Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    Първоначално публикуван от kmeta Преглед на мнение
    Па не ме разбрахте правилно бре Зора ми е че няма да има кой да мина при все такива светила в групата. Та си търсим по калпава такава да се разпиша все някъде .

    Ама пък може Христов да нареди едно по-гадно гьолче или пък пързалка та да има къде да закъсвате, че там му е силата на самосвалчето

    Слабов шшшшшт за тактиката бре и за е...то шшшшшшшшшт.
    Митко,добре си беше ти докато участвах и аз,винаги имаш шанса да минеш напред докато ровя като диво прасе баира нагоре! В следващия кръг може отново да се появя на тепиха,че няма да оставяме сами старите бойни другари с тракторчетата!
    Тюркеджиев старши
    Последно редактирано от brake; 02-04-10, 07:24.
    sigpic

    Коментар


    • #62
      До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

      След Възкресението Христово, да Ви е честито на всички мисля,че всички вече сме се подготвили за чалъндж къп-а, аз например правих три-разови тренировки, а някои мои приятели само дву-разови, защото обеда им нежно преливаше и се отичаше във вечеря, докато аз си тренирах по план: сутрин, обед и дълга тренировка за вечеря. Между тренировките леко се разхождах из горичките берейки цветя с жълтия дзвер на жена ми, че моркова даде фира. Та в този ред на мисли, ако гос'ин Кмета е още със самоходното шаси може да разнася скара бира по трасето. Ще му бъда мноого благодарен, че половин час да караш без почивка много нанагорно ми идва.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #63
        До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Между тренировките леко се разхождах из горичките берейки цветя с жълтия дзвер на жена ми, че моркова даде фира.
        Еееее, не може да бъде Моркова да даде фира...това е абсурд, да не би да са затворили книжарниците в Търговище

        Коментар


        • #64
          До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          Еееее, не може да бъде Моркова да даде фира...това е абсурд, да не би да са затворили книжарниците в Търговище
          Не всичко е лепило!
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #65
            От: До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

            Здравейте. Искам да попитам дали дете на 10 години може да участва в ATV шампионат? Попринцип ние се занимаваме с рали спорт, но наскоро купихме на брат ми АТВ и затова питам дали е възможно. Прочетох, че има клас junior, но каква е минималната възрастова граница? Детето има много хъс и му ври отвътре, но понеже по улиците не може да се кара, та поне ако може да се кара по състезания, ей така за кефа Благодаря предварително!

            Коментар


            • #66
              От: До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

              Първоначално публикуван от MARVI Преглед на мнение
              Здравейте. Искам да попитам дали дете на 10 години може да участва в ATV шампионат? Попринцип ние се занимаваме с рали спорт, но наскоро купихме на брат ми АТВ и затова питам дали е възможно. Прочетох, че има клас junior, но каква е минималната възрастова граница? Детето има много хъс и му ври отвътре, но понеже по улиците не може да се кара, та поне ако може да се кара по състезания, ей така за кефа Благодаря предварително!
              Няма ограничение на минималната възраст. Но в клас мини джуниър има ограничение за макс. кубатура на двигателя-250 см3.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #67
                От: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                Тази година ще има ли обучение за начинаещи за АТV? Кога и къде, какви са условията за записване? Моля за подробна информация.

                Коментар


                • #68
                  От: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                  Първоначално публикуван от mirenazh Преглед на мнение
                  Тази година ще има ли обучение за начинаещи за АТV? Кога и къде, какви са условията за записване? Моля за подробна информация.
                  Да, и тази година ще има обучение за начинаещи, деца и юноши ! Първият курс ще се проведе на 19 и 20 февруари, като скоро ще пусна подробности !
                  Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 31-01-11, 08:14.

                  Коментар


                  • #69
                    От: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    Да, и тази година ще има обучение за начинаещи, деца и юноши ! Първият курс ще се проведе на 19 и 20 февруари, като скоро ще пусна подробности !
                    Подробности можете да прочетете в тази тема, а по-късно и тук ще пусна инфо !

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X