Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

    Здравейте,
    За втора поредна година ендуро клуб MG RACING има удоволствието да ви покани на ендуро-крос състезание(демонстрация)по случай шопският празник на Община Елин Пелин.

    Състезанието ще се проведе на Новоизграденото трасе в с.Лесново-трасето се намира в рамките на летище Лесново(на 2км от Елин Пелин,има табели,има го на картата на Събин).
    Демонстрацията ще се проведе на 13.06.2009г(събота) записването 9.00-10.00ч,свободни тренировки 9.00-10.30ч,официално откриване на състезанието 11.00часа.
    Стартовете ще се в групи от по 4-5 мотора с директни елиминации(последните 2-3-ма отпадат останалите се състезават с победители от друга група и така докато не остане само 1),групите се определят на лотариен принцип между 10.30 и 11.00часа.
    СЪСТЕЗАНИЕТО Е САМО ЗА МОТОРИ!!!
    За победителите са осигурени множество парични и предметни награди...Купи за призовите места,масла и др. Голямана награда за първо място е няколко дневна почивка на Албена,осигурена от нашите спонсори


    Ендуро Крос гр Елин Пелин тук има снимки и коментари от миналогодишното ШОУ!

    Поздрави,
    Последно редактирано от Peppy; 07-06-09, 18:33.
    MG RACING

  • #2
    До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

    Някакви задължителни изисквния за да може да участвам ще имали.Имам впредвид медицинско,застраховка или някаква такса за участие.Благодаря предварително.

    Коментар


    • #3
      До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

      Първоначално публикуван от Bochev_crezy Преглед на мнение
      Някакви задължителни изисквния за да може да участвам ще имали.Имам впредвид медицинско,застраховка или някаква такса за участие.Благодаря предварително.
      Не
      MG RACING

      Коментар


      • #4
        До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

        Ще е хубаво .. може да доида да гледам
        [LEFT][URL="http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/"][COLOR=#0000ff]http://ftp.domainbg.com/FreestyleR/[/COLOR][/URL] :arrow:[/LEFT]
        [LEFT][URL]http://forum.mobile.bg/member/FreestyleR/[/URL] :arrow:[/LEFT]

        Коментар


        • #5
          До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

          При тези условия остава да се моля да не съм на работа,с радост и голямо желание бих участвал.Дано и времето да е подходяща за да стане едно страхотно състезание.

          Коментар


          • #6
            До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

            Заповядайте....Ще бъде интересно
            MG RACING

            Коментар


            • #7
              До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

              ГПС навигацията задължителна ли е
              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

              Коментар


              • #8
                До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

                Първоначално публикуван от CECO_KANGOTO Преглед на мнение
                ГПС навигацията задължителна ли е
                НЕ, това е затворено трасе.
                Суперкрос писта и Х-трак елементи.
                Иска се само желание за каране и мотор, другото остави на нас.

                Коментар


                • #9
                  До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

                  Ето снимки на трасето:


                  Как да стигна то трасето?
                  ДО трасето се стига като тръгнете от София посока подбалкански път(старият път за морето) веднага след като се отбиете от пътя при Хан Богров(след бензиностанция лукойл)на 200-300 метра има отбивка пише Елин ПЕлин,тръгвате за елин пелин.Карате само направо минавате ЖП прелез,Минавате с.Мусачево(карайте с 50-60км там защото има полиция с радар)карате само направо...следващото населено място е Елин Пелин...в центъра на Града(Елин Пелин)има голямо кръстовище(от ляво преди него има автогара,от другата страна заведение вкусен свят)на Голямото кръстовище завивате НАЛЯВО,на около 200-300метра след като завиете има кръстовище,там завивате НАДЯСНО,карате само направо,отдясно се пада хотел ресторант ДИМОЛИ,карате си по пътя,той прави плавен 90градусов завои НАДЯСНО,следвате го,стигате малко кръгово движение...там има табели за ЛЕСНОВО и ЛЕТИЩЕ ЛЕСНОВО,тръгвате натам...карате само направо,следващото населено място е лесново(карайте с 50-60км защото има радари)в селото карате само направо...след центъра на селото отдясно се оглеждате за ресторант ТОНЕЛИ,видите ли го...веднага след него завивате НАДЯСНО,карате само направо и стигате трасето

                  Ако има неразбрали да питат

                  Поздрави,
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от Peppy; 11-06-09, 11:16.
                  MG RACING

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ендуро Крос гр Елин Пелин

                    Първоначално публикуван от Станислав_ Преглед на мнение
                    Здравейте,
                    СЪСТЕЗАНИЕТО Е САМО ЗА МОТОРИ!!!
                    Поздрави,
                    Поради заявеният интерес от колеги с АТВ-та...отваряме и такъв клас...както и Клас Деца.
                    Всички класове са с награди
                    MG RACING

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

                      Трябва ли да си член на някой отбор за да се запишеш за участие при АТВ-та ?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

                        Не бе колега, това е нещо като събор казва се "Шопски празник" всичко е за удоволствие и развлечение. Иди и си прави кефа
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

                          Здравейте, колеги ! Дръж се землю, Шоп те гази Аз лично ще съм в клас публика , но искам да пожелая на всички участници в утрешното състезание, УСПЕХ
                          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

                            Поздравления!!! Получи се едно изпълнено с много хъс ,амбиция и адреналин състезание. На победителите честито! Специални поздравления за Станислав Димитров на който въпреки , че на старта и при препятствията му гаснеше мотора показа майсторство и професионализъм до Края.Също така за Ради Раденков който пък ,караше изцяло за публиката. Имаше и авиошоу което повдигаше допълнително адреналина както на публиката така и на състезателите...
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ендуро Крос гр Елин Пелин 2

                              Знам знам ! Беше страхотно ! Организацията и трасето бяха супер , както и паданията представени от мен ( аз съм шишкото с YZ 400 F ) Голяма шега ми изигра моята самонадеяност , както и карборатора на мотора , който постояно глъхнеше , но да не се оправдавам мотра си е мой и аз трябваше да му знам кирливите ризи . Всичко беше супер , аз си чакам наградата за най-атрактивно падане и най-бързо дискфалициране , както и снимки на паданята ми ( три на брой ) . Честито на победителите Също така и на завършилите , е и на участвалите ( то май само аз участвах без да завърша ) .
                              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X