Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

    Нашите колеги от "Ендуро Клуб Дръзки" Варна със съдействието на Община Варна организират състезание за мотори и АТВ на затворено трасе в стил GNSS
    Тенденцията е това състезание през следващата година да бъде кръг от Шампионата "АТV CHALLENGE CUP"
    Повече инфо за състезанието ще получите тук от организаторите и агенция "VIVENT" !!!

  • #2
    До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

    дано да мога да дойда но аз съм от софия....

    Коментар


    • #3
      До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

      ООоооо Варна най вероятно поне ще присъствам , ако не участвам А къде ще се проведе по точно?
      Защо се на мене тогава няма да съм в Варна , а ще съм на почивка в Слънчев Бряг ...Напрао ми идва да се гръмна
      Последно редактирано от man1a; 03-07-08, 21:48.

      Коментар


      • #4
        До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

        ПОКАНА ЗА УЧАСТИЕ



        Както разбрахте, на 16 и 17 август ще се проведе първото пясъчно ендуро състезание - BEACH ENDURO VARNA. Провокирани от хубавото време, морето, сините вълни и девойките по бански на плажа, решихме да организираме това състезание, което има за цел да събере всички мераклии за хубаво парти и скоростно каране на пясък.

        Организатор на събитието е Ендуро Клуб „Дръзки”, а домакин – Община Варна в лицето на кмета Кирил Йорданов, който е официален патрон на състезанието. BEACH ENDURO VARNAсе провежда като част от събитията, посветени на празника на Варна (15 август) и е официално включено в програмата на Общината.


        Регламент на състезанието: Подробен регламент ще получите до ден-два. В събота (16 август) ще се проведат официални тренировки, а в неделя (17 август) – финали. Важните и различни неща засега са:
        · Състезателни класове – МОТОЦИКЛЕТИ, ATV, ЖЕНИ И JUNIOR. Няма разделение на Експерт и Хоби.
        · Старт – Приоритет на организаторите е масовия старт. Според броя на участниците те ще бъдат разпределени или в серии или в обща група.
        · Движение по трасето – Трасето е ограничено от ленти и мрежи. Няма навигация или маркировка. Движението се извършва между лентите.
        · Награден фонд – примамлив. Още по-примамливи са русалките, които ще отговарят за неговото разпределение.
        · Плажно парти – задължително. Партито е част от програмата на BEACH ENDURO VARNA. Разглеждайте партито като препятствие по трасето. Изкушенията ще бъдат големи, а стартът в неделя сутринта – тежък!


        Организационен комитет на BEACH ENDURO VARNA



        Телефони за връзка с организаторите:
        Милен – 0899 968 787; Теди – 0894 615 215; Мила – 0894 615 221
        teodora@vivavision.bg, milaivanova@vivavision.bg
        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 07-07-08, 13:53.

        Коментар


        • #5
          До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

          Резервации и настаняване


          BEACH ENDURO VARNA 2008 се провежда в разгара на летния сезон. В тази връзка искам да ви помоля да побързате с резервациите.

          Изпращам ви ценови предложения на хотели в к.к. Св. Св. Константин и Елена, с които Организаторите имат договорени преференциални условия за участниците в състезанието.



          ХОТЕЛ АСТЕРА:
          • цена за единична стая: 80.00 EUR
          • цена за двойна стая: 100.00 EUR
          ХОТЕЛ АЗАЛИЯ:
          • цена за единична стая: 96.00 EUR
          • цена за двойна стая: 120.00 EUR
          ХОТЕЛ ГЛОРИЯ:
          • цена за единична стая: 36.50 EUR
          • цена за двойна стая: 43.00 EUR
          ХОТЕЛ РОСИЦА:
          • цена за единична стая: 36.50 EUR
          • цена за двойна стая: 43.00 EUR
          ХОТЕЛ РУСАЛКА:
          • цена за единична стая: 27.50 EUR
          • цена за двойна стая: 35.00 EUR
          ХОТЕЛ БОР:
          • цена за единична стая: 37.50 EUR
          • цена за двойна стая: 45.00 EUR
          ХОТЕЛ ГЕОЛОГ:
          • цена за единична стая: 19.00 EUR
          • цена за двойна стая: 24.00 EUR
          За резервации: телефон: 052 363 141, факс: 052 362 668, e-mail: reservations@stconstantine.bg

          Снимки и допълнителна информация за всички посочени хотели можете да видите на: www.stconstantine.bg

          Коментар


          • #6
            До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

            Там сме...тези дни ще потвърдя със сигурност участие, дано да се получи хубаво

            Коментар


            • #7
              До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

              И ние ще сме там,ще бъде супер.

              Коментар


              • #8
                До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                Визуализация на очaкваното преживяване по време на Beach Enduro Varna 2008!

                Обърнете внимание на майсторското управление на ATV и на естествените и изкуствените препятствия по трасето
                (естествените - дал Бог; изкуствените - дал д-р Георгиев)


                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 12-07-08, 07:15.

                Коментар


                • #9
                  До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                  Първоначално публикуван от Teodora Veleva Преглед на мнение
                  Визуализация на окачваното преживяване по време на Beach Enduro Varna 2008!

                  Обърнете внимание на майсторското управление на ATV и на естествените и изкуствените препятствия по трасето (естествените - дал Бог; изкуствените - дал д-р Георгиев)

                  Вижте прикачения файл

                  Много ме е яд. Защо не го отваря при мен?
                  Живей за всеки дъх!

                  Коментар


                  • #10
                    До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                    И на мен не ми го отваря файла

                    Коментар


                    • #11
                      До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                      Изтеглете файла на desktop-a и го отворете от там(става малко бавно).
                      Снимката всъщност е плакат за събитието И НЕ СЪДЪРЖА СНИМКИ ОТ ТРАСЕТО!!!
                      0+,Bombardier DS650,Discovery II.

                      Коментар


                      • #12
                        До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                        А на мен едно пиленце ми каза, че организаторите са се постарали и са подготвили доста голям награден фонд.

                        Дано да дойдат повечето хора които карат да се видим, че ще се забравим. Как взехме да се виждаме все по-рядко и по-рядко...

                        Коментар


                        • #13
                          До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                          дайте повече инфо за трасето само пясък ли е или........
                          Eвгени Филчев
                          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                          Коментар


                          • #14
                            До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                            Само старт-финала ще е в пясак,около 800м.

                            Коментар


                            • #15
                              До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                              А колко дълго е цялото трасе? Какъв тип ще бъде - траял или крос кънтри

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X