Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SM ATV ВАРНА 2009

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SM ATV ВАРНА 2009

    Уважаеми колеги, поради големия интерес към дисциплината Супер Мото с АТВ, "Комисия АТВ" към БМФ взе решение да се проведе експериментално състезание на картинг пистата във Виница край Варна
    Датите за провеждането са 7 и 8 февруари, като в зависимост от метеорологичните условия могат да претърпят промяна !
    Състезанието ще се проведе с любезното съдействие на стопаните на картинг пистата Varna Carting Track, магазин Crazy Fox Motors, "Троян Плаза" и Bg Travel Guide

    Целта на състезанието е да се тестват машините и състезателите преди официалните състезания от "АТВ Шампионати", като от резултатите ще зависят евентуални промени в регламентите !
    За участниците ще бъде осигурен награден фонд и купи, а до края на седмицата ще публикувам и ПРОГРАМА за провеждането

    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 05-01-09, 07:46.

  • #2
    До: SM ATV ВАРНА 2009

    Това ще бъде много интересно състезание, ако не се лъжа това май ще е първото официално състезание по супер мото за АТВ-та
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 05-01-09, 12:53.

    Коментар


    • #3
      До: SM ATV ВАРНА 2009

      За съжаление до тогава няма да съм готов.
      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 05-01-09, 12:52.

      Коментар


      • #4
        До: SM ATV ВАРНА 2009

        Ще има ли някъде да оставя АТВ-то, където да се охранява Защото имам сестра във Варна и мога да отседна при нея, но няма къде да държа АТВ-то.
        :twisted:

        Коментар


        • #5
          До: SM ATV ВАРНА 2009

          Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
          За съжаление до тогава няма да съм готов.

          Tи как си мислиш че ще отидем повечето? Аз съм само с гуми за асфалт и нищо повече, другите също!
          Това ще бъде състезанието в което ще видим какво ни трябва за по напред. Ще обменим опит помежду си. Някои даже казаха че ще доидат със offroad -ски гуми!

          Коментар


          • #6
            До: SM ATV ВАРНА 2009

            Няма да имам АТВ до тогава,ако ще си го вкарвам от Щатите,но ако зема на европеийския или на германския шампион АТВто там съм.(да го видя Цанко Цанков ЛУДИЯ)

            Коментар


            • #7
              До: SM ATV ВАРНА 2009

              Ще осигурим някакво охраняемо място за АТВ-та, но засега няма нищо конкретно !
              Да не забравят по-младите участници, че трябва нотариално заверена декларация от родителите
              В прикачените файлове са заявките и декларациите, попълнете ги и ги изпратете на мейл adventures@4x4bg.com, а като дойдете на място ще ги подпишете
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #8
                До: SM ATV ВАРНА 2009

                Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                Няма да имам АТВ до тогава,ако ще си го вкарвам от Щатите,но ако зема на европеийския или на германския шампион АТВто там съм.(да го видя Цанко Цанков ЛУДИЯ)

                Що се вкарваш в приключение при условие, че Ники ти я доставя за седмица и за цената съм сигурен, че е повече от добра.

                Иначе Цаньо ме впечетли!

                Коментар


                • #9
                  До: SM ATV ВАРНА 2009

                  Защото ще е със СТРАШЕН тунинг и настройки.

                  Коментар


                  • #10
                    До: SM ATV ВАРНА 2009

                    Браво Тоше пак си напред с организацията. Само дано времето не ви провали. Искам да ви припомня обаче че супермото е комбинация от асфалт и мотокрос или както в Плевен самите скоци са направени от асфалт. Това което ще карате се нарича Flat track и TT. Както и да е де успех, иска ми се и аз да дойда но Варна ми е малко далече.
                    It's not the Ride, It's the RIDER

                    Коментар


                    • #11
                      До: SM ATV ВАРНА 2009

                      В кюстендил също няма скокове.
                      :twisted:

                      Коментар


                      • #12
                        До: SM ATV ВАРНА 2009

                        Първоначално публикуван от a4kata_23 Преглед на мнение
                        В кюстендил също няма скокове.
                        В Кюстендил ,мисля че има Офф-роад част със скокове.

                        Коментар


                        • #13
                          До: SM ATV ВАРНА 2009

                          Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                          Защото ще е със СТРАШЕН тунинг и настройки.
                          Този страшния тунинг може да си го поръчаш и от тук, ще ти дойде по-бързо.
                          А как става да караш Yamaha, a да си пилот на зелените ?
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 05-01-09, 15:16.

                          Коментар


                          • #14
                            До: SM ATV ВАРНА 2009

                            Не може, става въпрос за 93 части, но не сме сигурни дали ще вземем точно това АТВ или някое с по-малко тунинг.
                            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 05-01-09, 15:49.

                            Коментар


                            • #15
                              До: SM ATV ВАРНА 2009

                              Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                              Не може, става въпрос за 93 части, но не сме сигурни дали ще вземем точно това АТВ или някое с по-малко тунинг.
                              Е какво стана с KFX, отказахте ли се да съживявате мъртавци? Иначе аз ако не карах KTM щях да крам YFZ!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X