Обява

Свий
Няма добавени обяви.

II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    Е този път мисля да не се къпя вътре като на троян Иначе аз ще снимам с камерата

    Коментар


    • #77
      До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      Всичко което виждам лично на мен ми допада - та нали всички сме за шоу и престиж там, значи шоу ще има (това е гарантирано), а ако успееш да излезеш съобразителен в шоуто получаваш - престиж!!!
      Желая на всички участващи в организирането на това събитие здраве! А на участниците в събитието здраве и късмет, защото ще ни бъде нужен....
      0887 246718

      Коментар


      • #78
        До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        Стискаме палци на всички,които правят трасето и организират състезанието, да успеят до датата! ГОСПОД БОГ е с нас,колко много вода ни е изпратил! Това е суyyпер, колкото е по-мокро, кално и гадно толкова по голям кеф
        Последно редактирано от brake; 04-07-09, 09:06.
        sigpic

        Коментар


        • #79
          До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
          Десо на какво кълве ..........и какъв такъм ще е необходим
          НА ПИЯВИЦИ СЕ ХВАНА ТОВА ЕКЗЕМПЛЯРЧЕ !
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #80
            До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            Фланелките тази година ще имат друг дизайн, вече са готови тези за "тракторчетата"



            Уважаемите фенове и почитатели ще имат възможност да си закупят фланелки от предишните издания в магазина на "Крейзи Фокс" срещу 50 лв.

            Коментар


            • #81
              До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              Фланелките са много готини! Номерата сами ли ще си ги правим или ще ни ги раздадете? Христов, ако за Джуниерите все още не са готови, моля на моята да пише, РИЧИ! Колкото до фенките,стига да ги има ние ще им подарим фланелки!
              sigpic

              Коментар


              • #82
                До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"


                Това са две снимки на КТМ 450 SX/525 XC , които магазин Crazy Fox в ролята си на Спонсор на това мeроприятие ще донесе и промотира -1000лв само в дните на състезанието !
                Магазин Crazy Fox ще предложи на всички участници разнообразна стока и моли всички които желаят нещо по-специфично да подадат заявка в темата на магазина: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=47543
                Желаем на всички дръзнали да участват в това уникално състезание и още по-уникалното трасе подготвено от Десо и Тодор, безинцидентно и безаварийно финиширане и нека най-добрите победят!
                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-07-09, 14:07.
                crazyfox.bg@gmail.com

                Коментар


                • #83
                  До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Здравейте,
                  проявявам интерес за нови ботуши (по възможност жълто/бяло/черно или черно/бяло) в момента карам с FORMA 47 EURO номер, ако ми предложите на място (ВРАЦА) нещо качественно което да ми стане считайте, че е мое......
                  0887 246718

                  Коментар


                  • #84
                    До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    На мен ми е интересно дали ще може да се прави "тест-драйв" на кТм-а?

                    Коментар


                    • #85
                      До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
                      Здравейте,
                      проявявам интерес за нови ботуши (по възможност жълто/бяло/черно или черно/бяло) в момента карам с FORMA 47 EURO номер, ако ми предложите на място (ВРАЦА) нещо качественно което да ми стане считайте, че е мое......
                      Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                      На мен ми е интересно дали ще може да се прави "тест-драйв" на кТм-а?


                      Както каза Ники Гочев, всички въпроси от подобно естество в темата на магазина (http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=47543),
                      а не тук

                      Коментар


                      • #86
                        До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
                        Както каза Ники Гочев, всички въпроси от подобно естество в темата на магазина (http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=47543),
                        а не тук
                        МОЛЯ, МОЛЯ аз си пуснах искането там, а то защо се е прехвърлило тук попитай някой МОДЕРАТОР ....

                        И за да не спамя, някакви корекции в програмата на състезанието има ли?
                        Слънчев ден Мариела
                        0887 246718

                        Коментар


                        • #87
                          До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          Подготовката на трасето тече в пълна сила и днес се включи и отбора на "4х4 Адвенчър"




                          Водата все още е много, има даже и за "кралския клас" 2WD, точно след този скок локвата трябва да се прескочи...иначе...
                          ще има хубави снимки








                          Десо се раздава страшно много и е вложил много средства и усилия досега заедно с Ролик, а Калин е станал спец на помпата




                          Оказа се, че Десо има книжка само за КТМ и не му дадоха да кара косачката и цял ден си тичаше след нея да се моли за едно кръгче



                          Трасето става изключително интересно, дерето даже е станало по-леко, че Десо се е смилил над "лагерните колички" със задно само...
                          За четворките ще бъде незабравимо водно изживяване, а фотографи и публика ще запаметят за поколенията подвизите им
                          Днес бе инсталирана и цистерната за автомивката, ще има и измиване срещу заплащане от 7 лева на АТВ за тези, които нямат водоструйки !
                          Утре ще публикувам окончателната програма и някои важни промени в Регламента на състезанието
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-07-09, 22:30.

                          Коментар


                          • #88
                            До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            Трасето изглежда обещаващо !!!!
                            Една молба, ако може да публикувате програмата и промените в регламента в рамките на днешния ден, защото тази вечер ще тръгнем за Враца с преспиване във В. Търново, а там нет сигурно няма да има...
                            Предварително Благодаря!!!!

                            П.П. Взел съм си и ЦЯЛ БАНСКИ
                            0887 246718

                            Коментар


                            • #89
                              До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              Програмата ще претърпи малки промени, стартовете остават следобяд, за да има време за източване на водата след дъждовете, а и жегата тук по обяд е нетърпима, повярвайте ми

                              9.юли

                              16.00 - 20.00ч.Записване и регистрация на участниците
                              16.00 - 20.00ч.Свободни тренировки за всички класове в следната последователност:
                              16.00-16.30 ч. Класове Mini Junior и Junior
                              16.40-17.15 ч. Клас Жени
                              17.30-18.30 ч. Клас "2WD"
                              18.30-19.30 ч. Клас "4WD"


                              10.юли

                              09.00 - 11.00ч.Записване и регистрация на участниците
                              15.30 - 16.00ч.Техническа конференция за участниците
                              16.00 - 16.40ч.Технически преглед и поставяне на транспондери на всички класове в предстартова зона
                              17.00 - 17.30ч.Квалификации за определяне на стартова решетка за следващия ден за класовете "Mini Junior" и "Junior"
                              17.30 - 18.00ч.Квалификации за определяне на стартова решетка за следващия ден за клас "ЖЕНИ"
                              18.00 - 18.45ч.Квалификации за определяне на стартова решетка за следващия ден за класовете "4WD"
                              19.00 - 19.45ч.Квалификации за определяне на стартова решетка за следващия ден за класовете "2WD"
                              20.30ч.Брифинг на състезателите и определяне на стартовата решетка за следващия ден.

                              11.юли

                              16.00 - 16.30ч. Старт на клас "Mini Junior" и "Junior"
                              16.45 - 17.30ч. Старт на клас " Жени"
                              17.45 - 18.45ч. Старт на клас " 4WD"
                              19.00 - 20.00ч. Старт на клас "2WD"
                              20.30ч.Брифинг и обявяване на резултатите

                              12.юли

                              16.00ч.Официално откриване на финалните серии

                              16.30 - 17.00ч.Финални серии клас "Mini Junior" и "Junior"
                              17.15 - 18.00ч.Финални серии клас "ЖЕНИ"
                              18.15 - 19.15ч.Финални серии клас "4WD"
                              19.30 - 20.30ч.Финални серии клас "2WD"
                              20.30 ч. Награждаване на всички серии

                              Състезателите от всички серии са длъжни да бъдат в предстартова зона 15 мин. преди всеки старт за технически преглед.
                              Районът около пистата е огромен и всеки ще има възможност да си тества машината и тренира до началните часове на първите стартове без да пречи на другите.

                              Коментар


                              • #90
                                До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                ВАЖНИ ПРОМЕНИ В РЕГЛАМЕНТА

                                В клас "2WD" всички участници стартират в една серия във всички дни

                                РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ СЕРИИТЕ В ДВАТА ДЕНА ЩЕ СЕ СЪБИРАТ И ПОБЕДИТЕЛЯТ ЩЕ СЕ ИЗЛЪЧИ ОТ НАЙ-ДОБРОТО СБОРНО ВРЕМЕ ЗА ДВАТА ДЕНА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X