Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

    Първоначално публикуван от vasko93 Преглед на мнение
    Какъв е проблема колега с този Патрол? На първия спец. етап добре, че беше той, защото имаше закъсал самурай и патрола го отстрани от етапа за да можеш да минеш!
    Затварящата кола върви след като всички екипажи в състезанието преминат през трасето , това е основната и задача . А това , че на екстремите нямаше асистираща машина за отстраняването на авариралите машини каквито неизбежно има , си е пропуск на организатора . Мен специално не ме бъркаше това , че кара пред мен / макар че не ми харесва машина извън състезанието да се движи по състезателното трасе / , но я се постави на мястото на машините с по малки гуми ... Патрола беше без административен номер , но с каски , контролен карнет предполагам и GPS и им се засичаше време по екстремите , не бях виждал такава " затваряща кола "...
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      Затварящата кола върви след като всички екипажи в състезанието преминат през трасето , това е основната и задача . А това , че на екстремите нямаше асистираща машина за отстраняването на авариралите машини каквито неизбежно има , си е пропуск на организатора . Мен специално не ме бъркаше това , че кара пред мен / макар че не ми харесва машина извън състезанието да се движи по състезателното трасе / , но я се постави на мястото на машините с по малки гуми ... Патрола беше без административен номер , но с каски , контролен карнет предполагам и GPS и им се засичаше време по екстремите , не бях виждал такава " затваряща кола "...
      Прав си колега но този патрол не е изменил по никакъв начин трасето, защото той мина навсякъде без проблем!

      Коментар


      • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

        Явно пиша на друг език ...
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          Явно пиша на друг език ...
          Явно си търсите начин да се оправдавате!!!

          Коментар


          • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

            Първоначално публикуван от vasko93 Преглед на мнение
            Явно си търсите начин да се оправдавате!!!
            За какво да се оправдавам , че в събота имам време от 6.20 мин за всички екстреми , само на 6 секунди след първия ли ...
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

              Първоначално публикуван от vasko93 Преглед на мнение
              Прав си колега но този патрол не е изменил по никакъв начин трасето, защото той мина навсякъде без проблем!
              Трасето, обаче, не е опитно поле.
              Предумишлено се избягва отговора на въпроса - защо се допуска това?
              "Затварящ автомобил" , както вече беше обяснено е нещо съвсем друго.
              Първия ден видяхме как "не се измени" трасето след всеки преминал.
              Въпросния Патрол си обикаляше трасето още като дойдох в петък на обяд, но предположих, че е на организаторите.
              Ако е така, защо тогава състезателите твърдят, че му е засичано време?
              Не е хубаво да ритаме организатора, щото е лесно, че е паднал, понеже има грешки на растежа, но не бива де се премълчават очевидните неща.
              Това е първо състезание от една нова верига, която е заявила сериозни амбиции и и е полезно да се направят верните изводи, за да не се повтарят проблемите.
              Life is too short to drive dull cars!

              Fight global warming !
              ... turn on your A/С !

              Коментар


              • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

                Първоначално публикуван от mitkochanev Преглед на мнение
                Трасето, обаче, не е опитно поле.
                Предумишлено се избягва отговора на въпроса - защо се допуска това?
                "Затварящ автомобил" , както вече беше обяснено е нещо съвсем друго.
                Първия ден видяхме как "не се измени" трасето след всеки преминал.
                Въпросния Патрол си обикаляше трасето още като дойдох в петък на обяд, но предположих, че е на организаторите.
                Ако е така, защо тогава състезателите твърдят, че му е засичано време?
                Не е хубаво да ритаме организатора, щото е лесно, че е паднал, понеже има грешки на растежа, но не бива де се премълчават очевидните неща.
                Това е първо състезание от една нова верига, която е заявила сериозни амбиции и и е полезно да се направят верните изводи, за да не се повтарят проблемите.
                Сами си направете извода щом затварящия автомобил ви превара колко сте бързи!

                Коментар


                • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

                  Първоначално публикуван от venci tr Преглед на мнение
                  Това е трасето от неделя http://www.youtube.com/watch?v=oWiFjdX6axU
                  Колеги, с какви мостове е този Самурай ?

                  Коментар


                  • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

                    Първоначално публикуван от vasko93 Преглед на мнение
                    Сами си направете извода щом затварящия автомобил ви превара колко сте бързи!
                    Колега, затварящият автомобил затова се казва "затварящ", защото трябва да върви след последния състезател. Без значение колко бавен е той. Това му е работата. Да мине по трасето последен и, евентуално, да окаже съдействие, ако някой закъсал състезател има нужда от такова.
                    Ако този, дето кара затварящата кола, е имал мераци да си го мери със състезателите - да се е записал за участие в състезанието, пък да изпреварва, колкото душа му иска.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

                      Първоначално публикуван от vasko93 Преглед на мнение
                      Сами си направете извода щом затварящия автомобил ви превара колко сте бързи!
                      Господине, цитат се ползва за да отговорите на въпросите поставени в него.
                      Не стана ясно за какво ме цитирате, но е очевидно, че не разбирате за какво става дума.
                      Това е така, защото проблема не касае Вас.
                      Предлагам, когато се направи състезание за най-бърз затварящ автомобил да поискат Вашия съвет.
                      Life is too short to drive dull cars!

                      Fight global warming !
                      ... turn on your A/С !

                      Коментар


                      • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

                        А теб лично касае ли те този проблем?

                        Коментар


                        • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

                          Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                          Колеги, с какви мостове е този Самурай ?
                          От Нисан Патрол колега.Но това не е всичко.

                          Коментар


                          • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

                            Първоначално публикуван от samokovgeo Преглед на мнение
                            От Нисан Патрол колега.Но това не е всичко.
                            Благодаря за инфото. Ако кажете и от кой модел, и с какъв мотор ще съм признателен.
                            Много ме впечатли тази машинка на видеото, а предполагам и на живо ще е добра.

                            Коментар


                            • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

                              Двигател Опел Омега 2.5-V-6.

                              Коментар


                              • От: Самоков Трофи 2013 (19,20,21-Април)

                                защо издавате таините на конструкторите?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X