Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

    не си само ти за мое съжаление аз, също не завърших. но все пак се радвам ,че участвах беше много яко

    Коментар


    • #17
      До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

      Здравейте,
      ЗА втора поредна година по случай Шопският празник на Община Елин Пелин се проведе вече традиционното състезание тип Ендуро-Крос.
      Организатори на състезанието Бяха Община Елин Пелин в лицето на г-жа Галя Георгиева-кмет на общината,Златослав Златанов общински съветник,които осигуриха паричните и предметните награди за призовите места...както и награди за всички стартирали.
      Както и специални Благодарности на г-н Григор Господинов директор на INTERSKY http://intersky-bg.com/ за новоизграденото трасе в с.Лесново.
      Искам и да Благодаря на всички участници в това мероприятие с което доказахме че шоуто е гарантирано.

      Ето и снимки:

      Пристигат първите състезатели
      (Симеон Димитров,млада надежда от мотокроса



      На Гълъбин Джуниърите



      ето и един нов клас...за съжаление беше сам инак щяхме да го включим в шоуто



      Малкия Колев вика еи бунаци сваляите ми мотора че трябва да побеждавам



      речено сторено



      Малката сестричка вика...искаааам и Аааааааз



      еиии кеф голям



      Карираният флаг беше заменен



      такаа...
      След като всички състезатели се записаха и си изтеглиха стартова група...беш ерад на официалната част...откриване лично от г-жа Галя Георгиева кмет на община Елин Пелин...



      която беше осигурала наградите...



      беше рад на първа серия...от трима стартираи остава първите двама другия отпада



      Авиошоуто запълваше времето(ама и тях хич не ги слушат главите)





      Втора силна серия...и на тримата изгаснаха моторите на старта...срам



      време е за кфалификациите...(победителите от първата и втората серия,първите двама отиват на финал)




      Борбата е жестока



      и претендентите от втората кфалификация следят изкъсо своите конкуренти...



      Втората кфалификация на старта...




      Пламен Йоцов финишира първи...



      такаа...дадохме малко време преди финала за мъжете мотори и пуснахме Голямите Деца(както сами се определиха)

      ето ги на старта...





      Борбата беше между Андрей и Павел(много оспорвана найстина)но в крайна сметка Андрей надделя и взе първото място,Павел остана втори,Боян трети,Цецо(цецо кангото) не завърши...нямам снимки от фриистайла муно тои не завърши.

      такааа време беше за финала на Мъжете...



      Борбата беше до дупка...между Пламен Йоцов и Вени...но в крайна сметка Йоцов надделя и взе първо място...втори остана Вени,трети Добри...

      Време беше и за клас АТВ...



      Борбата и тук беше Мъжка за първото място...между Раденков и Юли...в крайна сметка Юли надделя...трети остана Иво(създателя на трасето)

      Следваха децата...





      след малък инцидент между Христо и Сашко...мотоциклета на Сашко се повреди и това даде предимство на Христо да победи...третият състезател отпадна но все пак е трети де

      Наградите връчи лично г-жа кметицата(пожелавам на всички такъв кмет!!!)



      Мотори Мъже-трето място Добри,втори Вени и първото място за Пламен Йоцов Браво!!!

      клас АТВ трети Иво,втори Раденков и първи Юли...



      Голямите деца



      Трети Боян,втори Павел и първи Андрей...

      При най-малките
      Трето място за Ники,второ за Сашко и първо място за Христо Колев



      голямо шоу беше ...





      Всички участвали си тръгнаха с цял куп подаръци от г-н Златослав Златанов...



      Призовите места във всички класове са отличени със купи,медали Парични и предметни награди...осигурени от община Елин Пелин!!!

      Накрая доиде ред на най-интересното общ старт с награда предоставена лично от г-н Златанов....(досега в сериите се правехе по три обиколки...в този старта бяха 10!)



      в крайна сметка макар и с малко победих Пламен Йоцов



      Това е от наc MG RACING до догодина.
      Благодарим на всички уважили ни с присъствието си и участието си,вярвам останахте доволни
      Последно редактирано от cveti; 14-06-09, 20:25.
      MG RACING

      Коментар


      • #18
        До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

        малко снимки от мен http://www.snimka.bg/album.php?album_id=388944

        Коментар


        • #19
          До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

          Нямах възможност да дойда но по сминкита виждам че е е било супер готино догодина със сигорност ще доида пък може и да се пробвам с моя кон

          Коментар


          • #20
            До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

            Знаех си аз,че ще изпусна много но какво да се прави...Който няма как да дойде ще гледа коментара и ще си скубе косата Браво получило се е много добро шоу и съжелявам ужасно много,че не дойдох
            "btw" Клас АТВ май е било по удачно да го наречете "Клас KFX 700"

            Коментар


            • #21
              До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

              Снимки от препятствията : http://picasaweb.google.bg/xabata/El...eat=directlink

              Коментар


              • #22
                До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

                Няма ли още снимки

                Коментар


                • #23
                  До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

                  Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение


                  Борбата беше между Андрей и Павел(много оспорвана найстина)но в крайна сметка Андрей надделя и взе първото място,Павел остана втори,Боян трети,Цецо(цецо кангото) не завърши...нямам снимки от фриистайла муно тои не завърши.
                  Аз като ви казах, че в Сливница свободният стил се развива вие не ми вярвайте после . Голяма излъгация беше това мое участие . Догодина като дойда ще си назнача един фотограф лично за мен , за да има документирано всичко свързано с мен
                  http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                  Коментар


                  • #24
                    До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

                    Няколко снимки от мен, който се познае да почерпи






































                    За съжаление, само толкова
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #25
                      До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

                      Ето и от мен малко снимки:https://htftp.offroad-bulgaria.com/p...13.06-Lesnovo/

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X