Обява

Свий
Няма добавени обяви.

II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

    Състезанието беше страхотно, а за организацията - поздравления! Аз лично съм много доволен, жалко само за пропуснатата неделя.
    Ето и малко снимки от мен. В началото, изобщо не валеше, и се пуснаха джуниърите, някои от които според мен бяха на дооста добро ниво:



















    После заваля като из ведро. От обиколките на жените нямам снимки, защото не ми се щеше да си мокря техниката. След като се преместихме обаче, случайно открих в багажника на колата (наред с плавниците ), плажният чадър, който си стоеше там от миналото лято . Свърши страхотна работа и в това време
    На помощник-съдиите никак не им беше лесно:


    Ето ги и първите, в клас 4х4:




























    Част от публиката






    И тук ненадейно снимките приключиха, тъй като секунди след тази снимка една буца кал се лепна на обектива

    Коментар


    • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

      Много добри снимки! Браво!
      Живей за всеки дъх!

      Коментар


      • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

        Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
        Не знам какво да напиша по темата! Целият клуб плюс много приятели и привърженици на offroad-а страшно много съжаляваме за проваленото състезание. Стараехме се доста за перфектното провеждане на кръга, но времето не беше с нас.
        На това състезание се случи всичко най-лошо, и ние като клуб домакин видяхме всичките неудачи и проблеми, които могат да възникнат. Преценихме ги и осмислихме, като за в бъдеще ще се стараем да бъдем перфектни! Предстоят много промени и доусъвършенстване на пистата, които ще намалят значително възможен провал от бури.
        Мисля, че през трите дни организационния екип взимаше адекватни решения, като най-вече беше воден от това да запази състезатели и машини здрави.
        Hard Riders като съорганизатор поема цялата отговорност за кръга.


        Десислав Цеков
        / председател HR /
        ДЕСО точно в такива моменти си личи истинсткия професионалист, да вземе най доброто решение с което да запази живота и здравето на състезателите. Дори и министерството на бедствията и авариите не може да се прибори с подобни стихии, и до сега не съм чувал да поемат някаква отговорност! Най важното е, че всички състезатели са доволни. А това което се случи след карирания флаг на 4х4.......говори за това какво е постигнато в този формат състезания.

        Респект към всички взели участие в организацията.
        Цветан Петров
        "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
        0888865583

        Коментар


        • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

          Времената по обиколки за всички класове.













          Коментар


          • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

            Един апел за добро на принципа - аз да Ви кажа: Сега се чух с "Кмета" закарал си е машината в Зундерт и олеле майко...... Разглобете и почистете, гресирайте всичко защото на всякъде има батак след лудото каране в съботния ден.
            Пожелавам Ви късмет
            0887 246718

            Коментар


            • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

              в-к Конкурент

              Коментар


              • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                ДО ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ 4х4 ВЪВ ВРАЦА !

                Само за 4х4 говоря и особенно колегите с Ренегатите, за другите модели АТВ също е добре, а за 4х2 не разбирам:

                След като почти всичко в моето АТВ бе разглобено (имам същият двигател като Ренегатите), се установиха следните неща, който 100% важат за всички ни:

                1. Във въздушният филтър имаше около 2 - 3 см вода и кал. Намерих вода дори вътре в самият въздушен филтър. Отворете ги и чистете яко

                2. Отворете вариатора - вътре ще видите, че всичко ви е пълно с вода и много кал

                3. Сменете задължително маслото и масленият филтър - шанса да има малко вода и там е голям - дори и да не личи напрвете го. Ако сте забелязали преобърнете ли ATВ-то си на таван дори за малко, после ще намерите масло във кутията на въздушият филтър - което значи, че и обратният път го има

                4. Яко грес във всички гресьорки - пълни са с кал и вода

                Съветвам ви да не ползвате машината си преди тези неща за да може да не влезете в бокса.

                Кажете едно ОГРОМНО благодаря на огранизаторите, че не ни пуснаха в Неделя за финалният кръг, защото 90% нямаше да завършим.

                След което подгответе машините си за истинско кално състезание, ако е такова (ако не е няма проблем) :

                1. Задължително ГЪБА на Въздушният филтър
                2. Задължително мрежа за кал и вода на вариатора
                3. За can-am продават предпазители за радиатора - обира и калта

                След всеки старт проверка за кал по тези места въпреки всичко.


                Коментар


                • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                  Някой няма ли да пусне запис от предаването по TV7
                  По време на пътуването обратно към дома се е излъчвало по телевизията и нямахме възможност да го гледаме...., а на преразказ от близки и познати повярвайте - не е същото....
                  0887 246718

                  Коментар


                  • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                    Първоначално публикуван от BEAST1 Преглед на мнение
                    Някой няма ли да пусне запис от предаването по TV7
                    По време на пътуването обратно към дома се е излъчвало по телевизията и нямахме възможност да го гледаме...., а на преразказ от близки и познати повярвайте - не е същото....
                    Кой бяга от едно питие !!!

                    Коментар


                    • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                      Аз се включвам малко със закъснение, но тия дни съм по горите да "рисувам" трасето за "Балкан Оффроуд Маратон"
                      Този път имам много малко снимки с телефона, просто и моята техника не издържа на влагата и се намокри картата...
                      В голямата вода и силния дъжд състезателите се придвижваха така...



                      Троянската група бе тренирала усилено и продължи с тренировките на ...ремаркето...голям мерак



                      А това е спасителната група от нашето Министерство на извънредните ситуации
                      След двудневни напъни "тракторчето" на Кмета видя падока
                      Това не е арабски шейх, а Тюркеджиев...но му пожелавам богатство като на шейх



                      Най-сложен беше въпроса с телевизионната техника и ПТС-а, даже и Десо с багера не успя да я помръдне



                      Накрая се наложи да бъде извадена с верижна техника...



                      Искам да отбележа, че ми направи страшно приятно впечетление взаимопомоща, която си оказваха състезателите, особено при ваденето на автомобилите
                      Всички бяха много дисциплинирани и отговорни, което ме радва, че това състезание създава такива условия и е наложило най-вече спортсментсвото
                      Благодаря на всички участници и публика уважили ни с присъствието си и обещавам от името на Организационния екип, че ще компенсираме със зрелище и емоция следващото издание

                      Коментар


                      • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                        Няколко снимки предоставени от словенския участник Бостджан Кремзар ! Момчетата изказаха специални благодарности към организаторите и състезателите за доброто посрещане и останаха много доволни от видяното във Враца, казаха още, че ще се готвят усилено за следващото издание в Троян.







                        Малко им е тъжно на двамата нови словенски състезатели, след като Николен им е казал, че ще ги затвори поне с по една обиколка .











                        Само не разбрахме какъв е този опит да се вербуват наши състезатели да карат за техния отбор ?

                        Коментар


                        • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                          Ето малко снимки от мен
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                            Ето още
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                              И още Кадрите от хелмет-камерата са много кални Дори първата обиколка не се вижда нормално

                              П.П. Тачката малко ме стресна на последната снимка
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: II КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009"

                                Приличаме на тримата от запаса, след като паднаха в калта бутайки един ЗИЛ......
                                Прикачени файлове
                                0887 246718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X