Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150302_162239.jpg
Прегледи:1
Размер:106.1 КБ
ID:5646351Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150302_162252.jpg
Прегледи:1
Размер:109.5 КБ
ID:5646350искам да знам как Иван Генчев стигна до 3 тото място , спор няма за затвореното трасе момчето кара

    Коментар


    • #62
      От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

      @гусин Христов, аре пък ти не ми обяснявай аз какъв шоколад ям - еФтин или скъп - въобще не си вдянал, че хич не става въпрос за цената му, а за това, че вместо шоколад ми се пробутва лайно. Между другото, ако чак толкоз те дразни думичката "лайно", замести си я по избор с някаква по - благозвучна за теб - използвах я илюстративно, а не за да охарактеризирам това, което сътвори или да те обидя. Казано с думи прости - когато купувам нещо, очаквам то да отговаря на описанието и предназначението си. Аз, както всички знаят, много държа на класирането в челните места и на състезания ходя, за да си попълвам колекцията с награди и макар да не ми пука за останалите участници, все пак ми докривява, когато половината от тях сгънат палатките още на първия ден, а останалата половина бучат през цялото време заради постоянните неуредици.

      @Чинел, и аз ходя на състезания, за да се видим с приятелите, да се повеселим и да се прибера в Русе зареден и с ведро настроение - е, от ултра - прехваленото мега - мащабно Кърджали не ми се получи. Може би провинциалния ми манталитет ме кара да се чувствам некомфортно под светлината на прожекторите и в компанията на цвета на световния офроуд.

      @Миро, трасетата бяха великолепни.

      Коментар


      • #63
        От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

        Първоначално публикуван от Hristo Kolev Преглед на мнение
        Искам да знам как Иван Генчев стигна до 3 тото място , спор няма за затвореното трасе момчето кара
        По правилника на веригата, сбора от времената от двата дни с навигация получава точки - Генчев има осмо време - 13 точки + 25 точки от затвореното трасе = 38 точки. В официалната тема има вече качено класиране.

        Коментар


        • #64
          От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          По правилника на веригата, сбора от времената от двата дни с навигация получава точки - Генчев има осмо време - 13 точки + 25 точки от затвореното трасе = 38 точки. В официалната тема има вече качено класиране.
          Е добре той първия ден е 11 , втория 10 , а общо от двата дни 8 как става това, и в общото класиране от навигацията сте му дали 14 точки ,а не 13, това е в Вашето официално класиране .
          И друго ,как Методи Павлов финишира 10 мин след нас първия ден и става първи ,като всички го изпреварваме след като той се блъсна челно в дърво ,пак нямам обяснение, може би Вие ще ни обясните ?

          Коментар


          • #65
            От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

            Първоначално публикуван от Hristo Kolev Преглед на мнение
            Е добре той първия ден е 11 , втория 10 , а общо от двата дни 8 как става това, и в общото класиране от навигацията сте му дали 14 точки ,а не 13, това е в Вашето официално класиране .И друго ,как Методи Павлов финишира 10 мин след нас първия ден и става първи ,като всички го изпреварваме след като той се блъсна челно в дърво ,пак нямам обяснение, може би Вие ще ни обясните ?
            Събират се времената за етапа, не позициите, които е заемал - 2:42:59 + 3:48:17 =6:31:16 = 8-мо време от сборовете на всички времена = 13 точки и толкова сме му дали.
            Днес след обяд Явор ще качи траковете от първия ден и там ще видиш, че времето му от трака отговаря на това в класирането.

            Коментар


            • #66
              От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
              Събират се времената за етапа, не позициите, които е заемал - 2:42:59 + 3:48:17 =6:31:16 = 8-мо време от сборовете на всички времена = 13 точки и толкова сме му дали.
              Днес след обяд Явор ще качи траковете от първия ден и там ще видиш, че времето му от трака отговаря на това в класирането.
              Ейй Вие можете да продадете и лед на ескимосите

              Коментар


              • #67
                От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                Първоначално публикуван от Hristo Kolev Преглед на мнение
                Ейй Вие можете да продадете и лед на ескимосите
                Грешки в точките няма, сега проверяваме GPS траковете. Ако има грешка във времената, ще се променят и точките !
                Това, че не спираш да пишеш ехидни коментари и да оригиналничиш (не толкова успешно) не помага да стане по-бързо.
                Ние ще си поправим грешките ако има такива, а ти преди да пишеш, вземи си прочети правилника и регламента !

                Коментар


                • #68
                  От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                  Днес проверяхме времената по траковете, тъй като след счупването на декодера се появиха съмнения за времената в ДЕН 1.
                  Коригирано е класирането, според времената от траковете и е добавен Иван Бараков, на който всичко му е редовно и не мога да разбера липсата му...
                  Не съм нанесъл още точките, но се променя само класирането в ден 1, а окончателното класиране остава същото...
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #69
                    От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                    Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                    Днес проверяхме времената по траковете, тъй като след счупването на декодера се появиха съмнения за времената в ДЕН 1.
                    Коригирано е класирането, според времената от траковете и е добавен Иван Бараков, на който всичко му е редовно и не мога да разбера липсата му...
                    Не съм нанесъл още точките, но се променя само класирането в ден 1, а окончателното класиране остава същото...
                    еее разгеле ,и за какво трябваше да стига до тук,браво по добре късно ,отколкото никога.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                      Защо за втори ден аз и Иван Бараков не се класираме?
                      1 222 METODI PAVLOV ATV 4h17:12
                      2 105 KRASIMIR KOLEV ATV 4h28:51 11:39
                      3 131 IVAN BARAKOV ATV 4h57:06 39:54
                      4 333 HRISTO KOLEV ATV 4h59:32 42:20
                      5 98 MERIN MERDZEV ATV 5h11:12 54:00
                      6 199 STOYAN STOYANOV ATV 1h00:00 5h27:35 1h10:23
                      7 353 EMIL KOMAROVSKI ATV 5h29:31 1h12:19
                      8 358 SVETOSLAV GENCHEV ATV 5h38:31 1h21:19
                      9 4001 IVAN GENCHEV ATV 5h43:46 1h26:34
                      10 757 PETAR HUBANOV ATV 6h29:18 2h12:06
                      11 444 HRISTO PALAZOV ATV 1h00:00 6h47:17 2h30:05
                      12 31 MOMCHIL VELIKOV ATV 6h57:35 2h40:23
                      13 201 SIMEON STOYANOV ATV 2h00:00 7h44:41 3h27:29
                      14 569 RENETA HRISTOVA ATV 2h00:00 13h07:03 8h49:51
                      15 252 NIAZI AHMEDOV ATV 8h00:00 14h52:18 10h35:06
                      16 4791 HRISTO PANCHALIEV ATV 5h00:00 14h52:59 10h35:47
                      Did not Qualify - DAY 2 (2)
                      131 IVAN BARAKOV ATV
                      358 SVETOSLAV GENCHEV ATV
                      Не се боря за класиране, но просто не ми е ясно.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #71
                        От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                        Само не разбирам защо спорите тук като има три теми за Кърджали.
                        Заглавието ясно е написано.
                        Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                        Коментар


                        • #72
                          От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          Защо за втори ден аз и Иван Бараков не се класираме?

                          Не се боря за класиране, но просто не ми е ясно.
                          Има те в класирането и се класираш, техническа грешка е повторението на имената ви от долу...

                          Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                          Само не разбирам защо спорите тук като има три теми за Кърджали.
                          Заглавието ясно е написано.
                          Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015
                          Защото спора е за точките от ден 3 и какви точки се начисляват, големите или малките. Според Гълъби и Жоро във Веригата е прието големия брой точки...
                          От там идва спора в тая тема...
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 06-03-15, 06:22.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                            Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                            Защото спора е за точките от ден 3 и какви точки се начисляват, големите или малките. Според Гълъби и Жоро във Веригата е прието големия брой точки...
                            От там идва спора в тая тема...
                            Никъде не пише за изменения на точките в календара , от 2011г. е веригата и точките са от 1 до 25 за навигация и от 1 до 25 за кроса.
                            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                            Коментар


                            • #74
                              От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                              Никъде не пише за изменения на точките в календара , от 2011г. е веригата и точките са от 1 до 25 за навигация и от 1 до 25 за кроса.
                              Точно за това иде реч !

                              Коментар


                              • #75
                                От: Изменения и допълнения в Правилника и Календар 2015

                                Не разбрах какво стана с тази клас.

                                - Отборно (3-ма състезатели от клас съставят един отбор)

                                Не трябваше ли да се знаят отборите преди първото състезание и да им се гледа класирането до края на сезона.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X