                      От: Отделни класове при Трофи състезания

                      Може на клас зелен, клас червен... Клас с брони и клас без брони... Или с дясно и ляво кормило?
                      Ма пък що ли не си гледам траяла, а се вра при батковците и аз...
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #12
                        От: Отделни класове при Трофи състезания

                        Ха, и аз да се включа в нещо ................ абе вие скайпове или фейзбукове нямате ли си.............
                        Толкова ми е мъка за загубата на Лудогорец че реших да се включа от нищото в нищото !
                        По темата. Колкото повече време минава толкова повече акали почват да се дават . Едно време като карахме по състезанията кат,чели имаше такива спорове !!!!!!
                        За всичко в нашето хоби , класовете са два : ЕКСПЕРТ и ХОБИ. Кво толкова да се боричкаме ?
                        За експерта задалжителна БЕЗОПАСТНОСТ на МАКС . ХОБИ - БЕЗОПАСТНОСТ за АДЖАМИЙ
                        Правилата са за всички ! Не може единици да капризничат заради слабите им резултати и да търсят кусури на ТОЛКОВА-трудната работа на организаторите.
                        Състезанието е война. Отиваш да спечелиш , не да мрънкаш че ти засякла пушката.
                        Юнаци , извинете ме че се включих в темата на ТЕЖКИТЕ четириколесни. Но аз като един професионалист в лекотоварните 4-колесни каручки. Просто споделям , полупияната си празна кратуна .
                        ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #13
                          От: Отделни класове при Трофи състезания

                          Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                          Ади пишете нещо , че заспах ...
                          ... спи, спи ...
                          Последно редактирано от Бакалов; 20-03-14, 22:28.
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • #14
                            От: Отделни класове при Трофи състезания

                            До скоро се борехте да си оеднаквите състезанията и правилника сега класовете са ви малко.Нещо куца в тази дейност много са писачите малко са карачите а състезанията на които повечето тръпнат да карат се броят на пръсти на другите се кара по задължение или от липса на алтернативи.Погледнете и малко икономическото положение в страната повечето от нас знаят как се правят правилен трофи автомобил ама пари няма.Те хората се молят да свърши по рано зимата та да могат да си нарежат трабите от парното и да си направят клетка вие за класове и саймекси ще говорите.Видно е ,че и в този както и в други моторни спортове парите са определящ фактор.За сега толкова догодина повече когато има голям наплив от състезатели те автоматично ще доведът и до нови класове малките ще порастват и ще се развиват.А за класовете които е написал Бакалов то няма толкова коли на състезанието с тези на публиката да не говорим за записаните.Ако в рамките на една година имате минимум 25 автомобила във ввсеки клас на всичките състезания то тогава е време за нови класове.
                            И ми е много интересно как точно ще контролирате автомобилите или техническия преглед ще започва три дни преди състезането и всички автомобили ще стоят заключени да не вземе някой да си напомпа гумите на по-високо налягане и от там да извади още два сантиметра просвет. Нали ни беше хоби на всички този спорт и забавление а за война се говори.
                            Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                            Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                            Sofrace Offroad Team

                            Коментар


                            • #15
                              От: Отделни класове при Трофи състезания

                              Точно за алтернативата иде реч!
                              Хайде някой да даде тая формулировка за ТРОФИ. Гробаря и Аз чакаме. Поне да разберем кое е толкова специалното в това ТРОФИ за да не може да има отделни класове и какво им е специалното на подготвените за ТРОФИ автомобили че неможе да има стандартни такива.
                              Последно редактирано от banjo; 20-03-14, 22:45.
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X