Обява

Свий
Няма добавени обяви.

III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

    Заповядай !

    Мнение на vpantev



    Програма Допълнителен правилник
    Ее , четох , четох и не видях
    По силно маркирано трасе или с ГПС трак ?
    Явно не се разира

    Коментар


    • #62
      От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

      Заявките до сега 26.04.2018 с отразени платени такси.

      Заявки Кърнаре.

      Коментар


      • #63
        От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

        Първоначално публикуван от vpantev Преглед на мнение
        Заявките до сега 26.04.2018 с отразени платени такси.

        Заявки Кърнаре.
        Не е окончателен вариант. Възможно е да има допълнение по отношение на таксите.

        Коментар


        • #64
          От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

          За тези, които ще караме трака за първи път чак на състезателния ден - събота , няма ли предварително да получим тук поне един електронен брифинг?

          Коментар


          • #65
            От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

            Днес ще може ли да се плащат такси ??? тъй като виждам хора без платени такси да са в отразения списък , а аз съм пратил и такса и gps и ме няма никъде ...Подкрепям мнението на Емо , поне някакъв жокер ни дайте , за да не се надпреварваме с вятъра в крайна сметка Целия ми коментар е конкретно питане ще се спазват ли правилата или ще бъде поредното състезание с НАШИ и ВАШИ хора .
            Последно редактирано от Svetoslav Marimov; 27-04-18, 09:16.

            Коментар


            • #66
              От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

              Не съм от хората, които просто си драскат някъде от далече и дори не ходят по състезанията, а изразяват и мнение за да мътят водата преди дадено състезание! Винаги съм се изказвал що годе дипломатично и не баш как сърце ми сака! Залагам на фактите! А фактите са, че за жалост доста хора около мен се демотивираха от мръсните игри и вече не ги виждам на състезанията! Отлива е осезаем! Това не може да е в плюс за развитието на ендурото в България .... пък ако ще и много пари да си дал уж за този спорт!

              Колегата Маринов по-горе явно също е подразнен, и определението с което се е изказал "ВАШИ и НАШИ хора" абсолютно отговаря на случващото се! Точно тези "НАШИ хора" и нещата, които правят са сериозен проблем за развитието на ендурото!

              И понеже казах, че се базирам на фактите. Ето малко фактите за ПРО на които сдружението BG-X не обръща никакво внимание:

              Севлиево - Десислав Цеков и още хора бяха там седмица преди състезанието! Уж са карали само затвореното трасе ... но аз когато пристигнах на 13.04.2018 имаше табелки , че който кара затвореното ще бъде дисквалифициран! Писах в темата за Севлиево и още не виждам да има дисквалифицирани!

              Кърнаре 2018 г. Пачароза още още от есента на 2017 качваше снимки с текст, че това е от трака на ПРО за 2018. Снимки, на които се виждаше мотора пак на състезателя Цеков! За самото състезание през 2017 се появиха доста клипове на "НАШИ хора" каращи по трака предния уикенд. Доста хора се подразниха и писаха за това ... А в самия ден навигация цивилни помагачи знаеха къде ще е тегаво и чакаха Цеков и Станислав по трасето за да ги влачат...влачейки ги ме изпреварваха и ми се хилеха! Не било забранено . Част от тези факти ги има на клипа на Чинела тук https://m.youtube.com/watch?v=1jhI6xE0oz8 казвам част от фактите защото има доста изрязано! Неспортсменските факти около състезателя Цеков и Кърнаре продължават защото миналата седмица той пак е бил на Кърнаре, карайки по затворено трасе и "пътека маркирана с ленти по нея"! И нищо че самия той в темата Къранаре 2017 е писал: "Една седмица преди състезанието в определената обалст се забраняваше да се кара от състезатели които ще вземат участие. Ако някои бъде хванат не се допускаше в кръга!" ... край на цитата!

              Въпреки, че фактите сочат, че това ще е поредното опорочено състезание съм си стегнал багажа и ще бъда на Кърнаре 2018! Гореспоменатите неспортсменски прояви не ми попречиха все пак да се добера до третото място през 2017 г. без чужда помощ или други жокери раздавани "под масата"

              Уважаеми и не уважаеми г-да от сдружение BG-X! Прегърнах идеята Ви за развитие , направихме необходимото учредихме нашия клуб (КЪРТАЧИТЕ), извадих лиценз и съм гонил да спазя всичките Ви изисквания! Тоест Ви подкрепям, и съм Ви подкрепял! Знам, че сте се захванали с нещо трудно и да угодиш на всеки състезател е непосилна задача! Ред и правила е ключа към успеха ... Но точно хора от управата на това сдружението да играят, да продължават да играят по този неспортсменски начин не бих подкрепял! "Не уважаеми" е за тези "състезатели"

              И като истински фен на този спорт планирам да участвам на Горна Малина и на Люлин също! Ще бъда оптимист и ще се надявам, че няма да бъдат опорочени и тези следващи кръгове!
              Последно редактирано от EmoSKALATA; 27-04-18, 11:21.

              Коментар


              • #67
                От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                Ето инфо за трасето на МОТО ПРО и ATV как изглеждат на картата и къде са виртуалните контроли и ограничения на скоростта

                Коментар


                • #68
                  От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                  Същото нещо за не платили които ще участват го подхвърлих вчера в друга тема, веднага след това излезе коментар, че още не е всичко окончателно. Е крайният срок мина, какво още има да се уточнява. Много ще ми е интересно да прочета какво точно уточниха. Та ето тези тънки игрички дразнят, наши и ваши.

                  Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk
                  EXC TPI 2019

                  Коментар


                  • #69
                    От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                    Резултат от Пролог и стартов списък за 1 ден:

                    Резултат от ПРОЛОГ

                    Стартов списък Профи, Сеньор, Експерт и АТВ навигация

                    Коментар


                    • #70
                      От: Hard Enduro WINBET Competition - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                      Резултати от X-Cros за клас Стандарт и Жени:

                      X-Cros Standart и Woman

                      Коментар


                      • #71
                        От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                        Резултати от навигация клас АТВ:

                        ATV

                        Коментар


                        • #72
                          От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                          Резултати от навигация клас Профи, Сеньор и Експерт:

                          Pro, Seneior, Expert

                          Тракове
                          Последно редактирано от vpantev; 28-04-18, 19:38.

                          Коментар


                          • #73
                            От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                            Редно е да се преразгледат DNF защото човека с бензина си беше ТРЪГНАЛ и нямаше как да заредя за да продължа. Добре че ми дадоха половинка да стигна до бивака!Буса седеше до кафето в Кърнаре....баси пародията
                            Който оцелее ще закусва!

                            Коментар


                            • #74
                              От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                              Резултати от Enduro WINBET - Кърнаре

                              Резултати от Навигация Хоби и Жени



                              Резултат X-Cros Профи Експерт Сеньор и АТВ


                              Крайно класиране

                              Коментар


                              • #75
                                От: III-round - Enduro WINBET - Кърнаре, 26,27 и 28 Април 2018 година

                                Тракове Навигация стандарт
                                EnduroX Alba-Damascena 2019

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X