Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SM ATV ВАРНА 2009

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: SM ATV ВАРНА 2009

    Раптора отзад е с много високи гуми , което според мен е в минус...
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 08-02-09, 15:56.

    Коментар


    • #92
      До: SM ATV ВАРНА 2009

      Ми как няма да му хареса на човек Цецо той само на две гуми

      Коментар


      • #93
        До: SM ATV ВАРНА 2009

        И дебюта на групата от Разград, новосформираният "Поларис Рейсинг Тим" към "4х4 Адвенчър

        Емил Комаровски









        Иван Иванов











        Иван често ходеше покрай гумите, че там беше си скрил няколко чифта резервни ръце...



        Още снимки, след малко, а жестокото видео ще видите към 11 часа
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 08-02-09, 18:19.

        Коментар


        • #94
          До: SM ATV ВАРНА 2009

          Ето го и якото ВИДЕО от тренировките
          Цанко прави големи ластици и разлики...
          А тук има видео от пясъчните тренировки с коментар на Веско Делфина, направо за "Господари на ефира"

          П.П. Линка е поправен вече
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 08-02-09, 20:07.

          Коментар


          • #95
            До: SM ATV ВАРНА 2009

            И ВИДЕО от първи манш

            Трайков, рефрешни си страницата

            Коментар


            • #96
              До: SM ATV ВАРНА 2009

              Много интересно състезание се получи,нямах време да тренирам на асвалт и изобщо с това АТВ и това ме лиши от доброто ми представяне,както и грешка на механиците,които не ми сложиха по-малка зъбчатка,след като сложиха по-високите асвалтови гуми,на късото трасе.
              Искам и да благодаря на спонсорите си изписани на подписа ми

              Коментар


              • #97
                До: SM ATV ВАРНА 2009

                Първоначално публикуван от Николен ATV Преглед на мнение
                ...както и грешка на механиците,които не ми сложиха по-малка зъбчатка,след като сложиха по-високите асвалтови гуми,на късото трасе.
                Имаш добри механици-наливат ти бензин .
                Последно редактирано от Красимир Найденов; 08-02-09, 23:33.
                0+,Bombardier DS650,Discovery II.

                Коментар


                • #98
                  До: SM ATV ВАРНА 2009

                  И останалите участници в това интересно състезание...

                  Васил Томов от "Crazy Fox"



                  Александър Петков - "А1 Trade" с АТВ Shineray



                  Емил Йорданов "Crazy Fox" с Honda




                  Румен ( Искрен Маринов ) Crazy Fox със Suzuki 450 LTR



                  И още хубави снимки от преките двубои и на Цанко...стана ми фаворит с това перфектно каране







                  Последно редактирано от МАРИЕЛА ХРИСТОВА; 09-02-09, 06:36.

                  Коментар


                  • #99
                    До: SM ATV ВАРНА 2009

                    Дългоочакваното ВИДЕО от финала и награждаването

                    И без малко да пропусна Организационния Комитет

                    Теди Велева, председател на "Комисия АТВ" към БФМ и Стоян Греченлиев -времеизмерване



                    Аз...



                    И любезните домакини от картинг писта "Варна Карт"

                    Коментар


                    • До: SM ATV ВАРНА 2009

                      Искам да обърна внимание на всички участници в АТВ Шампионатите за задния бъмпер



                      Оказа се, че е много необходим при състезанията, в Европа е задължителен, а скоро ще стане и в България
                      При подготовката на АТВ-то ви, имайте го впредвид, защото ще ви помогне много, за да не се получават следните ситуации



                      Във връзка с дискутирания въпрос за охладителната течност искам да обявя за всички желаещи да участват в Супер Мото АТВ,
                      че ЕДИНСТВЕНАТА РАЗРЕШЕНА ТЕЧНОСТ ЩЕ Е ВОДА
                      Комисия АТВ към БФМ направи официално запитване до Европейската Федерация и получихме отговор, който ще бъде публикуван в темата за Комисия АТВ
                      Логиката е, че при разлив на пистата антифриза става опасен...няма тракшън върху него
                      Доколкото разбрах, има добавки, които се използват и са разрешени, използват се в картингите и в други моторни спортове !
                      Ще намеря повече инфо и ще го публикувам, а ако някой знае, може да "светне" колегите
                      Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 09-02-09, 22:00.

                      Коментар


                      • До: SM ATV ВАРНА 2009

                        Аз повдигнах темата, благодаря за разяснението:

                        Логиката е, че при разлив на пистата антифриза става опасен...няма тракшън върху него
                        Да, антифризите съдържат гликоли, които като се разсипят са все едно да разсипеш масло на пистата.

                        Доколкото разбрах, има добавки, които се използват и са разрешени, използват се в картингите и в други моторни спортове !
                        Това е най-важният коментар. Именно за това питах.

                        Явно става въпрос за различна формулировка в Щатите и в Европа на едно и също нещо:

                        В Щатите формулировката е "забранява се карането с охладителни течности съдържащи гликоли".

                        В Европа явно е - "само вода, в която са разрешени добавки"

                        Крайният резултат е един и същ: "смес от вода + добавки", която се продава в Щатите и като готова течност, и като добавка.

                        Това ме интересуваше, понеже тези добавки са много важни в тези спортове. С тях се получават охладителни течности които охлаждат по-добре от антифриза, кипят при температури много по-високи от температурата на кипене на водата, и не съдържат гликоли.

                        За разлика от антифриза обаче - замръзват както водата, при нула градуса. Но в състезание това няма значение.

                        Описвал съм ги на други места във форума, за това няма да ги коментирам тук.

                        Благодаря за разяснението, щом добавките са разрешени - това ме интересуваше.
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 10-02-09, 06:35.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • До: SM ATV ВАРНА 2009

                          Коментар


                          • До: SM ATV ВАРНА 2009

                            Първоначално публикуван от ivanjorov Преглед на мнение
                            Мисля че с карт рекорда е 59 сек. но с най-мощните.
                            Инъче със средните картове ако се пуснеш без да си карал даваш време от рода на 1,20 мин.
                            Съквартиранта ми кара редовно и рекорда му е 1,08 мин.
                            Това е от 2006 г резултати на наи малките
                            Прикачени файлове
                            LZ1HAH
                            0888705588

                            Коментар


                            • До: SM ATV ВАРНА 2009

                              Първоначално публикуван от КОКО Преглед на мнение
                              Това е от 2006 г резултати на наи малките
                              Да, но от друга писта! Тук ставаше въпрос специално за пистата във Варна. Времената нямат нищо общо .

                              Коментар


                              • До: SM ATV ВАРНА 2009

                                Първоначално публикуван от naskoradew Преглед на мнение
                                Да, но от друга писта! Тук ставаше въпрос специално за пистата във Варна. Времената нямат нищо общо .
                                Извиняваите объркал съм ги с др.писта . .Това е от Виница и 125куб/см
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от КОКО; 10-02-09, 19:54.
                                LZ1HAH
                                0888705588

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X