Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
    За моя приятел Светльо Генчев, аз лично ще лобирам за ATV трак ! Ако трябва, ще ида да го начертая ! Ама, Генчев, вземи си чук, да ми оправиш вратата на джипа !
    ШЪ сЪ пробвам, само преди това да ми подпишеш декларация за изключване на отговорността ми. Що се отнася до каруцари и моторджии на кръга в Кърджали се видя, че има повече състезатели АТВ Хексперт отколкото мАтори сЕксперт. А то имаше и повече каручки миналата година, ама нали Жоре ти ги удави на Копринка и охлади спортния ентусиазъм на доста квази състезатели. Така, че не знам какво да си мисля, изводите оставям за Вас... И като гледам и какъв разнобой цари в "стройните" редици на моторджиите очаквайте неочаквани обрати. Аз си признавам, че ходя на състезания за купона, ама като чета споровете на "точковците" се хиля пред монитора.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      Предлагам във Варна да се проведе АТВ състезанието, като резултати се смятат за веригата, а в Елин Пелин за моторите..
      Има само плюсове :
      Като идея е добре но дали ще имат време да си съживят каручките след моето РАЛИ.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
        Като идея е добре но дали ще имат време да си съживят каручките след моето РАЛИ.
        Ти какво? Да не смяташ да ни умориш, или да потрошиш каручките ни? Няма да ни даваш много зор, само ще стегнеш голям купон, ти си знаеш как. Миналата година купона беше супер!А първия ден да има повече контроли, да черпят по бира зажаднелите каруцари, а мотористите да си вдигат гирите...
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

          Генчев повервай ми на Варна ще Ви е по рахат, ако Пачароза не Ви умори то Бухово(Елин Пелин) ще ви довърши, тама бая каруци за скрап са отишли, освем ако ви не пущат из полето около Елин Пелин.
          https://www.youtube.com/watch?v=oVhzccie2tY

          Старо е, ама нещата не са мръднали много от тогава.
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

            ATV-истите да се разберат и да дадат предложение. Където им е по-удобно, освен, ако организаторите в Елин Пелин нямат нещо против и държат на всяка цена да ги пуснат по Сесловския сипей
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

              Препоръчвам,без никакви лоши чувства ,колегите с ATV да приемат/прегърнат предложението на Тодор за Варна
              "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
              MG Racing Team

              Коментар


              • От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                Ама, Генчев, вземи си чук, да ми оправиш вратата на джипа ! [/QUOTE]
                Oще ли не си я изчукал тая врата Жоре.Предлагам Генчев да ти намери девойка за тази цел.
                ама арна по Арна на най вече за 2 нощувки .

                Коментар


                • От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                  Първоначално публикуван от MM Преглед на мнение
                  Препоръчвам,без никакви лоши чувства ,колегите с ATV да приемат/прегърнат предложението на Тодор за Варна
                  Варна, по точно КК Албена ще е в очакване да обуе на АТВ-стите меки хотелски чехлички и да ги подмами в обятията на злия лес с помоща на аристократични олинклузив глезотии в хотел на 1-ва линия. Веселбата е гарантирана.
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                    Аз искам да попитам по опитните организатори един въпрос. Как се процедира при ситуация в която на състезател му е изгаснал ГПС-а последните 10-15км от трака и е финиширал заедно с друг състезател който го е водил по трака? Получава ли наказание? Какво?

                    Коментар


                    • От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                      Първоначално публикуван от Емил Трайков Преглед на мнение
                      Аз искам да попитам по опитните организатори един въпрос. Как се процедира при ситуация в която на състезател му е изгаснал ГПС-а последните 10-15км от трака и е финиширал заедно с друг състезател който го е водил по трака? Получава ли наказание? Какво?
                      Ако почерпи, получава класиране, ако не почерпи, наказва се 2 часа !
                      Обикновено сме процедирали така ... ако другия състезател не е от неговия тийм и потвърди, че онзи е карал с него, тракът му се признава.
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                        И аз процедирах със същата логика. Но в неделя човека който го е водил започна да ми говори за наши и ваши....и му треснах 2 часа. Благодаря за отговора

                        Коментар


                        • От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                          Колеги,
                          ще изчакаме още 3 дни за анонс от тъновлии към последния кръг и ако не се обадят, ще обявим датите за отборното ендуро състезание "Червената шапчица и седемте джуджета" Не ми се искаше да няма обявен последен кръг, но това е положението !
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                            Колеги,
                            ще изчакаме още 3 дни за анонс от тъновлии към последния кръг и ако не се обадят, ще обявим датите за отборното ендуро състезание "Червената шапчица и седемте джуджета" Не ми се искаше да няма обявен последен кръг, но това е положението !
                            А Големия лош Вълк нема ли да каже коги е това да не ни се разбегат Икспертите дотогава, че имат да си плащат некои работи от лани.
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X