Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

    Чак сега видях,че Ванко вече е пуснал отговор къде е плажа.

    Коментар


    • #47
      До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

      Колеги, съжалявам за "офф-топика".
      След състезанието във Варна искам да карам Мургаш-Емине на 23 Август и ако някой има възможност да ми хвърли мотора (срещу заплащане)към София след варненското състезание да ми пише лично съобщение..Мерси

      Коментар


      • #48
        До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

        НЯколко пътя до паша дере
        Прикачени файлове
        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
        0899187766

        Коментар


        • #49
          До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

          Ако някой все още се чуди дали да идва на състезанието, нека издам малко информация за наградите:

          • Голямата награда: ATV, BOMBARDIER 650 cc
          • 6000 лева в продукти от магазин Технохит
          • 500 лева в продукти от магазин Мотобум
          • и още 500 лева в продукти от магазин Мотобум

          Има и допълнителни предметни награди.

          ОЧАКВАМЕ ВИ!

          Коментар


          • #50
            До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

            Първото пясъчно състезание в България вече е факт, днес бе даден стартът и над 40 участника се впуснаха в борбата за големите награди





            Голямата награда също бе на линия и бе силен стимул за участницте



            Теди Велева бе мобилизирала около 20 съдии и заедно с Милен от Ендуро Клуб "Дръзки" държаха нещата изкъсо...



            Всички "стари муцуни" бяха на линия, даже и Генчев с малкия и големият Вълкодав
            Най-многобройни обаче бяха от "Луда Работа"...



            Трасето бе доста атрактивно, с яки изкачвания и спускания в гората и скоростни участъци по плажа...
            Мотористите се измъчиха доста...загряваха им моторетките...











            Ако си мислите, че този пред мотора е Сифона, значи сте познали
            Страхотно салто направи и слезе по склона 30 секунди преди мотора

















            Днес бяха тренировките и квалификациите за утрешния ден, а утре е самото състезание !
            След малко ще пусна снимки и от тренировките на четириколките...
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 16-08-08, 20:19.

            Коментар


            • #51
              До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

              Какво говедо съм . Изцяло по моя вина не можах цял ден да отида да запиша малкия за утре. Късния следобед тръгнахме на ход от в къщи до Паша дере ( 23км.) само по черно .Малкия напред -аз отзад. Стигнахме благополучно с намерението да оставим мотора при наши приятели (на палатка) и да се запишем и утре да си дойдем само с джипа.Е да ама не - стигнахме и видяхме ,че трасето е оградено с ленти и всичко е готово за утре.Примолихме се на някой(вероятно от организаторите) да минем напряко до бивака , ама човека си каза ,,Елате утре пак'' .Надявах се да може да преминем след 30мин или час,ама ч0века беше категоричен - ,,утре'' . Е ,заради моите ангажименти изтървахме момента .Подкарахме обратно към дома. Естествено утре ,не мога да го подкарам пак 20 км. и да участва.Чувствам се гадно ,че го разочаровах.
              Иначе всичко изглежда добре направено и искрено желая на всички приятен купон и забавления. Успех!
              ПП Поне си направихме хубав преход през гората
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #52
                До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                Ехаа и мен са ме снимали ... Нема да мога да си намеря място в къщи тази вечер.

                Трасето найстина си е хубавко.Само това каране по плажа ме товари доста, и мен и мотора яко здаваме багажчето.Два пъти прегрява и хвърля водата (и двата пъти на тренировките .. на квалификацията 3 обиколки без проблем, ама и аз му хванах чалъма на пясъка) Ама то и аз къде съм тръгнал с моя скромен 16 годишен цвайтактер.Имах малко проблеми по трасето.На първата тренировка още си изкривих кормилото и до края с кривото кормило ... сега ще се взема назаем, че утре никой не работи да си купя.
                Иван Маринов
                Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                ЕНДУРО ВАРНА

                Коментар


                • #53
                  До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                  Преди малко мина един ендурист в квартала май беше с ямаха , синя с много як реф , ама не го видях хубо в тъмното , данеби да е някой от вас???
                  Аз утре към 10-11 най вероятно идвам като зрител с атв-то

                  Коментар


                  • #54
                    До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                    При четириколките нещата стояха по-добре, нямаха проблем с пясъка, но едно изкачване преобърна няколко от тях...
                    Отново в тренировките най-атрактивно преминаха баща и син Кушеви

















                    И тук батерийките ми от 1.5 волта свършиха... Зарядното ми "отлежава" при Жоро от май месец и той веднага да си отгледа чувство за вина
                    Като цяло организацията е добра, комбинацията от плаж, море и мотори действа добре на всички и всеки си има занимание в паузите
                    За Генчев специално имаше и скара със задължителните за него кебапчета , а вечерта предстоеше парти на Собиески
                    Не го дочаках, а и като нямам фото сякаш съм без ръце...
                    Желая в утрешният ден всичко да е на ниво и безаварийно за участниците, а за публиката емоциите са гарантирани...
                    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 16-08-08, 20:58.

                    Коментар


                    • #55
                      До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                      Ауу, какъв е този Юнак без каска ?
                      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                      Коментар


                      • #56
                        До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                        Ауу, какъв е този Юнак без каска ?
                        Мисля. че не беше от състезателите, а от публиката или организаторите...
                        Не правеше обиколки, а само мина скокчето, но въпреки всичко, без каска и "кофраж" си е безотговорно да караш

                        Коментар


                        • #57
                          До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                          Изглежа интересно

                          Съжалявам че от ЕдиМоторс не участваме в това морско мероприятие
                          всички са се разпръснали на семеини почивки,или още ни държи жега от Хасково 2007

                          УСПЕХ НА ВСИЧКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ И ОРГАНИЗАТОРИ!!!
                          Дано Тодор да вземе повечко батерии та да изплакнем очи и ние

                          Коментар


                          • #58
                            До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                            Тодоре, направо ставаш нахален вече !
                            Не е изминала и половин година, откакто зарядното ти е у мен и се разписка !
                            Сори, за Челинджа ще се напъна да го намеря и да ти го въна !

                            Crazy Job пак май направиха най-големия калабалък ?! Карането на пясък е много по-различно от останалия терен и всеки може да спечели, макар от снимките да виждам, че трасето е правено повече за ATV, отколкото за мотор, но е крайно време и моторите да се поизмъчат малко !

                            Мислех да дойда и да погледам, но от Синемоморец до Варна са много километри, а при тоя трафик ...
                            Успех днес на всички участници и най-вече на нашите !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #59
                              До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                              Interesno ама голяма жега издържах само 1 час а и кифтетата бяха свършили
                              Състезателите ни са герой да карат при тази жега ............
                              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                              Коментар


                              • #60
                                До: "ENDURO BEACH VARNA 2008" 16-17 Август

                                Снимки от днес!За съжаление са само тези,други не успях да направя.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X